Lierac Mesolift Enriched Serum 30 ml

Kargolanma Süresi: 1 iş günü

41038

Markası : Lierac

Barkod : 3508240004514

Son 2 Ürün

2 Item Items

Lierac Mesolift Enriched Serum 30 ml, ilk çizgilere yönelik vitamin yönünden zengin serumdur.

Daha fazla detay

389.00 TL

233.4 TL

40% indirim

- +

Kazanacağınız puan 2334 tupara Toplam tutarı: 2.33 TL.


Bu ürün sepetinizde varsa MNG ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA fırsatı yakalarsınız.
Ürün Avantajları

Bu ürüne bakanlar bu ürünlere de baktılar

Next Previous

Lierac Mesolift Enriched Serum 30 ml

Marka Adı: Lierac

Ürün Adı: Lierac Mesolift Enriched Serum 

Ürün Miktarı: 30 ml

Ürün Özellikleri:

- Ürün, cilde enerji vermeye, cildin daha canlı bir görünüm kazanmasını sağlamaya yardım etmek üzere geliştirilmiş bir cilt bakım serumudur.

- Cilt görünümünü canlandırmaya, tazelemeye yardım eder.

- Ürün, yüz mezoterapisinden esinlenilerek geliştirilmiştir. Yüz mezoterapisinde olduğu gibi cilde ihtiyaç duyduğu besleyici bakımı yapmaya yardım eder.

- Cilt dokusunun yorgun, solgun, cansız görünümünü gidermeye; daha enerjik, daha canlı, daha fresh bir cilt görünümü yaratmaya çalışır.

- Cilt tonunu eşitlemeye, cilde daha aydınlık ve ışıltılı bir görünüm kazandırmaya yardımcı olur.

- Kırışıklık, ince çizgi, esneklik kaybı gibi yaşlanma belirtilerinin görünümünü hafifletmeye, cilde sıkılık kazandırmaya yardım eder.

- Dolgunluğunu kaybetmiş olan cilde dolgunluk kazandırmaya, cildin toparlanmış ve dolgun bir görünüme kavuşmasını sağlamaya çalışır.

- Ürün içeriği kan portakalı özleriyle zenginleştirilmiştir. Bu sayede cilde enerji vermeye, canlılık kazandırmaya yardım eden ürün daha taze ve genç bir görünüme kavuşulmasını destekler.

- Ürün, estetisyenlerin mezoterapide kullandığı “mezoterapi konsantresi”nin birebir kopyası gibidir. Mezoterapinin cilde sağladığı canlılık, gençlik, tazelik gibi özellikleri sağlamaya yardım eder.

- Ürünün içeriğinde Vitaminler, Mineraller, Hyaluronik Asit gibi etkin bileşenler bulunmaktadır.

- İçerikte bulunan vitamin ve mineraller cildin beslenmesini, dış etkenlere karşı daha dirençli bir yapı kazanmasını destekler. Cilde enerji vermeye, cildi canlandırmaya yardım eder.

- Hyaluronik Asit; cilde daha genç ve sıkı bir görünüm kazandırmaya, kırışıklık ve çizgi oluşumu gibi yaşlanma belirtilerinin görünümünü hafifletmeye, yeni yaşlanma belirtilerinin oluşmasının önüne geçmeye yardım eder. Cilde pürüzsüz bir doku kazandırmaya, cilt dokusunu toparlamaya yardımcı olur.

- Lierac Mesolift Enriched Serum 30 ml, cildi yenilemeye, tazelemeye, cilde sıkılık ve canlılık kazandırmaya yardım eder. Bakımlı ve fresh bir cilt görünümüne kavuşulmasını destekler.

- Ürün tüm cilt tiplerinin kullanımına uygundur.

Kullanım Şekli: Ürünü temizlenip kurulanmış olan cilde nazikçe masaj yaparak uygulayınız. Ürünü tek başına kullanabileceğiniz gibi makyajınızdan ya da günlük bakım ürünlerinizden önce de kullanabilirsiniz.

Kullanım Sıklığı: Ürün günlük kullanıma uygundur.

Lierac markasının ürün çeşitlerine uygun fiyat koşulları ile Turuncu Kasa’dan sahip olabilirsiniz.

 

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.