Turuncukasa Blog

Fırsatlar

99Tl ve üzeri Alışverişe kargo bedava

Sonbahar Kampanyaları

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Loreal Paris Elseve Color Vive Renk Koruyucu Saç Kremi Spray 200 ml

30247

Markası : Loreal

0 Item Items

Loreal Paris Elseve Color Vive Renk Koruyucu Saç Kremi Spray 200 ml, saç rengini uzun süre korumaya ve ışıltısını ortaya çıkarmaya yardımcı olmak için geliştirilmiş bir üründür.

Daha fazla detay

30 TL

- +

Kazanacağınız puan 300 tupara Toplam tutarı: 0.30 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
99TL ve üzeri alışverişlerde MNG ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA!
Kargo ücretimiz ARAS, MNG ve PTT kargo ile 4,95 TL dir.
Ürün Avantajları

Loreal Paris Elseve Color Vive Renk Koruyucu Saç Kremi Spray 200 ml

Loreal Paris Elseve Color Vive Renk Koruyucu Saç Kremi Spray 200 ml

Marka Adı: Loreal Paris

Ürün Adı: Loreal Paris Elseve Color Vive Renk Koruyucu Saç Kremi Spray

Ürün Miktarı: 200 ml

Ürün Özellikleri: Her saç tipinin kullanımına uygundur. Boyalı ve röfleli saçlara bakım etkisi sunar. Saçları ağırlaştırmadan taranmasını ve şekil almasını kolaylaştırmaya yardım eder. Saçları beslemeye ve dış etkenlere karşı korumaya çalışır. Saçlara ağırlık hissi vermez. Saç rengini korumayı ve ışıltısını ortaya çıkarmayı amaçlar. Sıvı forma sahip saç kremini durulamaya gerek yoktur.

Sonuç: Boyalı ve röfleli saçlara ağırlık hissi vermeden nemlenme sağlamaya ve saç rengini uzun süre korumaya yardımcıdır.

Kullanım Şekli: Temizlenmiş nemli saça, özellikle saç uçlarına sıkarak uygulanır. Kuru saça da uygulama yapılabilir. Kullanmadan önce iyice çalkalanması önerilir.

 

Saç boyamak, kadınların en sık yaptıkları uygulamalardan biridir. Değişiklik yapmak istediklerinde önce saç rengini değiştirmeyi düşünürler. Ancak saç boyaları saçın yıpranmasına, incelmesine ve çoğu zaman hacmini kaybetmesine neden olabilir.

Ayrıca saç boyaları saçta uzun süre aynı renk kalmaz. Parlaklığını, canlılığını ve rengini kaybetmeye başlar.

 

Loreal saç renginin ömrünü uzatmak için Loreal Paris Elseve Color Vive Renk Koruyucu Saç Kremi Spray 200 ml ürününü geliştirdi.

Loreal Paris Elseve Color Vive Renk Koruyucu Saç Kremi, boyalı saçlara bakım yapmaya yardımcıdır. Her saç tipinin kullanımına uygun olan ürün, saçı ağırlaştırmadan bakım yapmaya çalışır. Sıvı formdaki saç kremini durulamaya gerek yoktur. Saçların daha kolay taranmasını ve daha kolay şekil almasını sağlamaya yardım eder.

 

Günlük kullanıma uygun olan ürün, zenginleştirilmiş formülü ile saçı besler ve dış etkenlere karşı korumaya yardımcı olur. Saç rengine ışıltılı bir yansıma sağlayabilir ve parlaklık sunar.  Saç rengini uzun süre korumayı amaçlar.

 

Loreal Paris Elseve Color Vive Renk Koruyucu Saç Kremi Spray 200 ml, Turuncu Kasa’ da indirimli fiyata satılan bir üründür. 

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler