ESRA EROL'LA TURUNCUKASA

Turuncukasa Blog

Fırsatlar

3 AL 2 ÖDE

150 TL Üzeri Kargo Bedava

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Lapitak Ayak Bakım Kremi - Topuk Çatlaklarına Karşı Bakım Kremi Hediyeli

30229

Markası : Lapitak

0 Item Items

 Lapitak Ayak Bakım Kremi - Topuk Çatlaklarına Karşı Bakım Kremi Hediyeli, ayaklara bakım yapmaya ve pürüzsüzlük sağlamaya yardımcıdır.

Daha fazla detay

18.5 TL

Kazanacağınız puan 185 tupara Toplam tutarı: 0.19 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
150TL ve üzeri alışverişlerde ARAS ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA!
Kargo ücretimiz ARAS ve PTT kargo ile 4,95 TL, YURTİÇİ kargo ile 6,95 TL dir.
Ürün Avantajları

Lapitak Ayak Bakım Kremi - Topuk Çatlaklarına Karşı Bakım Kremi Hediyeli

Lapitak Ayak Bakım Kremi - Topuk Çatlaklarına Karşı Bakım Kremi Hediyeli

Marka Adı: Lapitak

Ürün Adı: Lapitak Ayak Bakım Kremi - Topuk Çatlaklarına Karşı Bakım Kremi Hediyeli

Ürün Miktarı: Lapitak Ayak Bakım Kremi; 60 ml /Topuk Çatlaklarına Karşı Bakım Kremi(Hediye); 20 ml

Ürün Özellikleri: Lapitak Ayak Bakım Kremi ve Topuk Çatlaklarına Karşı Bakım Kremi, ayaklarda görülen kuruluk sorunuyla mücadele etmeye yardımcı olmak için geliştirilmiştir. Ayaklara ihtiyacı olan nem desteğini sağlar. Kuruluk ve çatlamaların önüne geçmeye çalışır. Ayakları dinlendirme ve canlandırmada etkilidir. Lapitak Ayak Bakım Kremi, ayakların yanı sıra tırnakları da beslemeye çalışır. Topuk Çatlaklarına Karşı geliştirilen bakım kremi, ayak topuğunda görülen kuruluğun önüne geçmeye ve ayakları beslemeye yardımcıdır.

Sonuç: Ayak bakımını tamamlamanıza yardımcıdır.

Kullanım Şekli: Temiz ve kuru ayaklara ihtiyaç duydukça kullanılır.

İçerik: Gliserin, E vitamini ve allantoin içermektedir.

 

Ayaklarımız vücudumuzun tüm yükünü çeker. Gün boyunca ayakkabının içinde kapalı kalır. Buna rağmen bizler genellikle ayaklarımızın bakımını ihmal ederiz. Yaz gelip çattığında, sandaletler ve terlikler açığa çıktığında ayaklarımızı ne kadar ihmal ettiğimizi anlarız.

 

Ayak bakımı ihmal edildiğinde kuruluklar, topuk çatlakları ve çeşitli cilt problemleri ortaya çıkabilir. Ayak bakımının ilk adımı temizliktir. Ayaklar her gün mutlaka yıkanmalı ve iyice kurulanmalıdır. Ardından uygun bir nemlendirici kullanılmalıdır.

 

Lapitak Ayak Bakım Kremi, ayaklara ihtiyacı olan nemi sağlamaya, çatlama ve kurulamaları önlemeye yardımcı olur. Günlük kullanıma uygun olan ayak bakım kremi, nemlendirici etkisini uzun süre korumaya çalışır.

Tüm gün ayakta kalan kişilerin ayaklarına bakım sağlamaya ve dinlendirmeye yardım eder. Ayak tırnaklarını güçlendirmeye ve kırılmasının önüne geçmeye çalışır. Cilde canlanma ve yumuşaklık sunar. Etil alkol ve domuz yağı içermeyen bir formüle sahiptir.

 

Hediyesi olan Topuk Çatlaklarına Karşı Bakım Kremi, topuklarda görülen kuruluk ve çatlaklarla mücadele etmeye yardım eder. Ayak topuklarına nemlenme ve yumuşaklık hissi sağlar, etkisini uzun süre devam ettirir. 20 ml lik boyutu ile yanınızda taşıyabilir ve istediğiniz zaman kullanabilirsiniz.

 

Lapitak Ayak Bakım Kremi - Topuk Çatlaklarına Karşı Bakım Kremi Hediyeli, Turuncu Kasa’ da indirimli fiyata satılmaktadır.

 

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler