Turuncukasa Blog

MArtidermÜrünleri

Marvis Ürünleri

AdidasÜrünleri

Jolie Fresh

Jolie Fresh, içermiş olduğu mineral tuzlar ile ter kokusuna karşı koruma sağlamaya yardımcıdır. Ürünü kadınlar ve erkekler kullanabilir, koku içermez. Ter kokusunu önlmeke için vücutta ve ayak kokusunu önlemek için de ayaklarınızda kullanabilirsiniz.

Jolie Fresh Ürünleri

Deodorant, Latincede kötü koku giderici anlamındadır. Jolie Fresh, gerçek deodoranttır. Jolie Fresh roll-on deodorant, kötü koku oluşturan zararlı oluşumların üremesini engellemeye yardım eder. Nenaj Jolie Fresh, kötü kokuyu gizlemeye çalışmaz, kötü kokuyu oluşturan etkilerin oluşmasını önlemeye yardımcı olur. Vücut sağlığı için gerekli olan terlemeyi engellemez, sadece kötü koku oluşumunu durdurmaya yardımcıdır.

Doğal kristal deodorantın, ilk olarak eski Çin ve Mısır'da kötü kokulara karşı kullanıldığı tahmin ediliyor. Alum kristalleri, Meksika, Tayland, Japonya ve Filipinler’de doğal koltukaltı deodorantı kullanılıyor. Günümüzde birçok ülke, doğal deodorant kullanmaktadır.

Jolie Fresh Doğal Mineralli Ter Kokusu Önleyici 120 gr / Kristal Deodorant, terlemeyi engellemeden ter kokusu oluşmasını önlemek için yardım eder.

Jolie Fresh tuz, kristal yapılı roll-on deodoranttır. Kristal yapılı ürün, sadece Amonium Alum içerir. Bu yüzden doğal deodorant özelliktedir.

Kristal deodorant, ayak ve kol altı terlemelerinde kokuya neden olan zararlı oluşumların üremesini engellemede yardımcı olur. Giysi ve çoraplarda iz bırakmaz. Hem kol altı hem de ayaklar için kullanılabilen bir üründür.

Deodorantı suyla ıslatıp, ter kokusu istenmeyen bölgeye sürerek kullanabilirsiniz.

Jolie Fresh, hem kadın hem de erkekler tarafından kullanılabilir ve etkisini gün boyu koruyabilir. Alerji yapma riski en az seviyeye indirilmiştir ve cilde uyumlu yapıdadır.

Koku içermeyen deodorant, kötü kokuların oluşmasını engellemeye yardımcıdır. Kimyasal madde içermemektedir.

Terlemek vücudunuz için son derece doğal ve sağlıklı bir vücut işlevidir. Ter kokusu olmayan, sıvı bir maddedir ve vücudumuzda bulunan gözeneklerden dışarı çıkar. Hareket etme, sıcaklığın artması, duygu durumunuzda oluşan değişimler, acı ve baharatlı yiyeceklerin tüketilmesi gibi durumlar vücutta terlemeye yol açar.

Jolie Fresh Ürünleri ve Fiyatları

Ter, kapalı kaldığında ıslaklık etkisi ile kötü kokular oluşabilir ve bu kişi için oldukça utandırıcı ve rahatsızlık vericidir. Ter kokusu için kullanabileceğiniz pek çok ürün de kötü kokları önlemez sadece baskılar bu da daha sonra daha da kötü bir kokunun ortaya çıkmasına neden olabilmektedir.

Jolie Fresh Doğal Mineralli yapısı ile terin kötü kokmasını önlemeye ve sorunu kökten çözümlemeye yardımcıdır.

Giysilerde leke bırakmayan ürün, jel, toz, renk gibi maddeleri cildinizde bırakmaz.

Banyo yapmasanız da ıslak mendil ya da suyla temizlenerek üzerine ürünü uygulayabilirsiniz.

Jolie Fresh Doğal Mineralli Ter Kokusu Önleyici / Kristal Deodorant hakkında detaylı bilgilere ucuzluk ve kalitenin adresi Turuncu Kasa’dan ulaşabilirsiniz.