Turuncukasa Blog

Fırsatlar

99Tl ve üzeri Alışverişe kargo bedava

Sonbahar Kampanyaları

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

La Roche Posay Lipikar Fluide 400 ml

30681

Markası : La Roche Posay

0 Item Items

La Roche Posay Lipikar Fluide 400 ml Koruyucu Vücut Sütü; bebek, çocuk ve yetişkinlerin kullanımına uygun olarak geliştirilmiş nemlendirici özellikte bir üründür.

Daha fazla detay

94.9 TL

Kazanacağınız puan 949 tupara Toplam tutarı: 0.95 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
99TL ve üzeri alışverişlerde MNG ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA!
Kargo ücretimiz ARAS, MNG ve PTT kargo ile 4,95 TL dir.
Ürün Avantajları

La Roche Posay Lipikar Fluide 400 ml 

Marka Adı: La Roche Posay

Ürün Adı: La Roche Posay Lipikar Fluide 

Ürün Miktarı: 400 ml

Ürün Özellikleri: Hassas ve kuru ciltlerde kullanıma uygundur. Bebeklerin, çocukların, yetişkinlerin yani tüm ailenizin kullanımı için ideal bir nemlendiricidir. Cildi nemlendirmeye, korumaya ve yatıştırmaya yardımcı vücut sütüdür. Oldukça hafif bir formüle sahiptir ve cilt tarafından kolayca emilir. Günlük kullanıma uygun bir formüle sahiptir. Parfüm ve paraben içermez.

Sonuç: Ciltte nemlenme ve yatışma sağlamaya yardımcıdır.

Kullanım Şekli: Günde bir-iki kez yüz ve/veya vücut bölgesine hafifçe masaj yaparak uygulanır. Temiz cilde uygulanması önerilir. Cilt temizliğini de Lipikar Gel Lavant ürününü kullanarak yapabilirsiniz.

İçerik: Niacinamide içeren formüle sahiptir.

 

Cildin esnekliğini ve bütünlüğünü korumasının sırrı nem dengesinin korunmasıdır. Sağlıklı bir yaşam, sağlıklı bir cildin de habercisidir. Ancak cildin nem dengesinin bozulmasında pek çok iç ve dış etken bulunmaktadır.

Soğuk ve sıcak havalar, mevsim geçişleri, güneş ışınlarının zararlı etkileri, stres vb. faktörler cildin nem kaybına sebep olabilir.

Nemini kaybeden cilt, hassaslaşır ve dış tehditlere karşı daha savunmasız hale gelir. Sağlıklı görünümünün yerini mat, cansız ve soluk bir görünüme bırakmaya başlar.

Cildin nem dengesini korumak için sağlıklı beslenmenin yanı sıra seçimi doğru yapılan nemlendiriciler kullanmak da önemlidir.

 

La Roche Posay Lipikar Fluide 400 ml Koruyucu Vücut Sütü; bebek, çocuk ve yetişkinlerin cildinde kullanıma uygun olan vücut sütüdür.

Kuru ve hassas cilde sahip olanların günlük kullanımına uygundur. Cildi yatıştırmaya, korumaya ve nemlendirmeye yardım eder. Hem yüz hem de vücut bölgesinde kullanılabilir. Hafif formülü ile cilt tarafından kolayca emilir ve rahatsızlık hissine neden olmaz.

Cilde kısa bir süre içinde rahatlama ve yenilenme sağlamaya yardım eder. Temiz cilde uygulama yapılması önerilir. Cilt temizliğinde ise aynı serinin ürünü olan Lipikar Gel Lavant’ı kullanabilirsiniz.

 

  

La Roche Posay Lipikar Fluide 400 ml, Turuncu Kasa’ da indirimli fiyata satılan bir üründür.

 

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.
Benzer Ürün Tavsiyesi

 La roche posay onarıcı el kremi , el bakım kremidir. Kuru ve tahriş olmuş cilt üzerinde nemlendirme, yumuşaklık, esneklik sağlamaya ve cildi onarmaya yardımcıdır. Dış hasarlara oldukça açık olan ve kolayca hasarlanan, kuruyup çatlayan ellerinize bakım vermek için yardımcı kremdir. El dokusunda sıkılaşma sağlamaya da yardımcıdır.Kuru, çatlamış ve tahriş olmuş elelre bakım sağlamaya yardım eder.

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler