Lierac Sunific Suncare3 Iridescent Melt-In Milk Spf6 125ml

ZZ7164

Markası : Lierac

0 Item Items

Bu sayfadan, ucuz fiyata sipariş verebileceğiniz Lierac Sunific Suncare3 Iridescent Melt-In Milk Spf6 125ml,Güneşi seven, yoğun ve hızlı bronzlaşmak isteyenler için tasarlanmış olan ürün kuruluğu engelleyerek, cilde nem kazandırmaya da yardımcıdır.

Daha fazla detay

109 TL

0% indirim

Kazanacağınız puan 1090 tupara Toplam tutarı: 1.09 TL.


Bu ürün sepetinizde varsa MNG ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA fırsatı yakalarsınız.
Ürün Avantajları

Bu ürüne bakanlar bu ürünlere de baktılar

Next Previous

Lierac Sunific Suncare 3 Iridescent Melt-In Milk Spf 6 125ml


Lierac Sunific Suncare 3 Iridescent Melt In Milk Spf 6, daha yoğun ve ışıltılı bi bronzluk etkisi sağlamanıza yardım eder.

Lierac güneş sütücildinizde daha hızlı bronzluk ve nem sağlamaya yardım edebilmek için özel olarak formüle edilmiştir.
İçeriği:
Kayısı yağı
Bitkisel gliserin
Noni özleri
Ürünün cildinizde beyazlık bırakmayan ve cildi yağlandırmadan nemlendiren özelliği sayesinde kullanımı çok kolaydır. Hiçbir rahatsızlık hissi yaşamadan cilt tarafından kolayca emilerek nem sağlamaya da yardım eder.
Bronzlaşmış cildi sevenlerin daha rahat bu etkiyi sağlamasına yardım eden güneş sütü, kokusu ile de cildinizde parfüm hissi sağlamaya yardım edecek.
Suya karşı da dayanıklı olarak formüle edilmiş olan ürün, bronz bir cilt görünümünden vazgeçemeyenler için tasarlanmıştır.
Bronzluk ve ışıltı yazın en çarpıcı ikilisi.
Cildinizi güneşin neden olabileceği kuruluklar karşı da korumaya yardım eder ve yumuşaklık hissi sağlamaya yardımcı olur. Cildin koruyucu bariyerlerinin de güneşin zararlarına karşı korumaya yardım eder.
Kullanım Alanı:
Güneşi seven ve yoğun, hızlı bronzlaşmak isteyenlere yardım etmek için üretilmiştir.
Nem kaybını engelleyerek cildin kurumasını da engellemeye yardımcıdır.
Kullanım Şekli:
Güneşe çıkmadan önce ve güneş altında kaldığınızda iki saatte bir cildinize uygulayın.

Lierac SunificSuncare3 Iridescent Melt In Milk Spf 6 125 ml, Turuncu Kasa'da satılan ve ucuz fiyata sahip olan bir üründür. Ucuzluğun yeni rengi Turuncu Kasa.
Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.
Benzer Ürün Tavsiyesi

  Lierac güneş koruyucu süt , parıltılı formu ile cildinizde bronzluk etkisi de sağlamaya yardım eden ürün cildi güneşin neden olabileceği lekelenme, kuruluk ve erken yaşlanma belirtilerine karşı korumaya yardım eder.Sprey yapısı ve süt formu ile cildinizde kolayca emilerek rahatlama etkisi sağlamaya ve kuruluğu yatıştırmaya yardım eder. Suya dayanıklıolarak formüle edilmiştir. Yoğun bir bronzluk etkisi sağlamaya parıltılı yapısıyla yardım eder.Akışkan ve hafif dokusuyla yağlı ciltlerde bile kolaylıkla emilerek rahatlama, nemlenme sağlamaya, güneşin neden olabileceği erken yaşlanma belirtilerini ve kurulukları engellemeye yardım eder.Cildi parlatır ve rahatlatır..