Lapitak Ayak Kokusuna Karşı Bakım Seti

Lapitak Ayak Kokusuna Karşı Bakım Seti
Kapıda Ödeme İmkanı
  • Lapitak Ayak Kokusuna Karşı Bakım Seti

Lapitak Ayak Kokusuna Karşı Bakım Seti

Markası : Lapitak Ürünlerini Gör

30230 Barkod : 8691091035181

5/1
89.9 TL
1809 Kişinin Favorisi
Stok Durumu: Stokta yok

Lapitak Ayak Kokusuna Karşı Bakım Seti

Lapitak Ayak Kokusuna Karşı Bakım Seti

Marka Adı: Lapitak

Ürün Adı: Lapitak Ayak Kokusuna Karşı Bakım Seti

Ürün Miktarı: Ayak Kokusuna Karşı Bakım Kremi 60 ml; Ayak Deodorantı 150 ml

Ürün Özellikleri: Lapitak Ayak Kokusuna karşı Bakım Seti; ayak kokusunun önüne geçmeye, ayaklara ferahlık ve hoş koku sağlamaya yardımcı ürünlerden oluşur. Bakım kreminin ve deodorantın birlikte kullanılması daha etkili sonuçlar verir.

Sonuç: Ayak kokusunu azaltmaya yardımcı ürünlerden oluşur.

Kullanım Şekli: Ayak Kokusuna Karşı Bakım Kremi; kullanıma başladıktan sonra ilk dört gün boyunca sabah ve akşam günde iki kez, daha sonra ise günde bir kez kullanılması önerilir. Ayaklar temizlenip kurulandıktan sonra kullanılması önerilir. Ayak Deodorantı; kuru ve temiz ayaklara 15 cm uzaktan püskürterek uygulanır. İki ürünün birlikte kullanılması daha etkili sonuçlar elde etmenizi sağlayabilir. Uygulama sırasında ayaklar kuru ve temiz olmalıdır.

 

Ayaklarımız gün içinde çoğunlukla ayakkabı ya da çorap içinde kapalı kaldığı için bakıma ihtiyaç duyar. Bakımlı ayaklara sahip olmak hem sağlık açısından hem de estetik açıdan önemlidir.

Ayak sağlığında dikkat edilmesi gereken en önemli noktalardan biri, ayak temizliğidir. Ayakların mutlaka yıkanması ve parmak aralarına özen göstererek iyice kurulanması gerekir.

 

Yanlış ayakkabı ve çorap seçimi, terlemek, ayak bakımını ihmal etmek ayakta koku oluşmasına sebep olabilir. Ayak kokusu sosyal ve psikolojik açıdan kişiyi oldukça olumsuz bir yönde etkiler.

 

Lapitak Ayak Kokusuna Karşı Bakım Seti, ayak deodorantı ve ayak kokusuna karşı bakım kreminden oluşan bir settir.

Ayak Kokusuna Karşı Bakım Kremi 60 ml; erkek-kadın herkesin kullanımına uygundur. Etil alkol ve domuz yağı içermez. Ayak kokusunun giderilmesine yardımcı olur. Ayak deodorantıyla birlikte kullanıldığında daha etkili sonuçlar elde edilir.

 

Ayak Deodorantı 150 ml; ayak hijyenin sağlanmasında kötü koku oluşumunun en aza indirilmesinde etki sağlamaya çalışır. Temizlik ve hoş koku sağlaması amacıyla ayakkabı ve çoraplarda da kullanılabilir. Ayaklara hoş bir koku ve ferahlık sağlayabilir.

 

 Lapitak Ayak Kokusuna Karşı Bakım Seti, Turuncu Kasa' da indirimli fiyata satılmaktadır.

Yorumlar

Ürün Hakkındaki Düşüncelerinizi Yazın

Lapitak Ayak Kokusuna Karşı Bakım Seti

Lapitak Ayak Kokusuna Karşı Bakım Seti, ayak kokusunu önelemeye yardımcı olabilecek ürünlerden oluşan bir settir.

89.9TL
whatsapp ile bize yazın. Whatsapp İletişim