Turuncukasa Blog

MArtidermÜrünleri

Marvis Ürünleri

AdidasÜrünleri

Kuteks

Kuteks markası tarafından tasarlanmış olan Gaz Kompres hijyenik, yumuşak ve emici özelliğe sahiptir.

Aradığınızı bulamadık.

Aradığınızı tekrar arayın

Kuteks Ürünleri

Kuteks markası 1984 yılında kurulmuş, tıbbi malzemeler üreten bir şirkettir.

Kuteks firması 2002 senesinde ise Uğur şirketler grubunun çatısı altına girmiştir. Tıbbi alanda pek çok malzeme tasarlayan şirket 2012 yılında ise doğal kozmetik alanına da el atmıştır.

Kuteks markası ülkemizde satışlarının yapılmasının yanında pek çok ülkeye de ürünlerini ihraç etmektedir. Kuteks markası kaliteli sağlık ürünlerinde bandaj, korse ya da diz için kullanılabilecek ürünler tasarlamaktadır.

Kuteks Gaz Kompres 25 lik, emici özelliği arttırılmış %100 oranında pamuk ipliğinden üretilmiştir. Buhar yardımı ile hijyenik hale getirilmiş olan gazlı bezler emici gücü sayesinde kanamalarda kullanılabilir. Sağlıkla ilgili ihtiyaç duyulan her alanda kullanılabilir, pansuman yapılabilir.

Kuteks Ürünleri ve Fiyatları

İnsan hayatı için en önemli unsur, sağlık unsurudur. Eskilerin söylediği gibi “En büyük zenginlik sağlıktır.” Sağlıklı yaşamın önemi, insan hayatı, kalite, hijyen ve güvenlik gibi kurallar doğrultusunda ürünler tasarlayan Kuteks firması da insan sağlığına verdiği önemi ürünlerine yansıtmıştır.

Kuteks Gaz Kompres 25’likürününün, 50 ve 100’lük olarak da ürün çeşitleri bulunmaktadır.

Hayatımız boyunca pek çok hastalık veya kazalarla karşılaşabiliriz. Özellikle insanlar ev kazalarına da çok sık maruz kalmaktadırlar. Genellikle çocuklar bu kazalarla daha çok zarar görseler de yetişkinler de ev kazalarına uğrayabilmektedirler.

Kaza sonrası cildinizde oluşan kanamalar ya da sızıntılı tahrişler de gaz kompres ürünü ile gerekli olan hijyen sağlanabilir, var olan kanamayı durdurabilmek için baskı uygulanabilir.

Her ürün cildinizde kullanılmaz, cildin daha çok tahrişe uğramasına sebep olabilirsiniz. Bu nedenle ilk yardıma uygun olarak gaz bezi de denilen gaz kompresler ile etkili bir sonuç elde edebilirsiniz.

Kuteks markasına Turuncu Kasa sitesinden ulaşarak sipariş verebilirsiniz.