Turuncukasa Blog

Ev Dekorasyon Ürünleri

Sunlife Vitamin C 1000 mg

Lancaster

Aradığınızı bulamadık.

Aradığınızı tekrar arayın

Lancaster markasının güneş koruyucu ve brozlaştırıcı ürünleri ile daha sağlıklı bir bronzluk etkisi sağlayabilir ve cildinizi zararlı güneş ışınlarından koruyabilirsiniz. Lancaster markasında çocuklara uygun güneş koruyucu ürünler de bulunmaktadır.

Lancaster Ürünleri

Lancaster, cilt bakım ve güneş koruyucu ürünleri ile birçok ülkede satışı bulunan bir markadır. Yüzyıllardan beri kadınlar güzellikleri için çabalar. Lancaster markası, tercih edilen dermokozmetik markalar arasında yer alır. Lancaster ürünleri içerisinde cilt bakım ürünleri ve güneş koruyucu özelliği olan bakım ürünleri bulunur. Lancaster güneş kreminin 15, 30 ve 50 faktörlük çeşitleri bulunur.

Ayrıca cilt bakımı için tasarlamış olduğu ürünlerinde de güneş koruyucu özellikler bulunmaktadır.

Lancaster Sun Kids Hıgh Protection Skin Application SPF 50, çocuklar için güneş kremi. Islak cilde uygulanabilir özelliğe sahiptir. Şeffaf formlu olan ürün, cilt tarafından kolay emilir. 3 yaş üstü çocuklarda UVA, UVB ve kızılötesi (IR) ışınlarına karşı cildi korumaya yardım eder. Özellikle çocukların cildinde güneşin zararlı ışınlarının neden olduğu etkilere karşı koruma sağlamak önemlidir.

Çocukların cildi yetişkinlerden farklı özelliktedir ve oldukça hassas yapıdadır, buna bağlı olarak da cildin özenli bir bakım ve korunmaya ihtiyacı vardır.

Lancaster Sun Tan Deepener - Tinted F6, bronzlaşmaya yardımcı jel, 6 faktörlük koruma içerir. Bronzluğu artırmaya ve cilde parlaklık vermeye yardımcı olur. Yoğun, renkli formu cilde bronz bir ışıltı kazandırmaya yardımcıdır. Cilt kuruluğuna karşı nemlendirici özelliğiyle cildi korumaya da yardım eder. Cildin sağlıklı ve düzgün bir şekilde bronzlaşması için Lancester Bronzlaşmaya yardımcı ürünleri deneyebilirsiniz.

Lancaster Ürünleri ve Fiyatları

Lancaster Sun Satin Sheen Oil Fast Tan Spf 30, cildi UVA ve UVB ışınlarının zararlı etkilerinden korumaya ve içeriğindeki Tan activator kompleksi de daha hızlı ve etkili bir bronzluk sağlamaya yardım eder. 3 fiziksel yansıtıcı olan yakut tozu, titanyum dioksit, Sedefli Timiron Pigment içerir.

Bronzlaşmak pek çok kişi için yaz aylarında vazgeçilmezdir. Doğal bir bronzluk için uzun zamanlar güneş altında geçirilir. Oysa güneşin zararlı ışınları cilde olumsuz etkiler göstermektedir.

Bu nedenle güneş koruma faktörü içeren kullanılması cildin sağlığı ve geleceği için oldukça önemlidir.

Lancaster Sun Beauty Oil-Free Milky Spray SPF 30, yağsız güneş koruyucu sprey süt. Hafif ve yağsız formuyla cilt tarafından kolayca emilir ve cildi nemlendirmeye yardım eder. Uzun süreli, doğal bronzluk sağlamaya yardımcı olur. Özellikle yağlı ve karma ciltlerde rahatsızlık hissi vermeden kolayca emilir ve yağ içermeyen formu ile de cildi yumuşatır.

Lancaster markası cildinizin bakımı için pek çok ürün çeşidi tasarlamaktadır. Uzun yıllardır pek çok ülkede kullanılmakta olan ürünleri ve özellikle güneş koruyucu ve bronzlaştırıcıları ile çok tercih edilmektedir.

Güneşte kaldığınızda mutlaka cildin yapısına uygun ürünlerle cildin korunması gerekir. Korunma uygulansa da özellikle çok açık tenli kişilerin, hassas ve sorunlu cildi olanların ve çocukların uzun süre güneşte kalması sakıncalı olabilir. Küçük çocuklar, güneşin yoğun olarak etki verdiği yaz aylarında ve öğlen saatlerinde güneşe çıkarılmamalıdır. Bununla birlikte yaz aylarında olduğu gibi kış aylarında da cildin güneşin zararlarından korunması gerekir.

Lancaster ürünlerine ucuzluk ve kalitenin adresi Turuncu Kasa’dan ulaşabilirsiniz.

Fırsat Ürünlerini Kapat Fırsat Ürünleri.
whatsapp ile bize yazın. Whatsapp İletişim