ESRA EROL'LA TURUNCUKASA

Turuncukasa Blog

Fırsatlar

150 TL Üzeri Kargo Bedava

3 Al 2 Öde

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Kredi Kartı Hakkında

La Biosthetique Fanex 15 ml

4916

Markası : La Biosthetique

0 Item Items

Kırılan, çatlayan ve güçsüz tırnakları beslemeye yardımcı La Biosthetique Fanex 15 ml, bu sayfada indirimli fiyatı ile satılmaktadır.

Daha fazla detay

54.24 TL

Kazanacağınız puan 542 tupara Toplam tutarı: 0.54 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
150TL ve üzeri alışverişlerde ARAS ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA!
Kargo ücretimiz ARAS ve PTT kargo ile 4,95 TL, YURTİÇİ kargo ile 6,95 TL dir.
Ürün Avantajları

La Biosthetique Fanex 15 ml :

La Biosthetique Fanex 15 ml :

Tırnaklarınız için yardımcı bakım ürünüdür.

Çabuk kırılan, çatlayan ve güçsüz tırnakları güçlendirmeye ve tırnak etlerine bakım yapmaya yardım eden ürün, doğal içeriklerle formüle edilmiştir.

Bakımsız tırnak etleri, tırnaklar uzarken zedelenmesine,tırnakların zayıf düşmesine de neden olabilir.

Bu nedenle hem tırnak, hem de tırnak etleri uygun ürünlerlegüçlendirilmelidir. Tırnaklar, keratin dediğimiz sertleşmiş proteinden oluşur ve bu keratin güçlendirilmeli, bakımı yapılmalıdır.

Bu manikür yağı tırnaklara sertlik sağlamaya ve kırılmasını engellemeye yardım eder ve tırnak etlerini nemlendirerek beslemeye yardım eder.

Yulaf bitki özü cildin yenilenmesini hızlandırmaya yardım ederek doğal ve sağlıklı bir şekilde büyümesini teşvik etmeye de yardımcı olur.

Ellerimiz, günlük hayatımızda da sosyal hayatımızda daönemli bir görev üstlenmektedir. Sürekli çevresel etkilere açık olan eller vetırnaklar, gün içerisinde sürekli, içeriğinde kimyasallar bulunan, deterjan, sabun, musluk suyu ile temas halindedir.

Yıpratıcı işlerde elleri ve tırnakları kullanmak, soğuk vesıcak hava koşulları, bazı kozmetik ürünlerin kullanımı ile tırnaklar kırılır,soyulur, tırnak etleri sertleşir ve çatlar, eller son derece bakımsız birgörünüm alabilir.

Bakımlı ellere ve güzel tırnaklara sahip olmak önemlidir.Pek çok insan ilk tanıştığı insanda ilk izlenim olarak tırnaklarına, ellerinebakar ve özellikle kadınlarda güzel eller ve tırnaklar bakımlı olduğunuzun birgöstergesi olarak algılanır. Ayrıca sağlık için de tırnakların bakımı şarttır.

La Biosthetique Fanex 15 ml :

La Biosthetique Fanex 15 ml, Düzenli olarak kullanılaraktırnakların güçlenmesine, sertleşmesine ve beslenmesine yardım eder ve tırnaketlerini yumuşatarak manikür için de hazırlamayı destekler. Sally Hansen markasında da tırnak bakım ürünleri bulunmaktadır.

La Biosthetique laboratuvarları, doğanın saf ve doğallığını,yeni teknolojiler ve lüks bakım ürünleri ile birleştirmişlerdir, ürünleri Avrupa cilt kliniğinde, dermatolojik kurallara uygun olarak üretilmektedir.Ürünlerin tamamı ECOCERT kriterlerine tabidir.

Doğal içerikli olan ürünler, petrol bazlı boyalar ve kimyasal içerikli malzemelerden çok daha sağlıklıdır ve çeşitli problemlere etkili ve kalıcı çözüm sağlamaya yardımcı olurlar.

Kullanım Şekli :

Tırnaklara 1 damla damlatılır, tırnak ve tırnak etine masaj yaparak uygulanır.

1 damla da tırnakların içine tırnak ve et arasına damlatılır.

La Biosthetique Fanex 15 ml, Turuncu Kasa’da satılan ve ucuzfiyata sahip olan bir üründür.

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler