Turuncukasa Blog

Fırsatlar

99Tl ve üzeri Alışverişe kargo bedava

Sonbahar Kampanyaları

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Lierac Supra Radiance Eye Serum 15 ml

42903

Markası : Lierac

0 Item Items

Lierac Supra Radiance Eye Serum 15 ml; tüm cilt tipleri için ışıltı ve aydınlık veren göz çevresi serumudur.

Daha fazla detay

344.00 TL

309.6 TL

10% indirim

Kazanacağınız puan 3096 tupara Toplam tutarı: 3.10 TL.


Bu ürün sepetinizde varsa MNG ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA fırsatı yakalarsınız.
Ürün Avantajları

Marka Adı: Lierac

Ürün Adı: Lierac Supra Radiance Eye Serum

Ürün Miktarı: 15 ml

Ürün Özellikleri: 

- Lierac Supra Radiance Eye Serum, göz çevresinin aydınlanmasına ve daha ışıltılı bir görünüme kavuşmasına destek olan göz çevresi serumudur.

- Lierac Supra Radiance Eye Serum, tüm cilt tiplerinin kullanımına uygundur. Göz çevresi toleransına uygun kokusuz bir formüle sahiptir.

- Aktif içeriklerin birleşiminden oluşan serum, göz çevresinin daha genç bir görünüme ve doğal ışıltısına kavuşmasına destek olur.

- Göz çevresindeki koyu renklerin düzeltilmesine ve daha eşit cilt tonuna sahip bir göz çevresine kavuşmanıza katkıda bulunur.

- Lierac Supra Radiance Eye Serum, göz altı şişlikleri ve koyu halkaların görünümünü azaltmaya destek olur.

- Göz çevresinin pürüzsüzleşmesine ve kırışıklarda azalma sağlamaya katkıda bulunur.

- Lierac Supra Radiance Eye Serum’un içeriğinde kara ısırgan otu, hyalu-3 konsantre, ipek ağacı ekstresi ve çoban püskülü yer almaktadır.

- Kara ısırgan otu, vitamin ve mineral bakımından zengin bir bitkidir. Cildin yenilenmesine ve cilt kalitesinin artmasına destek olur. Cildin beslenmesine ve canlanmasına katkı sağlar.

- Hyalu-3 konsantre, ciltte yaşlanma karşıtı aksiyona destek olur. Cildin pürüzsüzleşmesine ve yenilenmesine katkı sağlar. Cildin dolgunluk ve hacim kazanmasına destek olur. Cildin esnekliğini kazanmasına katkıda bulunur.

- İpek ağacı ekstresi, cildin nemlenmesine ve cildin nem tutma kapasitesini artırmaya destek olur. Ciltte detoks etkisi yaratmaya çalışır.

- Çoban püskülü, göz çevresinde oluşan ödemin giderilmesine katkıda bulunur. Göz altı şişlikleri ve koyu halkalarda azalma sağlanmasına destek olur.

- Lierac Supra Radiance Eye Serum, bilim ve doğadan gelen aktif içeriklerin mükemmel birleşimini bir araya getiren göz çevresi serumudur.

- Lierac üretim merkezi açıldığı andan itibaren çok sıkı bir gözetim altında ve uluslararası şartnamelere uygun olarak çalışmaktadır. Entegre araştırma laboratuarları ile LIERAC bakım ürünleri Fransa'da üretilmektedir.

 

Kullanım Sıklığı: Ürün günlük kullanıma uygundur.

Kullanım Şekli:

- Sabah ve akşam göz çevrenize uygulayın. Daha etkili bir sonuç için Supra Radiance serisinin diğer ürünleri ile birlikte kullanın.

- Göz ile temasından kaçınınız. Göz ile temas halinde derhal bol miktarda ılık su ile yıkayınız. Sadece harici kullanım içindir.

- Serin bir yerde doğrudan güneş ışığından uzak bir şekilde muhafaza ediniz. Çocukların göremeyeceği, erişemeyeceği yerlerde ve ambalajında saklayınız.

 

Lierac markasının ürün çeşitlerine uygun fiyat koşulları ile Turuncu Kasa’dan kolaylıkla sahip olabilirsiniz.

 

 

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler