ESRA EROL'LA TURUNCUKASA

Turuncukasa Blog

Fırsatlar

150 TL Üzeri Kargo Bedava

3 Al 2 Öde

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Kredi Kartı Hakkında

Lapitak Ayak Kokusuna Karşı Bakım Seti

30230

Markası : Lapitak

0 Item Items

Lapitak Ayak Kokusuna Karşı Bakım Seti, ayak kokusunu önelemeye yardımcı olabilecek ürünlerden oluşan bir settir.

Daha fazla detay

19.8 TL

Kazanacağınız puan 198 tupara Toplam tutarı: 0.20 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
150TL ve üzeri alışverişlerde ARAS ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA!
Kargo ücretimiz ARAS ve PTT kargo ile 4,95 TL, YURTİÇİ kargo ile 6,95 TL dir.
Ürün Avantajları

Lapitak Ayak Kokusuna Karşı Bakım Seti

Lapitak Ayak Kokusuna Karşı Bakım Seti

Marka Adı: Lapitak

Ürün Adı: Lapitak Ayak Kokusuna Karşı Bakım Seti

Ürün Miktarı: Ayak Kokusuna Karşı Bakım Kremi 60 ml; Ayak Deodorantı 150 ml

Ürün Özellikleri: Lapitak Ayak Kokusuna karşı Bakım Seti; ayak kokusunun önüne geçmeye, ayaklara ferahlık ve hoş koku sağlamaya yardımcı ürünlerden oluşur. Bakım kreminin ve deodorantın birlikte kullanılması daha etkili sonuçlar verir.

Sonuç: Ayak kokusunu azaltmaya yardımcı ürünlerden oluşur.

Kullanım Şekli: Ayak Kokusuna Karşı Bakım Kremi; kullanıma başladıktan sonra ilk dört gün boyunca sabah ve akşam günde iki kez, daha sonra ise günde bir kez kullanılması önerilir. Ayaklar temizlenip kurulandıktan sonra kullanılması önerilir. Ayak Deodorantı; kuru ve temiz ayaklara 15 cm uzaktan püskürterek uygulanır. İki ürünün birlikte kullanılması daha etkili sonuçlar elde etmenizi sağlayabilir. Uygulama sırasında ayaklar kuru ve temiz olmalıdır.

 

Ayaklarımız gün içinde çoğunlukla ayakkabı ya da çorap içinde kapalı kaldığı için bakıma ihtiyaç duyar. Bakımlı ayaklara sahip olmak hem sağlık açısından hem de estetik açıdan önemlidir.

Ayak sağlığında dikkat edilmesi gereken en önemli noktalardan biri, ayak temizliğidir. Ayakların mutlaka yıkanması ve parmak aralarına özen göstererek iyice kurulanması gerekir.

 

Yanlış ayakkabı ve çorap seçimi, terlemek, ayak bakımını ihmal etmek ayakta koku oluşmasına sebep olabilir. Ayak kokusu sosyal ve psikolojik açıdan kişiyi oldukça olumsuz bir yönde etkiler.

 

Lapitak Ayak Kokusuna Karşı Bakım Seti, ayak deodorantı ve ayak kokusuna karşı bakım kreminden oluşan bir settir.

Ayak Kokusuna Karşı Bakım Kremi 60 ml; erkek-kadın herkesin kullanımına uygundur. Etil alkol ve domuz yağı içermez. Ayak kokusunun giderilmesine yardımcı olur. Ayak deodorantıyla birlikte kullanıldığında daha etkili sonuçlar elde edilir.

 

Ayak Deodorantı 150 ml; ayak hijyenin sağlanmasında kötü koku oluşumunun en aza indirilmesinde etki sağlamaya çalışır. Temizlik ve hoş koku sağlaması amacıyla ayakkabı ve çoraplarda da kullanılabilir. Ayaklara hoş bir koku ve ferahlık sağlayabilir.

 

 Lapitak Ayak Kokusuna Karşı Bakım Seti, Turuncu Kasa' da indirimli fiyata satılmaktadır.

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler