Lansinoh Göğüs Pedi 24 Adet

#HayatEveSığar
Siparişleriniz Hijyen Kurallarına Uygun, Kesintisiz Kapınıza Gelsin!

16440

Barkod : 5060062991499

₺21,50
Vergi dahil

İndirimli fiyatı ve uygun ödeme koşulları ile bu sayfadan satın alabileceğiniz Lansinoh Göğüs Pedi 24 Adet,Tekli paketler halindedir, her bedene uyabilir ve uzun süreli kuru kalmaya yardımcı olur.

Adet

 

Güvenli Ödeme

 

Kapınıza Kesintisiz Teslimat

 

İade ve Değişim Hakkı

Lansinoh Göğüs Pedi 24 Adet

Lansinoh Göğüs Pedi 24 Adet

Marka Adı: Lansinoh

Ürün Adı: Lansinoh Göğüs Pedi

Ürün Miktarı: 24 adet

Ürün Özellikleri: Cildin sütle olan temasını önlemeye yardımcı olmak için geliştirilmiştir. Emziren annelerin kullanımı için tasarlanmıştır. Göğüs ucunu kuru tutmaya ve tahriş olmasını önlemeye yardımcı olur. Cildi korurken aynı zamanda nefes almasına da yardımcıdır. 2 yapışkan bandı sayesinde pedin kayması önlenebilir. Her beden için uygundur.

Sonuç: Emziren annelerde, sütün ciltle temas ederek, tahriş olmasını önlemeye yardımcıdır.

Kullanım Şekli: Pedi ambalajından çıkarın. Bantlarından açın. Bantlar altta ve üstte dışa bakacak şekilde sutyene yerleştirin. Sağlık için gerektiğinde pedi yenileyin. Her emzirme işlemi öncesi ve sonrası göğüsler temizlenmelidir.
Bebeklerin ilk 6 ay sadece anne sütüyle beslenmesi uzmanlar tarafından önerilmektedir. Zengin içeriğe sahip anne sütü bebeğin sağlıklı büyümesi ve gelişimi için yardımcı olur. Emzirme, anne ile bebek arasındaki ilişkiyi güçlendirmeye yardım eder.

Ancak emzirme döneminde bazı zorluklar olabilir. Pek çok bayan emzirme döneminde göğüs ucu sorunlarından yakınır. Özellikle emzirme döneminin ilk günlerinde göğüs ucu çatlamaları görülür.

Hamilelik ve emzirme döneminde göğüs ucu hassaslaşır, kızarır ve tahriş olabilir. Sağlık ve estetik için göğüs ucu bakımları yapılmalıdır.

Göğüs pedleri, cildin sütle temasını kesmeye, cildi kuru tutmaya yardımcı olur. Nem ve sürtünme, göğüs uçlarının hasar görmesine neden olabilir.Göğüs pedleri, göğüs uçlarını süt salgısının tahrişinden korumaya yardım etmek için üretilmiştir.

Lansinoh Göğüs Pedi 24 Adet

Lansinoh Göğüs Pedleri, giysilerin altından belli olmayacak şekilde ince olarak tasarlanmıştır. Dışarıdan belli olmayan pedler, emici yapıdadır. Yumuşak astarı sütü emerek içerisinde tutar, özel polimer malzemesi ise sızıntıyı önler.

Pedin kaymasını önlemeye yardımcı olmak için iki tane yapışkan bandı vardır. Tek polimer ped, ıslandığında şeklini koruyabilecek yapıdadır. Hijyen ve kullanım kolaylığı için pedler, tekli paketler halindedir.Tekli paket özelliği ile dışarı çıkarken yanınızda kolayca taşıyabilirsiniz.

Tekli paketler, tek kullanımlıktır. Her bedene uyabilir. Uzun süreli kuru kalmaya yardımcı olmak için tek yönlü nem teknolojisi ile üretilmiştir. İç ve dış katmanı hava geçirme özelliğine sahiptir, cildin nefes almasına yardım eder.

Kutu içerisinde 24 adet göğüs pedi bulunur. 60 lık paketleri de mevcuttur.

Lansinoh Göğüs Pedi 24 Adet, kampanyalı fiyatıyla ucuzluk ve kalitenin adresi Turuncu Kasa’dan satın alabilirsiniz.

16440

Özel Referanslar

Yorumlar

No customer reviews for the moment.

Write your review

Lansinoh Göğüs Pedi 24 Adet

İndirimli fiyatı ve uygun ödeme koşulları ile bu sayfadan satın alabileceğiniz Lansinoh Göğüs Pedi 24 Adet,Tekli paketler halindedir, her bedene uyabilir ve uzun süreli kuru kalmaya yardımcı olur.

Write your review

kategorideki diğer ürünler: 16