Turuncukasa Blog

Sunlife MultiVitamin

Vitawin Maxiwin Vitamin C

Sambucol Plus Efervesan 15 Tablet

Uni Baby Yenidoğan Islak Pamuk Mendil 3x40'lı Paket

Newessentials Ürünleri ve modelleri Turuncukasa da

Kerastase Paris

Kerastase, güçlendirici ve yenileyici  saç bakım ürünleri, düzleştiriciler, serum ve krem şeklinde ürettiği ürünleri ile saçlara rahatlık kazandırdı. Loreal İleri Araştırmaları’ nın ürünü yüksek teknolojisi ve yenilikçi formülü ile tasarlanan Kérastase, hep ilklerin ve yenilikçi ürünlerin yaratıcısı oldu. İlk saç bakım maskesi, güneşin zararlı etkilerine karşı saçı koruyan ilk güneş serisi, ilk saç güçlendirici serum, ilk sıkılaştırıcı saç maskesi, stresli saç derisi için ilk rahatlatıcı gece serumu üreterek mükemmel saçlara sahip olmanız için çalışmaktadır.

64 ürün var.

KERASTASE PARİS Ürünleri 

Kérastase 1964 yılında saç bakım konseptini yaratarak dünyanın prestijli salonlarında güzelliğin hizmetine sunmaya başladı. Dünyaca ünlü L'Oréal’in üretimlerinden olan “Kerastase” saç bakım ürünleri noktasında ürettiği ürünleri ve geliştirdiği formülleriyle, saç problemlerinin tamamına çözüm sunan bakım serisini kullanıma sunmuştur.

Saç bakımı ve saç güzelliği adına beklenenden çok daha fazlasına sahip ürünleri ile gözde markalar arasında yer almaktadır. Fransa’ da yer alan üretim tesislerinde geliştirdikleri ürünler, klinik testlerinden başarılı bir şekilde geçirilerek, dermokozmetik alanında piyasaya sürülüyor.

Saç bakım ürünlerinde tercih edilen nemlendirici Nutritive, deri nemlendirici Chronologiste, şekillendirici Couture Styling gibi çok fazlasıyla tercih edilen ürünlere sahip olan Kerastase ile saçlarınızda istediğiniz gibi bir güzellik elde edebilirsiniz. Muhteşem kıvamları, etkileyici ve rahatlatıcı masajlarıyla tüm duyularınızı harekete geçirecek eşsiz anlar sizleri bekliyor.

Kerastase Paris Ürünleri ve Fiyatları

Canlı ve dolgun ve hacimli saçlara kavuşmanın keyfini sunan Kerastase ile beklediğinizden çok daha fazlasına sahip olacaksınız. ihtiyacınız olan ürünü seçin, kolay sipariş seçeneklerinden yararlanarak kısa sürede elinizin altında bulmanın keyfini yakalayın.

Kerastase Chronologiste Bain Revitalisant Saç ve Baş Derisi Canlandırıcı Şampuan; Saç bakımınızı tamamlayıcı özel etkin bileşenlerle zenginleştirilmiş formülü ile saçınızı ve baş derinizi dış etkenlere karşı korur. Saç telini pürüzsüzleştirir, besler, yumuşaklık ve esneklik kazandırır. Saça hacim ve parlakık kazandırmaya ve saçı beslemeye yardımcı olur. 

Kerastase Elixir Ultime Argan Yağlı Saç Maskesi 200 ml; Özel formülü ile saç ve sac derisini koruyucu ve güçlendirici saç maskesidir. İçeriğinde mucizevi bir bakım maddesi olan argan yağı ile saçlara ipeksi bir yumuşaklık ve parlaklık kazandırır. Saçların canlı ve güçlü görünmesini sağlar.