Lansinoh B-Cal DM 30 Tablet

#HayatEveSığar
Siparişleriniz Hijyen Kurallarına Uygun, Kesintisiz Kapınıza Gelsin!

ZZ3438

Barkod : 0

₺21,00
Vergi dahil

Bu sayfadan indirimli fiyata sipariş verebileceğiniz,Özellikle emziren anneler için tasarlanmış olan Lansinoh B-Cal DM 30'lu, calsiyum, D vitamini ve Magnezyum tabletidir.

Adet
Kullanılabilirlik: Stokta yok

 

Güvenli Ödeme

 

Kapınıza Kesintisiz Teslimat

 

İade ve Değişim Hakkı

Lansinoh B-Cal DM 30 Tablet :

Lansinoh anne ve bebek bakımı konusunda pek çok ürün geliştirmektedir.

Bebeklerinizi büyütürken, annelerin işini kolaylaştırmaya yardım edebilecek pek çok göğüs bakım pedleri çeşitleri, göğüs pompaları,bebekler için ıslak mendiller, göğüs ucu çatlak kremleri de bulunmaktadır.

Her zaman emzirmenin önemini vurgulayarak emziren anneleredestek vermek için çalışmaktadır.

Bebeklerin doğumdan itibaren ilk altı ay boyunca sadece annesütü almalarının önemli olduğu uzmanlar tarafından anlatılmaktadır.

Lansinoh B-Cal DM 30 Tablet, calsiyum, D vitamini ve Magnezyum tabletidir.

"Özellikle kalp, kaslar ve böbrekler - - Vücuttaki herorganın mineral magnezyuma ihtiyacı vardır. Ayrıca dişler ve kemikleringelişiminde önemlidir. En önemlisi, bu enzimleri aktive eden enerji üretiminekatkıda bulunur ve kalsiyum seviyelerini, hem de bakır, çinko, potasyum,vitamin D ve vücudun diğer önemli besin düzenlemeye yardımcı olur.”(1)

"Birçok gıdalardan magnezyum alabilirsiniz. Ancak, AmerikaBirleşik Devletleri'nde insanların çoğu muhtemelen kendi ihtiyaçları kadarmagnezyum alamaz. Magnezyum bakımından zengin gıdalar kepekli tahıllar, fındıkve yeşil sebzelerdir. Yeşil yapraklı sebzeler magnezyum bakımından özellikleiyi kaynaklarıdır.”(1)

"Magnezyum eksikliği uyku bozuklukları, sinirlilik vehalsizlik gibi daha pek çok belirtiler gösterebilmektedir.”(1)

"D vitamini antiraşitik vitamin diye de anılır. D vitaminietkisi gösteren en az 10 kadar değişik bileşik mevcuttur. Bunlar arasındabiyokimyasal yönden en önemlileri D2 VE D3vitaminleri meydana getirirler.D2vitamini bitkisel kaynaklı olup, bir bitkisel steroid olan ergosterolünirridiyasyonu ile elde edilir. D3 vitamini 7- dehidrokolesterolün irridyasyonürünüdür.” (2)

"D vitamini başlıca etkisini Ca (kalsiyum) metabolizmasıüzerinde gösterir...

Bilindiği gibi insanlar ve diğer memeli hayvanlar D 3vitamininin ön maddesi olan 7dehidrokolesterolü organizmalarında yapabilirler.Daha sonra bu madde cilt yüzeyinde ultraviyole ışınlarınının etkisi ilekolekalsiferole (Vitamin D3) dönüşür.” (2)

Kaynaklar :

(1)//umm.edu/health/medical/altmed/supplement/magnesium

(2) //kitaplar.ankara.edu.tr/dosyalar/pdf/321.pdf

Lansinoh B-Cal DM 30 Tablet, Turuncu Kasa’da ucuz fiyatasatılan bir üründür.

ZZ3438

Özel Referanslar

Yorumlar

No customer reviews for the moment.

Write your review

Lansinoh B-Cal DM 30 Tablet

Bu sayfadan indirimli fiyata sipariş verebileceğiniz,Özellikle emziren anneler için tasarlanmış olan Lansinoh B-Cal DM 30'lu, calsiyum, D vitamini ve Magnezyum tabletidir.

Write your review

kategorideki diğer ürünler: 16