La Roche Posay Toleriane Dermo Nettoyant 200 ml (S.K.T 11-2025)

La Roche Posay Toleriane Dermo Nettoyant 200 ml
Kapıda Ödeme İmkanı Kargo Bedava
  • La Roche Posay Toleriane Dermo Nettoyant 200 ml (S.K.T 01-2025)
  • La Roche Posay Toleriane Dermo Nettoyant 200 ml

Markası : La Roche Posay Ürünlerini Gör

4721

3433422406599

55
SATIŞ FİYATI 523.92 TL
4066
Kişinin Favorisi
Stok Durumu: Stokta

La Roche Posay Toleriane Dermo Nettoyant 200 ml

Marka Adı : La Roche Posay

Ürün Adı :La Roche Posay Toleriane Dermo Nettoyant 200 ml

Ürün Miktarı : 200 ml.

Ürün Özellikleri :Aşırı hassas, temizleyici ürünlere ve suya karşı hassasiyet gösteren ciltlerin kullanımına uygun olarak tasarlanmış bir üründür. Cildi oldukça nazik bir şekilde temizlemeye ve yumuşaklık vermeye yardımcı olur. Cildi kir, yağ fazlası ve makyaj artıklarından temizlemeye yardım eder. Her tip cildin kullanımı için uygundur.

Sonuç : Hassas ve dayanıklılığını kaybetmiş ciltleri temizlemeye yardımcı üründür.

Kullanım Şekli : Pamuğa döktüğünüz ürün ile tüm yüzü, göz çevresini bastırmadan yumuşak bir şekilde silebilirsiniz, durulanması gerekmez.

İçerik :Water (Aqua),ethylhexylpalmitate, glycerin, dipropyleneglycol, carbomer, sodiumhydroxide,ethylhexylglycerin, caprylglycol

Çokhassas ciltlerin kullanımı için üretilmiş olan bir temizleme sütüdür.Yüzünüzde kullanabildiğiniz gibi göz çevrenizde de kullanabileceğiniz bir üründür.

Birçok temizlik maddelerine ve hatta suya karşı bile tepki veren, aşırı hassaslaşmış ciltlerin temizliği için de uygun olan üründür.

İçerdiği La Roche Posay Thermal suyu ile cildin toleransını arttırmaya ve güçlenmesini, yatışmasını sağlamaya yardım eder.

Cilt temizliği, size uygun olmayan ürünlerle yapıldığında cildinizi kurutur, tahriş eder, yıpratır hatta bazen alerjik reaksiyonlara sebep olabilir.

Hassas ciltlerin temizliği de oldukça zor olur, temizlerken cildin ihtiyacı olan nem ve yağı almamak gerekir.

La Roche Posay Toleriane Dermo Nettoyant, cildinizi ve göz çevrenizi kir ve makyajdan nazik bir şekilde arındırmaya, nemlendirerek koruma sağlamaya yardım eder.

Hassas cildi temizlerken, cildi kurutmayacak ve tahrişe sebep olmayan ürünler tercih edilmelidir. Temizlenen ciltte tıkanan gözenekler açılır, cilt kir, yağ ve ölü deriden arınır. Gözeneklerin açılması ile kan dolaşımı hızlanarak, cilt daha rahat nefes almaya başlar. Cilt temizliği ve bakımları cildin yenilenmesine, onarımına, korunmasına yardımcı olur. Özellikle iyi temizlenmeyen makyaj da ciltte oldukça ciddi sorunların oluşmasına neden olabilmektedir.

La Roche Posay Toleriane serisi farklı yapıda olan ancak hassas ciltlerin bakımı , temizlenemsi için geliştirilmiş bir seridir.

Kullanım Şekli:

Gündüz ve gece pamuk yardımıyla göz çevrenizle birlikte tüm yüzünüzü, bastırmadan hafifçe temizleyiniz. Günlük kullanıma uygundur.

La Roche Posay Toleriane Dermo Nettoyant 200 ml’yi sitemizden ucuz fiyata satın alabilirsiniz, kaliteli ve ucuz ürünler için sitemizi mutlaka inceleyiniz.

Yorumlar
S** **
25.10.2022
SULTAN

Cildi yumuşacık yapıyor, kaliteli bir ürün

Ürün Hakkındaki Düşüncelerinizi Yazın

La Roche Posay Toleriane Dermo Nettoyant 200 ml (S.K.T 11-2025)

523.92TL
Fırsat Ürünlerini Kapat Fırsat Ürünleri.
whatsapp ile bize yazın. Whatsapp İletişim