Langelica Ginseng Goji Berry Diş Macunu Hassas Dişler 75 ml
  • Langelica Ginseng Goji Berry Diş Macunu Hassas Dişler 75 ml

Langelica Ginseng Goji Berry Diş Macunu Hassas Dişler 75 ml

#HayatEveSığar
Siparişleriniz Hijyen Kurallarına Uygun, Kesintisiz Kapınıza Gelsin!

43352

Barkod : 8017331049013

₺26,50
₺22,53 15%
Vergi dahil

Langelica Ginseng Goji Berry Diş Macunu Hassas Dişler 75 ml, diş hassassiyetinin başlıca nedeni olan plak ve tartar oluşumunun önlenmesinde destek olur.

Adet

 

Güvenli Ödeme

 

Kapınıza Kesintisiz Teslimat

 

İade ve Değişim Hakkı

Marka Adı: L’Angelica

Ürün Adı: L’Angelica Ginseng Goji Berry Diş Macunu Hassas Dişler

Ürün Miktarı: 75 ml

Ürün Özellikleri: 

- L’Angelica Ginseng Goji Berry Diş Macunu Hassas Dişler, hassas dişlerin nazikçe temizlenmesine destek olan diş macunudur.

- Istituto Erborisitco L’Angelica Enstitü’lerinde AR-GE çalışmalarının sonucunda organik tarım kurallarına uygun olarak yetiştirilen, kekik, nane, ardıç, biberiye, adaçayı, fesleğen ekstraktlarından üretilen L’Angelica Diş Macunları, özgün formülasyona sahiptir.

- Bitkisel içerikli çoğu diş macunun alışılagelmiş formülasyonlarında, hali hazırda var olan formülasyonlarına bitkisel ekstrakt katılarak hazırlanması yönteminin aksine, L’Angelica Diş Macunları, etkisini formülünün temelinde organik tarım kurallarına uygun olarak yetiştirilen bitkileri kullanırken, çeşitli kimyasalları formülünden arındırarak sağlayan, eşsiz ve yenilikçi bir diş macunu olarak karşımıza çıkmaktadır.

- L’Angelica Diş Macunlarının organik içeriği, dünyanın önde gelen saygın, Uluslararası, Etik ve Çevresel Sertifikasyon Kurulları’ndan ICEA1 ve AIAB2‘in “Bio Eko Kozmetik Standartlara Uygunluk Sertifikası” ile onaylanmıştır.

- Bu kurulların standartlarına uygun olarak ürünlerde kurumların onayladığı içerikler kullanılmaktadır.

- Genetiği modifiye edilmiş içerikler kullanılmaz. Hayvanlar üzerinde test edilmemektedir. İonize bileşenler kullanılmamaktadır.

- Bitkisel içeriklerinde tamamen doğal, ekolojik ortamda yetiştirilen, %100 Organik ekstrelere sahip olan L’Angelica diş macunları, yetişkinlerin, çocukların, kısacası tüm aile fertlerinin güvenle kullanabilmesi için, çeşitli kimyasalları da formülünden arındırmıştır.

- L’Angelica diş macunları, sodyum lauryl sülfat, flor ve sakarin içermez.

- L’Angelica Ginseng Goji Berry Diş Macunu Hassas Dişler, diş plağı ve tartar oluşumunun önüne geçilmesine katkıda bulunur.

- Hassas dişlere yönelik formüle edilmiş diş macunu, dişlerin nazikçe temizlenmesine ve ferah bir nefese ulaşılmasına destek olur.

- Diş çürümesine karşı etkin bir koruma yapılmasına katkıda bulunur.

- İçeriğindeki etken maddeler olan, doğal bitki özlerinden Ginseng ve Goji Berry, antioksidan özelliği ile diş ve diş etlerini korumaya destek olmada önemli rol oynar. Diş hassasiyetinin başlıca nedeni olan plak ve tartar oluşumunun önüne geçilmesine katkıda bulunur.

- L’Angelica Ginseng Goji Berry Diş Macunu Hassas Dişler, diş minesine zarar vermeden dişlerin güvenli bir şekilde temizlenmesine destek olan diş macunudur.

 

Kullanım Sıklığı: Ürün günlük kullanıma uygundur. Günde 2 defa dişlerinizi fırçalamanız tavsiye edilir.

Kullanım Şekli:

- Bezelye büyüklüğünü geçmeyecek kadar diş macununu fırçanıza sürünüz.

- Fazla bastırmadan nazik hareketlerle dişlerinize uygulayınız.

- Bol su ile ağzınızı durulayınız. Diş macununu yutmayınız.

 

L’Angelica markasının ürün çeşitlerine uygun fiyat koşulları ile Turuncu Kasa’dan kolaylıkla sahip olabilirsiniz.

 

 

43352

Özel Referanslar

Yorumlar

No customer reviews for the moment.

Write your review

Langelica Ginseng Goji Berry Diş Macunu Hassas Dişler 75 ml

Langelica Ginseng Goji Berry Diş Macunu Hassas Dişler 75 ml, diş hassassiyetinin başlıca nedeni olan plak ve tartar oluşumunun önlenmesinde destek olur.

Write your review

kategorideki diğer ürünler: 16