Turuncukasa Blog

MArtidermÜrünleri

Marvis Ürünleri

AdidasÜrünleri

Lapiden

Lapiden markası, istenmeyen tüylerle mücadele etmeize yardım olabilecek ürünleri, bünyesinde taşımaktadır. Siz de Lapiden ürünlerini kullanarak, etkili bir biçimde kişisel temizliğinizi, bakımınızı tamamlayabilirsiniz.

Lapiden Ürünleri

Lapiden, istenmeyen tüylerden kurtulmanıza yardımcı olabilecek ürünleri içinde barındıran bir markadır.

Kadınların ciltleriyle ilgili en sık şikâyet ettikleri konulardan biri de, istenmeyen tüylerdir. Kadınlar, pürüzsüz görünen bir tene sahip olmak isterler. Bu yüzden de tüylerinden kurtulmanın çeşitli yollarını ararlar. Lapiden, ürünleri kadınların bu arzularına cevap vermeye çalışır.

Lapiden Ağda Bandı, vücut bölgesinde kullanım için uygundur. İstenmeyen tüylerinizi kökten almaya ve pürüzsüzlük etkisi sağlamaya yardımcı olur. Sadece iki elinizin arasında ovuşturarak hazırlayabileceğiniz pratikliktedir. Hazırlanan bantlar, uygulama yapılacak bölgeye yapıştırılarak uygulanır.

Sıradan ağdaların, ısıtılması, uygulanması ve temizlenmesi sizi zorlayabilir veya vakit harcamak istemeyebilirsiniz. Her ağda bandını etkisini kaybedene kadar kullanabilirsiniz. Cildinizdeki tüylerden kurtulmanıza yardımcı olurken, bakım sağlamaya da çalışır.

Lapiden Modern Tüy Dökücü Krem, parfümlü bir formüle sahiptir. Çok kısa bir sürede tüylerinizden kurtulmanıza yardımcı olur. Kullanımı oldukça kolaydır. İstenmeyen tüylerin olduğu bölgeye uygulayın, 8-10 dakika gibi bir süre bekledikten sonra, spatulası yardımıyla, yumuşayan tüylerinizden kurtulun. Daha sonra uygulama yaptığınız bölgeyi temizleyebilirsiniz. Kadın ya da erkek herkesin kullanabileceği bir üründür.

Tüylerinizden kurtulmak için saatlerce uğraşmak, vakit harcamak istemiyorsanız, tahrişlerden ve acılı işlemlerden sıkıldıysanız, Lapiden Tüy Dökücü Kremi deneyebilirsiniz.

Lapiden Ürünleri ve Fiyatları

Lapiden Modern Tüy Dökücü Krem / Klasik Kırmızı, kadın ve erkeklerin kullanımına uygun bir üründür. İstenmeyen tüyler sadece kadınların değil, aynı zamanda erkekler için de bir sorun haline gelebilir. Tüylerin yumuşayarak, dökülmesini sağlarken, cildinize bakım yapmaya da çalışır. Kremsi formülü ile uygulama kolaylığı sağlar. Tüylerinizden kurtulup, pürüzsüz bir tene kavuşmanın keyfini yaşamanıza imkân sağlar. İstediğiniz kıyafeti giyebilir, saklanmak zorunda kalmadan denize girebilirsiniz.

Tüylerden kurtulmak, özellikle de kadınların kişisel bakımlarının bir parçasıdır. Pürüzsüz bir tene sahip olan kişi, kendisini daha rahat daha özgüvenli hisseder. İstediği kıyafeti giyebilir. En önemlisi de kendisini bakımlı hisseder. Ancak, tüylerden kurtulmak için çoğu zaman fırsat bulmak zor olabilir. Lapiden ürünleri ile tüylerinizden çok kısa sürede ve acısız bir şekilde kurtulabilirsiniz.

Lapiden markasının ürünlerine, Turuncu Kasa’ dan ulaşabilir ve indirim fırsatlarından yararlanabilirsiniz.