Turuncukasa Blog

MArtidermÜrünleri

Marvis Ürünleri

AdidasÜrünleri

Justin Bieber

Justin Bieber ile aynı ismi taşıyan parfümler, birçok kişi tarafından ilgili ile tercih edilmektedir. Siz de Justin Bieber parfümlerini deneyebilir ve farkınızı yaratabilirsiniz.

Justin Bieber Ürünleri

Justin Bieber Someday Eau De Parfum Spray, Justin Bieber’ in geliştirdiği çiçeksi bir kokudur. Genç kızların içindeki enerjiyi yansıtan bir kokuya sahiptir. Çiçeksi meyveli kokusuyla, ferahlatıcı ve hafiftir.

Notalarında mandalina, armut, yasemin, kremsi vanilya, yumuşak misk, yabani çilek bulunur. Etkileyici kokusunu tüm gün üzerinizde hissetmenize yardımcı olur. Romantik, eğlenceli ve tutkulu kişileri yansıtan bir kokudur.

Parfüm kullanımı günümüzde oldukça yaygınlaşmış, bir lüks olmaktan çıkıp olağan hale gelmiştir. Kadın-erkek herkesin vazgeçemediği bir alışkanlık haline dönüşmüştür.

Parfümlerle ve kullanımıyla ilgili bilinmesi gereken birçok unsur vardır. Her ne kadar kolay bir kullanıma sahip olsa da püf noktaları elbette vardır.

Öncelikle her parfüm herkeste aynı kokmaz. Teniniz, duygusal değişimleriniz, parfümü sıktığınız yer, beslenme alışkanlıkları gibi sebepler, aynı parfümün farklı kişilerde farklı kokmasına sebep olabilmektedir.

Bu durum tıpkı kıyafetlerimizin, bizim boyumuza ve kilomuza uygun olması gibidir. Yani her parfüm, kişiye özeldir ve her tende farklı etki yaratır, farklı kokar.

Justin Bieber Ürünleri ve Fiyatları

Parfüm kullanımında sıkça duyduğumuz kavramlardan biri de notalardır. Üst notalar, bir parfüm hakkındaki ilk düşüncenizin oluşmasına sebep olur, etkisi geçicidir. İlk hissedilen kokulardır, üst notalar.

Orta notalar ise parfümün can alıcı noktası olarak da bilinir. Üst notalara göre etkisi daha uzun süre hissedilir. Alt notalar, parfümün kalıcılığını belirlemede etkilidir.

Parfümlerin içinde bulunan esanslar arttıkça kalıcılığı da artış gösterir. Parfümün sürüldüğü yer de kalıcılığının artmasında etkilidir.

Her insanın seçtiği kokuya dayanarak, o insan hakkında bazı yüzeysel bilgilere ulaşabiliriz. Bir kadın kullandığı parfüm ile kadınsılığını, çekiciliği de ortaya çıkarabilir; masumluğunu, utangaçlığını da ön plana çıkarabilir. Bir erkek kullandığı koku ile maçoluğunu, erkeksiliğini ön plana çıkarabilir veya kibarlığı, sportifliğini ön plana çıkarabilir.

Aslında kokular, hayatımızda düşündüğümüzden çok daha önemli bir yere sahiptir. Justin Bieber kokuları ile siz de farkınızı ortaya koyabilirsiniz.

Justin Bieber ürünlerine Turuncu Kasa’ da ulaşabilirsiniz. İndirimli fiyat seçeneklerinden yararlanarak sipariş verebilirsiniz.