Turuncukasa Blog

Fırsatlar

50Tl ve üzeri Alışverişe kargo bedava

Sonbahar Kampanyaları

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Lierac Magnificence Revitalizing Serum 30 ml

40623

Markası : Lierac

0 Item Items

Lierac Magnificence Revitalizing Serum 30 ml

Yeniden Yapılandırıcı Serum

Daha fazla detay

335.00 TL

301.5 TL

10% indirim

Kazanacağınız puan 3015 tupara Toplam tutarı: 3.02 TL.


Bu ürün sepetinizde varsa MNG ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA fırsatı yakalarsınız.
Ürün Avantajları

Lierac Magnificence Revitalizing Serum 30 ml

Marka Adı: Lierac

Ürün Adı: Lierac Magnificence Revitalizing Serum

Ürün Miktarı: 30 ml

Ürün Özellikleri:

- Ürün, cildi pürüzsüzleştirmeye, yaşlanma belirtilerinin görünümünü hafifletmeye, cilde detoks etkisi sunmaya yardım etmek üzere geliştirilmiş bir cilt bakım serumudur.

- Ürünün detoks etkisi cildi toksinlerden arındırmaya, cilde canlılık kazandırmaya yardım eder.

- Cildi yeniden yapılandırmaya, daha genç, daha canlı ve daha taze bir cilde sahip olunmasını sağlamaya yardım eder.

- Cilt tonu eşitsizliklerini gidermeye, aydınlık, ışıltılı bir görünüm kazandırmaya destek olur.

- Ciltte oluşmuş olan kırışıklık, çizgi, sarkma gibi yaşlanma belirtilerinin görünümünü hafifletmeye, yeni yaşlanma belirtilerinin oluşmasının önüne geçmeye yardım eder.

- Cildin kırışıklık, çizgi oluşumu, esneklik kaybı gibi yaşlanma belirtilerini hafifletmeye, cilde tazelik kazandırmaya destek olur.

- Cilde esneklik kazandırmaya, cildin toparlanmasını sağlamaya, daha genç ve sağlıklı bir cilt görünümü yaratmaya yardım eder.

- Ciltte oluşmuş olan kırışıklık, çizgi, sarkma gibi yaşlanma belirtilerinin görünümünü hafifletmeye, yeni yaşlanma belirtilerinin oluşmasının önüne geçmeye yardım eder.

- Cildin gençliğini, tazeliğini daha uzun süre muhafaza etmesini sağlamaya çalışır.

- Ürün içeriğinde Lierac Magnificence serisine özel geliştirilmiş olan D-GLYOX kompleksi bulunur. Bu kompleks, Nar Çiçeği Ekstresi, İpek Ağacı Ekstresi ve Peptid Lipozom bileşenlerinden oluşur.

- Nar Çiçeği Ekstresi; Nar çiçeğinin toksinlerden arındırıcı, detoks özelliği bulunmaktadır. Sağlık sektöründe bu özelliğiyle yer edinen Nar Çiçeği, dermokozmetik sektöründe de cildi arındırıcı detoks etkisiyle yer almaktadır. Cildi toksinlerden arındırmaya, daha canlı ve pürüzsüz bir cilt görünümü oluşturmaya yardım eder.

- İpek Ağacı Ekstresi; cilde nem kazandırmaya, cildin su tutma kapasitesini arttırmaya yardım eder.

- Peptid Lipozom; cildin yaşlanma belirtilerinin önüne geçmeye, cilde sıkılık ve esneklik kazandırmaya, daha genç ve canlı bir cilt görünümü oluşturmaya yardım eder. Cilt yıpranmasını hafifleterek yenilenmiş, tazelenmiş bir cilt yaratmaya destek olur.

- Ürün düzenli kullanıldığında kısa sürede cildin toparlanmasını, kırışıklık görünümünün hafiflemesini, daha genç ve sağlıklı bir cilt oluşmasını destekler.

- Ürün tüm cilt tiplerinin kullanımına uygundur.

- Oldukça hafif yapılı bulunan ürün cilt tarafından kolayca emilebilir ve ciltte yağlı, rahatsız edici bir tabaka bırakmaz.

Kullanım Şekli: Ürünü, temizlenip kurulanmış olan cildinize günlük bakım rutininizden önce nazikçe masaj yaparak uygulayınız.

Kullanım Sıklığı: Ürün günde 2 defa kullanıma uygundur. Üzerine makyaj ya da günlük bakım ürünlerinizi kullanabilirsiniz.

Lierac markasının ürün çeşitlerine uygun fiyat koşulları ile Turuncu Kasa’dan sahip olabilirsiniz.

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler