Turuncukasa Blog

MArtidermÜrünleri

Marvis Ürünleri

AdidasÜrünleri

Kotex

Mensturasyondönemlerinde etkin ve güvenlikoruma sağlamaya yardımcı, Kotex markasının ürün çeşitleri ile her gününüz rahat ve konforlu geçsin.

Kotex Ürünleri

1. Dünya Savaşı zamanlarında topraklarında azalan pamuk üretimi Avrupa'da kriz dönemi başlamasına neden olmuştur. Bu dönemde araştırma çalışmaları yapan Kimberly & Clark Farklı bir şey keşfetti. Pamuğun işlenerek doğal pamuktan daha emici ve hijyenik Cellucotton'u keşfetti.

Savaş sırasında yaralılarda kullanılan bu ürün aynı zamanda Hemşireler tarafından da adet dönemlerinde kullanılmıştır. Savaş sona erdikten sonra ise Kimberly & Clark İlk pamuksu kadın pedini geliştirdi ve bu ürüne Kotex adı verildi. 1920 senesinde piyasadaki yerini aldı. Pamuğa göre çok daha emici olan bu ürün kadınlara yumuşak ve iyi bir koruma sağlıyordu.

Kotex firması günümüzde de Pamuksu dokuya sahip kadın pedleri tasarlamaya devam ediyor.

Her kadının yapısına, ihtiyacına uygun pedler ile üstün koruma sağlamaya yardımcı Kotex pedlerin yanı sıra tampon tasarlamaya da devam etmektedir.

Kotex tamponları yumuşak ve emici dokuları ile kadınlara özel günlerinde koruma ve rahatlığı bir arada sunmak için çalışmaktadır.

Vajina içerisine yerleştirilerek kullanılan pamuksu ürünlere tampon denilmektedir.

Kotex Ultrasorb Mini Tampon 16'lı, menstürasyon denilen adet dönemlerinin son günlerinde kullanım için tasarlanmıştır. Yumuşak dokusu ve emici yapısı ile size koruma sağlamaya yardım eder.

Çevir aç yöntemi ile kullanımı kolay olan ürün sahip olduğu mavi koruma bölgesi ile de sızıntılara karşı daha iyi koruma sağlamaya yardım eder.

Kotex Ultrasorb Normal Tampon 16'lı, kanamanın yoğunluğunun azaldığı dönemlerde kullanabileceğiniz tampon size ipeksi yüzeyi ve koruyucu özelliği ile rahatlık ve güven sağlamaya yardımcı olacaktır.

Kotex Ürünleri ve Fiyatları

Kotex Ultrasorb Super Tampon 16'lı, Mensturasyon döneminin en yoğun olarak geçtiği ilk günlerinde kullanım için tasarlanmış olan tampondur.

İpeksi yüzeyi sayesinde yerleştirilmesi oldukça kolaydır, size tüm günün yoğun koşturmasında ya da gece yatarken bile üstün koruma sağlamaya yardım eder. Gün içinde eskiden yaşadığınız tedirginlik, rahatsızlık hissinden kolayca kurtulabilirsiniz.

Kotex firması, extra emici özellikli tamponları ile kadınların adet dönemlerinde rahatlık sağlamaya yardım ederler.

Çok uzun yıllara dayanan tecrübesi sağlık ve rahatlığa verdiği önem ile farkını her zaman ortaya koyan Kotex farklı özelliklerdeki ürün çeşitleri ile de kadınlar tarafından çok beğenilerek kullanılmaktadır.

Kotex ped çeşitleri ile de adetinizin ilk günlerinden başlayarak son günlerine kadar kullanabileceğiniz farklı büyüklük ve formlardaki ürünleri ile koruyuculuk etkisini yakalayabilirsiniz.

Ayrıca günlük ped çeşitleri de günlük olarak çamaşırınızın temiz kalmasına ve her değişiminizde temizlik hissi yakalayabileceğiniz ince pedlerdir. Günlük pedleri farklı koku çeşitlerine sahip olanlar ve kokusuz olarak tasarlanan ürünler olarak bulunmaktadır.

Ancak tamponlar özellikle yaz aylarında rahatlıkla mayonuzu giyerek denize girebilmeniz, istediğiniz her kıyafetinizi özgürce giyebileceğiniz ve üstün emici özelliği ile de güvende hissedebileceğiniz ürünlerdir.

Kotex markasında bulunan kadınlara özel kişisel ürünlere Turuncu Kasa’dan ulaşarak sipariş verebilirsiniz.