Turuncukasa Blog

MArtidermÜrünleri

Marvis Ürünleri

AdidasÜrünleri

Kinerase

Kinerase markası sağlıklı, genç ve pürüzsüz görünüme sahip bir cilt görünümü için ürünlerini geliştirmektedir. Yaşlılık karşıtı, lekelenme karşıtı ürünleri bulunmaktadır. Nemlendiricileri, serumları, tonikleri ile kullanıcıalrın farklı cilt ihtiyaçlarına çözüm sunmaya çalışmaktadır.

10 ürün var.

Kinerase Ürünleri

Kinerase sağlıklı, güzel ve genç görünümlü bir cilt yapısı meydana getirmeye yardımcı olabilecek ürünler geliştirmektedir. Yaşlılık belirtileri, cildin nemini kaybetmesi, lekeli görünüm gibi cilt sorunlarında Kinerase ürünleri tercih edilebilir.

Mimik çizgileri, yaşlılık belirtileri zamanlar birtakım iç ve dış faktörlerin etkisi ile ortaya çıkabilir. Cildin nemini ve elastikiyetini kaybetmesi ince çizgi görünümünün ortaya çıkmasında etkilidir. Cilt bakımlarının ihmal edilmesi, sağlıksız beslenme de bu süreci hızlandırabilir.

Kinerase C8 Peptide İntensive Treatment, cilde gençlik ışıltısı sağlamaya yardımcı bir üründür. Eşitlenmiş bir cilt tonu sağlamaya çalışır. Tüm cilt tipleri için uygundur. Yüz, boyun ve dekolte bölgesinde masaj yaparak uygulanabilir. Mimik çizgilerinin görünümünde düzelme sağlamaya çalışır. Yeşil çay ve E vitamini içerir. Cildi nemlendirir ve cildin nem dengesini korumaya çalışır.

Kinerase HydraBoost Intensive Treatment Yoğun Terapi Jeli, cildi nemlendirmeye ve yumuşaklık hissi sağlamaya yardımcıdır. Cildi yenilemeye, canlandırmaya çalışır. Sağlıklı ve genç bir cilt görünümü sunmaya çalışır. Tüm cilt tipleri için uygun olan ürün, ciltteki kuruluk sorunuyla mücadeleye etmeye yardımcı olur. Cildi dış etkenlere karşı korumaya ve nemlendirmeye çalışır.

Nemini kaybeden bir ciltte kuruluklara, kepeklenmelere, çizgi görünümlerine rastlanabilir. Nemsiz cilt, mat, cansız ve soluk görünür. Cildin sağlıklı görünmesi için temel şart, nem dengesinin korunmasıdır. Cildin nem dengesini sağlamak için yeterli miktarda sıvı almaya ve dengeli beslenmeye özen göstermek gerekir. Bunun yanı sıra dışarıdan kullanılacak ürünler ile de cildin nem desteği sağlanabilir.

Göz çevresi, oldukça hassas bir yapıya sahiptir. Yorgunluk belirtileri, yaşlılık belirtileri, mimik çizgileri ilk önce göz çevresinde görülür. Göz çevresinin nem dengesinin korunması gerekir. Göz çevresinde kullanılacak ürünlerin özenle seçilmesi gerekir. Göz çevresi hassas bir yapıya sahip olduğundan, dış etkilere karşı daha savunmasızdır.

Kinerase Ürünleri ve Fİyatları

Kinerase intensive Kinetin Eye Cream, hassas göz çevresinde kullanıma uygun bir üründür. Göz çevresindeki ince çizgilerin ve kırışıklıkların görünümünde düzelme sağlamaya yardımcı olur. Göz çevresine pürüzsüz bir görünüm sunmaya çalışır.

Parfüm içermeyen bir formüle sahiptir. Göz çevresine nem desteği sağlar ve yumuşaklık hissi verir. Göz çevresine, nazik hareketlerle uygulanır. Günde iki kez kullanılması önerilir. Düzenli kullanım ile daha etkili sonuçlar elde edilmesi beklenir.

Kinerase Hydrating Antioxidant Mist, cildi canlandırmaya, tazelik sağlamaya yardım bir toniktir. Aloe vera, kinetin, beyaz çay ekstresi içerir. Cilde ferahlık sağlamaya ve cildi nemlendirmeye çalışır. Dış etkenlere karşı cildi korumaya yardımcı olur. Gözenekleri sıkılaştırmaya çalışır. Cildinizi temizledikten sonra kullanabilirsiniz.

Kinerase, cilt bakımınızı tamamlamanıza ve sağlıklı bir cilde kavuşmanıza yardım olabilecek ürünler geliştirmektedir. Siz de cildinizin ihtiyacına uygun ürünleri deneyebilirsiniz.

Kinarese ürünlerini, Turuncu Kasa’ da bulabilir ve indirimli fiyat seçeneklerinden yararlanarak sipariş verebilirsiniz.