Klorane Magnolia Conditioner 150 ml Manolya Özlü Yoğun Işıltı Sağlayan Bakım Kremi

Kargolanma Süresi: 1 iş günü
#HayatEveSığar
Siparişleriniz Hijyen Kurallarına Uygun, Kesintisiz Kapınıza Gelsin!

11163

Markası : Klorane

Barkod : 3282779309875

Son 2 Ürün

2 Item Items

Mat ve cansız saçlarda kullanabileceğiniz Klorane Magnolia Conditioner 150 ml Manolya Özlü Yoğun Işıltı Sağlayan Bakım Kremi'ni bu sayfadan ucuz bir fiyata sipariş verebilirsiniz.

Daha fazla detay

70.00 TL

42 TL

40% indirim

- +

Kazanacağınız puan 420 tupara Toplam tutarı: 0.42 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
49TL ve üzeri alışverişlerde PTT kargo ile KARGO BEDAVA!
99TL ve üzeri alışverişlerde MNG kargo ile KARGO BEDAVA!
Kargo ücretimiz MNG ve PTT kargo ile 6,90 TL dir.

Bu ürüne bakanlar bu ürünlere de baktılar

Next Previous

Klorane Magnolia Conditioner 150 ml

Manolya Özlü Yoğun Işıltı Sağlayan Bakım Kremi

11163

Özenle seçilmiş içerikleri ile saçlara ışıltı, canlılık ve nem kazandıran manolya ekstresinin gücüyle etkisi arttırılmış bir saç bakım kremidir.

Pek çok iç ve dış etken sebebiyle saçlar canlılıklarını yitirir, mat ve cansız bir görünüm alırlar.

Hava kirliliği, sıkça yapılan saç boyama, perma gibi işlemler, stres, dengesiz beslenme gibi sebeplerle saçlar yıpranır bazen saç derisi hasar görür, bunların etkisiyle de cansız ve donuk görünümlü saçlar oluşur. Kadınlar için oldukça önemli olan saçlar, güzellik ve bakımlı olmanın en önemli parçasıdır.

İçeriğinde kullanılan tüm bitkiler çok iyi olan toleransları sayesinde seçilmiş olan Klorane markası,Phytofiliere adı verilen, katı ve titiz kurallara uyularak yetiştirilerek ve yine aynı kurallara bağlı kalınarak hasat edilmektedirler, böylelikle en güçlü etki elde edilmektedir.

Kuru ve cansız saçlar bakım kremi kullanmadıkları takdirde,saç telleri ve özellikle saç uçları çatallaşır ve kırılır, kırılan saçlar uzayamazlar. Saçların %90'lık bir bölümü uzamaya devam ederken %10'luk bölümü bekleme aşamasında bulunur, bu normaldir, ancak bekleyen saçlar zamanla kopmaya ve dökülmeye başlarlar. Bu saçları besleyerek canlılıklarını yeniden kazandırmaya başlanırsa saçlar dökülmez ve tekrar sağlık kazanırlar.

Klorane Magnolia Conditioner 150 ml Manolya Özlü Yoğun Işıltı Sağlayan Bakım Kremi, saçlara ihtiyacı olan nemi geri kazandırmaya ve saçlara ışıltı kazandırmaya yardımcıdır.

Özellikle yıpranmış, boya, perma, renk açma gibi işlemlerden geçirilmiş olan saçlar için saç bakım kremi kullanılması önerilmektedir.

Kullanım Şekli:

Şampuanla yıkadıktan sonra saçları durulayınız ve ardından Klorane Manolya Özlü Yoğun Işıltı Sağlayan Bakım kremi ile saç ve saç uçlarını kremleyiniz, birkaç dakika bekledikten sonra durulayınız.

Her şampuanlamanın ardından kullanabilirsiniz.

Klorane Magnolia Conditioner 150 ml Manolya Özlü Yoğun Işıltı Sağlayan Bakım Kremi'ni sitemizden satın alabilirsiniz, diğer ürünlerimizi de inceleyin ve kaliteyi yakalayın.

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.
23 Ara. 2015
(5/5
Başlık : Başarılı
Klorane markasının ilk kullandığım ürünüydü. Çok memnun kaldım diğer ürünlerini de aldım. Fiyatı yüksek ama uzun süre gidiyor ve saça farkedilir bir parlaklık veriyor.
(Klorane Magnolia Conditioner 150 ml Manolya Özlü Yoğun Işıltı Sağlayan Bakım Kremi)

 Report abuse
10 Eyl. 2013
(5/5
Başlık :
Biraz fiyat fazla olsa da kullanmaya pisman olmadigim bir ürün oldu.
(Klorane Magnolia Conditioner 150 ml Manolya Özlü Yoğun Işıltı Sağlayan Bakım Kremi)

 Report abuse
Benzer Ürün Tavsiyesi

Klorane yatıştırıcı şampuan, en hassas saç derisini bile yumuşatıcı özelliğe sahiptir. Tahriş olmuş ve sık kepeklenen, kaşınan saç derisine etkili bakım sağlanmasına yardımcı olur.Saç derisine nazikçe bakım yapar. Saç derisini yatıştırmaya, kaşıntıyı azaltmaya yardım eder. Saç derisini güçlendirmeye yardımcıdır.