ESRA EROL'LA TURUNCUKASA

Turuncukasa Blog

SAĞLIK KÖŞESİ

Diyetisyen Gonca Yaşar
Dr. Tahir Oruç
Dr. Özgür Sayın

Fırsatlar

Sonbahar

3 Al 2 Öde

Güneş Ürünleri ve Kremleri

Bebek Giyim Kategorisi

Kampanyalar

Jane Kampanyası

Bu ürünler ile kargo bedava

Bu ürünler ile kargo bedava

Kredi Kartı Hakkında

Johnson's Baby Kolonya 200 ML Floral

6210

Markası : Johnson & Johnson

0 Item Items

Bu sayfadan satın alabileceğiniz Johnson's Baby Kolonya 200 ML Floral,bebekler ve yetişkinler için kalıcı özellikte, çiçek ve meyvemsi kokuların yumuşak birleşiminden oluşmuş bir üründür.

Daha fazla detay

20.50 TL KDV DAHİL

19.47 TL KDV DAHİL

5% indirim

- +

0
1

Bu ürünü satın alarak puan toplayabilirsiniz 194 Alışveriş puanı. Sepetinizde toplanacak 194 puan İndirim kuponları toplam tutarı : 0.19 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
Aynı zamanda 150TL ve üzeri alışverişlerde KARGO BEDAVA !
Kargo ücretimiz Tüm Türkiye' ye 4,95 TL dir.
Ürün Avantajları
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Johnson's Baby Kolonya 200 ML Floral :

Johnson's Baby Kolonya 200 ML Floral :

Johnson's Baby Kolonya Floral kokusunun ait olduğu seride Dream,Floral, Ocean, Happy, Calm, Bedtime, Angel olarak farklı koku çeşitlerine veözelliklerine sahip olan bebek kolonyaları bulunmaktadır.

Floral Kolonya, çiçek ve meyvemsi kokuların yumuşak birleşiminden oluşmuştur.

Kokusunun kalıcılığı, değişik çeşitleri ve ferahlatıcıetkisi sebebiyle çok tercih edilmektedir.

Bebek cildine özel yumuşak bir formülle tasarlanan ürün,cilde tazelenme, ferahlama ve temizlik hissi sağlamaya yardımcı olur.

Bebekler için tasarlanan bu kolonya anneler tarafından datercih edilmekte ve özellikle gençler arasında da çok kullanılmaktadır.

Kokular insanlara bazı duyguları, bazı hisleri ve etkileriçağrıştırmaya yardım edebilirler

Her kokunun farklı etkisi de görülebilir. Bazı kokularferahlatıcı, bazıları enerji verici ya da rahatlatıcı, huzur verici etkigösterebilir.

Johnson's Baby Kolonya 200 ML Floral :

Kokular aynı zamanda bebek ve anne arasındaki bağda daönemli bir yer tutar.

Johnson's Baby Kolonya Floral, Johnson & Johnsonfirmasının 100 yıllık tecrübesi ve uzmanlarla yaptığı çalışmalar sonucu eldeedilmiş olan ürün serisine ait bir kokudur.

Çantanızda, arabanızda her zaman her yerde yanınızda taşıyarak ihtiyaç duydukça ferahlık ve tazelik hissini yakalamayı ve kalıcı kokusuyla da güzel kokmanızı sağlamaya yardım eder.

Johnson's Baby Kolonya’nın farklı özellikler gösteren, birbirindengüzel kokuları bulunmaktadır ve bebeğinizin nazik cildi için özel olaraküretilmiştir.

Johnson & Johnson firması bebeklerin kullanımına özelpek çok bakım ürünleri tasarlamaktadır. Bunun dışında yetişkinlerin kullanımıiçin de farklı ürünleri bulunmaktadır.

Hem sizin hem de bebeğiniz için Johnson & Johnson.

Johnson's Baby Kolonya 200 ML Floral, Turuncu Kasa’dasatılan ve ucuz fiyata sahip olan bir üründür.