ESRA EROL'LA TURUNCUKASA

Turuncukasa Blog

Fırsatlar

50 TL Üzeri Kargo Bedava

Güneş Ürünlerinde İndirimler

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Lierac Masque Confort Mask 50 ml

40627

Markası : Lierac

1 Item Items

Lierac Masque Confort Mask 50 ml, ürünleri pürüzsüz bir cilde sahip olmanıza destek olur.

Daha fazla detay

129.00 TL

109.65 TL

15% indirim

- +

Kazanacağınız puan 1096 tupara Toplam tutarı: 1.10 TL.


Bu ürün sepetinizde varsa ARAS ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA fırsatı yakalarsınız.
Ürün Avantajları

Lierac Masque Confort Mask 50 ml

Marka Adı: Lierac

Ürün Adı: Lierac Masque Confort Mask

Ürün Miktarı: 50 ml

Ürün Özellikleri:

- Ürün, cilde derinlemesine nem kazandırmaya, cildin daha canlı ve sağlıklı bir yapıya kavuşmasını sağlamaya yardım etmek üzere geliştirilmiş bir nem maskesidir.

- Cildin kuruluğunu, kuruluğa bağlı olarak oluşan rahatsızlık hissini hafifletmeye yardım eder.

- Cilde derinlemesine nem sağlamaya, cildin nem ihtiyacını karşılamaya yardım eder.

- Ciltteki nemsizliğin ve kuruluğun neden olduğu gerginlik hissini en aza indirmeye, cildi yatıştırıp rahatlatmaya yardım eder.

- Maske formunda bulunan ürün cilde anında rahatlık sağlamaya yardım eder.

- Cilt dokusunun yorgun, solgun, cansız görünümünü gidermeye; daha enerjik, daha canlı, daha fresh bir cilt görünümü yaratmaya çalışır.

- Ürün içeriğinde Pembe Kil, Gül Özü, Shea ve Kayısı Yağları bulunmaktadır.

- Pembe Kil; cilde nem kazandırmaya, cildin nemsizliğini giderip rahatlatmaya yardım eder.

- Gül Özü; cildin beslenip güçlenmesini sağlamaya, cildi yatıştırmaya, cilde daha canlı ve aydınlık bir görünüm kazandırmaya yardım eder.

- Shea ve Kayısı Yağları; cildi derinlemesine nemlendirmeye, cildin nemsizliğe bağlı oluşan problemlerini gidermeye, cilde canlılık kazandırmaya yardım eder.

- Nemsiz ciltler, diğer cilt tiplerine oranla yıpranmaya daha açıktır. Çünkü nemsizlik cildi dirençsiz bırakabilir. Hava şartlarına, hava kirliliğine, kullanılan ürünlerin cilde uyumuna göre çok çabuk tepki verebilir, çok çabuk hasar görebilirler. Bu nedenle cildin bakımının ihmal edilmemesi, uygun ürünlerle nem ihtiyacının karşılanması oldukça önemlidir.

- Ürün, cilde ihtiyaç duyduğu nemi sağlamaya, cilde nemli, sağlıklı ve yumuşak bir doku kazandırmaya, cildi rahatlatmaya, cildin kuruluğa ve nemsizliğe bağlı olarak ortaya çıkan problemlerini gidermeye yardım eder.

- Dış etkenlere karşı dirençsiz olan cilde direnç kazandırmaya, daha güçlü bir yapıya kavuşturmaya destek olur.

-Ürün tüm cilt tiplerinin kullanımına uygundur.

Kullanım Şekli: Ürünü temizlenip kurulanmış olan cildinize kalın bir tabaka halinde uygulayınız. Göz çevresine sürmeyiniz. 5-10 dakika bekledikten sonra makyaj temizleme pamuğuyla fazlasını alınız. Durulama gerektirmez.

Kullanım Sıklığı: Cildin ihtiyacına göre haftada 1 ya da 2 defa kullanıma uygundur.

Lierac markasının ürün çeşitlerine uygun fiyat koşulları ile Turuncu Kasa’dan sahip olabilirsiniz.

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler