ESRA EROL'LA TURUNCUKASA

Turuncukasa Blog

Fırsatlar

150 TL Üzeri Kargo Bedava

Sonbahar

3 Al 2 Öde

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Kredi Kartı Hakkında

Lierac Premium Serum 30ml

40656

Markası : Lierac

1 Item Items

Lierac Premium Serum 30ml

Tüm Yaşlanma Belirtilerinin Görünümünü Azaltmaya Yardımcı Serum

Daha fazla detay

585.00 TL

380.25 TL

35% indirim

- +

Kazanacağınız puan 3802 tupara Toplam tutarı: 3.80 TL.


Bu ürün sepetinizde varsa ARAS ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA fırsatı yakalarsınız.
Ürün Avantajları

Lierac Premium Serum 30ml

Marka Adı: Lierac

Ürün Adı: Lierac Premium Serum

Ürün Miktarı: 30 ml

Ürün Özellikleri:

- Tüm yaşlanma belirtilerinin görünümünü hafifletmeye ve yeniden oluşumunun önüne geçmeye yardım etmek üzere geliştirilmiş özel bir üründür.

- Ciltteki kırışıklıkların ve ince çizgilerin görünümünü hafifletmeye, yeni çizgilerin ve kırışıklıkların oluşumunun önüne geçmeye yardım eder.

- Cildin daha aydınlık ve taze bir görünüm kazanmasına, cilt yüzeyinin canlanmasına destek olur.

- Cilt yüzeyindeki koyu lekelerin görünümünü hafifletmeye, cilt tonunu eşitlemeye, yeni lekelerin oluşmasının önüne geçmeye yardım eder.

- Cildin daha canlı, sağlıklı ve aydınlık bir görünüm kazanmasını destekler.

- Ürün içeriğindeki hyaluronik asit ile cildin yeniden yapılanmasını destekler. Cildin daha dolgun bir görünüm kazanmasını, sarkma ve kırışıklık görünümünün hafiflemesini sağlamaya yardım eder. Yeni kırışıklıkların oluşmasının önüne geçmeye yardım eder.

- Cilt yüzeyindeki yaşlılık izlerinin hafiflemesine, cildin daha genç ve taze bir görünüm kazanmasına destek olur.

- Cildin nem sorununu çözmeye, cilde nem kazandırmaya destek olur. Bu sayede ciltte yeni kırışıklık ve ince çizgilerin oluşmasının önüne geçmeye yardım eder.

- Cilt yüzeyinde zaman içinde yaşlanmaya bağlı olarak birtakım cilt sorunları oluşur. Cilt kırışıklıkları, ince çizgiler, koyu lekeler, cilt sarkması gibi sorunlar bunlardan bazılarıdır.

- Cilt zamanla canlılığını ve sağlıklı görünümünü yitirmeye başlar. Cilt nemini kaybetmeye ve buna bağlı olarak solgun bir görünüm almaya başlar.

- Yaşlanmanın görülen bu belirtilerinin önüne geçmeye çalışan ürün, cilde çok yönlü bakım yapmaya çalışır.

- Cilt dokusunun daha sağlıklı bir yapıya kavuşmasını, cildin daha canlı ve taze bir görünüm kazanmasını sağlamaya çalışır.

Kullanım Şekli: Ürünü temizlenmiş cilde nazikçe masaj yaparak uygulayınız.

Kullanım Sıklığı: Sabah ve akşam olmak üzere günde 2 defa kullanılması tavsiye edilir.

Lierac markasının ürün çeşitlerine uygun fiyat koşulları ile Turuncu Kasa’dan sahip olabilirsiniz.

 

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler