ESRA EROL'LA TURUNCUKASA

Turuncukasa Blog

Fırsatlar

50 TL Üzeri Kargo Bedava

Sonbahar Kampanyaları

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Lancaster Tanning Lotion SPF 6 200 ML

7104

Markası : Lancaster

0 Item Items

Bu sayfadan indirimli fiyatıyla sipariş verebileceğiniz Lancaster Tanning Lotion SPF 6 200 ML, Hızlı ve yoğun bir bronzluk sağlamaya, cildinizi güneşin zararlı ışınlarına karşı korumaya yardımcı bir süttür.

Daha fazla detay

72 TL

Kazanacağınız puan 720 tupara Toplam tutarı: 0.72 TL.


Bu ürün sepetinizde varsa ARAS ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA fırsatı yakalarsınız.
Ürün Avantajları

Lancaster Tanning Lotion SPF 6 200 ML :

Lancaster Tanning Lotion SPF 6 200 ML :

Hızlı ve yoğun bir bronzluksağlamaya, spf 6 derecesiyle güneşin zararlı ışınlarına karşıkoruma sağlamaya yardımcı olan bir bronzlaştırıcı süttür.

Özel içeriği ile hızlı bir şekilde bronzlaşmanıza yardımcıolacaktır.

Güneşin insan vücudu için son derece faydalı etkileri olduğubilinmekle beraber, keyfi de başkadır ancak zararları da mutlaka önlem alınarakkorunması gereken etkenlerdir.

Güneşin en büyük keyiflerinden biri, bronz bir tendir ve bu pekçok kişi için güzel görünmenin yollarından biridir.

Yaz aylarında güneşintadını çıkartmaktan vazgeçemeyen kişileri güneşin zararlı UVA ve UVBışınlarından korumaya, düzgün ve kalıcılığı arttırılmış bir bronzluk içinyardımcı olmak için geliştirilmiş süt formunda koruyucudur.

Ciltte yağlı bir his bırakmaz, güneşin etkilerini yatıştırmaya ve cilde nem kazandırmaya yardımcı olur, cilt tarafından hızlı bir şekildeemilir.

Güzel ve bronz bir görünüm elde edebilmek için uzun saatler,güneş altında yazın tadını çıkartmayaçalışan pek çok kişi için yaz aylarında, öğlen saatlerinde ya da uzunsaatler güneşe maruz kalınması aslında oldukça sakıncalıdır.

Korunmasız olarak güneş ışınlarıyla haşır neşir olancilt, normalden çok daha hızlı bir şekilde yaşlanmaya, lekelenmeye vehasarlanmaya başlar. Uzmanlar yaz ve kış aylarında bile zararlı güneşışınlarından cildinizi korumanız gerektiğini anlatmakta ve insanları uyarmaktadırlar.

Lancaster Tanning Lotion SPF 6 200 ML, Babassu yağı ve maya içeren formülü ile cildibesleyerek ve hızlı bronzluk elde edilmesine yardımcı olur.

Tüm cilt tiplerinin kullanımı için uygundur.

Lancaster Tanning Lotion SPF 6 200 ML :

Güneşe çıkmadan önce vücudun her yerine uygulayabilirsiniz.

Sudan çıktıktan sonra, uzun süre güneşte kaldığınızda veyaaşırı terleme sonunda uygulamayı tekrarlayınız.

Ürünü gereğinden daha az olarak uyguladığınızda, korumaetkisini azaltmış olursunuz.

Lancaster Tanning Lotion SPF 6 200 ML, sitemizde ucuz fiyata satılan bir üründür.Turuncu Kasa’da uygun fiyatlara, kaliteli ürünleri bulabilirsiniz.

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.
19 Tem. 2013
(5/5
Başlık :
bu yaz bu ürünü kullandım yüzüme. çok memnun kaldım.
(Lancaster Tanning Lotion SPF 6 200 ML)

 Report abuse
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler