Lierac Hedefe Yönelik Bakım Ürünleri

Aradığınızı bulamadık.

Aradığınızı tekrar arayın

LİERAC HEDEFE YÖNELİK BAKIM ÜRÜNLERİ

Lierac Hedefe Yönelik Bakım ürünleri, ciltte kilo alıp vermeye bağlı olarak oluşan çatlaklara yönelik bakım yapmaya, çatlak görünümünü hafifletmeye, yeni çatlak oluşumunun önüne geçmeye yardım etmek üzere geliştirilmiştir. Ürünler, cilde esneklik kazandırmaya, cildi nemlendirip kuruluğunu gidermeye, cilt dokusuna daha yumuşak ve daha sağlıklı bir yapı kazandırmaya, ciltte çatlak görünümü oluşmasının önüne geçmeye yardım eder.

Hamilelik, ani kilo alıp verme, yapılan diyetler gibi nedenlerle cilt yüzeyinde çatlaklar oluşabilir. Bu çatlaklar cildin yüzeyinde beyaz ve ya hafif pembe çizgiler olarak görünürler. Oluşmuş olan çatlakların giderilmesi, görünümünün hafifletilmesi oldukça zordur. Bu nedenle çatlaklar oluşmadan önce önlem alınması oldukça önemlidir.

Lierac Hedefe Yönelik Bakım ürünleri, cilt dokusuna ihtiyaç duyduğu bakımı yapmaya, cildin daha esnek, yumuşak ve sağlıklı bir doku kazanmasını sağlamaya çalışır. Oluşmuş olan çatlakların görünümünü hafifletmeye, yeni çatlak oluşumuna karşı cildi güçlendirmeye yardım eder.

Hedefe Yönelik Bakım ürünlerinden ihtiyacınıza uygun olanı seçerek cildinizde güvenle kullanabilirsiniz.

whatsapp ile bize yazın. Whatsapp İletişim