Lubex Anti Age SPF 50 Mineral Anti Pollution 30 ml

42191

Markası : Lubex

Barkod : 7640108660367

0 Item Items

Lubex Anti Age SPF 50 Mineral Anti Pollution 30 ml, sıvı formunda olduğundan dolayı ciltte hemen dağılır ve gündüz kremi ile birlikte de kullanılabilir. Cildi egzoz dumanı, ince toz parçacıkları, sigara dumanı gibi çevresel etmenlere karşı kirlilikten korumaya yardımcı olur.

Daha fazla detay

282 TL

- +

Kazanacağınız puan 2820 tupara Toplam tutarı: 2.82 TL.


Bu ürün sepetinizde varsa MNG ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA fırsatı yakalarsınız.

Bu ürüne bakanlar bu ürünlere de baktılar

Next Previous

Marka Adı: Lubex

Ürün Adı: Lubex Anti Age Anti Pollution Fluid Spf 50+

Ürün Miktarı: 30 ml

Ürün Özellikleri: 

-Lubex Anti Age Mineral UV 50 Anti Pollution Fluid, içinde bulunan yüksek orandaki Ectoin sayesinde cildi, çevre koşullarından kaynaklanan zararlı etkilere karşı korumaya yardım eden özel bir üründür.

-Lubex Anti Age aktif bakım ürünlerinin tek bir amacı vardır: daha güzel ve daha dayanıklı bir cilt ve açık bir anti aging etkisi sağlamaya çalışmaktır. Güvenilir bir bakım uygulaması yapmaya, yüksek kaliteli ürünler oluşturmaya ve iyi bir cilt toleransı sağlamaya odaklanır.

-Yüksek yoğunlukta yaşlanma karşıtı bileşenleri bir araya getirerek ve hoş kokusuyla istediğiniz sonucu elde edebilmeniz için her zaman destek olmaya çalışır.

-Lubex Anti Age Anti Pollution Fluid Spf 50+, çevre kaynaklı yıpratıcı etkilere ve UV ışınlarına karşı günlük yaşam için çok yönlü bir koruma sağlamaya yardım eder.

-Tüm cilt tipleri için uygundur. Özel formülü ile çok hassas ciltler için idealdir.

-Özellikle şehir hayatında havanın kalitesi yeterli olmayabilir. Cilt, ince toz parçacıkları, egzoz dumanı ve sigara dumanı gibi birçok zararlı etkenlere maruz kalabilir.

-Lubex Anti Age Anti Pollution Fluid Spf 50+, bunlar gibi cildi kirletici etmenlere karşı en iyi korumayı sağlamaya çalışır.

-Sıvı formunda olduğundan dolayı ciltte hemen dağılır ve gündüz kremi ile birlikte de kullanılabilir.

-SPF 50 özellikli ve içeriğindeki özel mineralle hiçbir kimyasal filtrelemeye ihtiyaç duymadan cildinizi güneş ışınlarının zararlı etkisinden korumaya yardım eder.

-İçeriğindeki Ectoin, zararlı çevresel etkenlere karşı cildin direncini artırmaya yardım eder. Güneşin sebep olduğu ciltte meydana gelen tahrişlerin giderilmesine destek olur.

-Lubex Anti Age Anti Pollution Fluid Spf 50+, özel içeriğiyle cildin en iyi şekilde korunmasına yardım eden cilt bakım ürünüdür.

 

Kullanım Sıklığı: Ürün günlük kullanıma uygundur.

Kullanım Şekli:

-Kullanmadan önce çalkalayınız.

-Temizlenmiş yüz, boyun ve dekolte bölgesine uygulayınız. Parmak uçlarınızla nazikçe masaj yaparak cildinize uygulayınız.

-Sadece cilde UV koruma olarak kullanılabildiği gibi nemlendiricinin üstüne de uygulanabilir. (Sudan terden etkilenmez)

 

Lubex markasının ürün çeşitlerine uygun fiyat koşulları ile Turuncu Kasa’dan kolaylıkla sahip olabilirsiniz.

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.