Lubex Extra Mild Cleanser 150 ml

42201

Markası : Lubex

Barkod : 7640108660343

0 Item Items

Lubex Extra Mild Cleanser 150 ml, normal ve az yağlı ciltlerin günlük yıkanmasında kullanılmak üzere özel olarak geliştirilmiş sabun içermeyen bir cilt temizlik ürünüdür.

Daha fazla detay

95.00 TL

67.45 TL

29% indirim

Kazanacağınız puan 674 tupara Toplam tutarı: 0.67 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
99TL ve üzeri alışverişlerde MNG ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA!
Kargo ücretimiz ARAS, MNG ve PTT kargo ile 5,95 TL dir.

Bu ürüne bakanlar bu ürünlere de baktılar

Next Previous

Marka Adı: Lubex

Ürün Adı: Lubex Extra Mild Cleanser

Ürün Miktarı: 150 ml

Ürün Özellikleri: 

- Lubex Extra Mild Cleanser, normal ve az yağlı ciltlerin günlük temizliğine destek olmak için formüle edilmiş cilt temizlik ürünüdür.

- Ciltteki makyajı ve toksinleri temizlemeye destek olur.

- Cildin arınmasına ve yatışmasına katkı sağlar.

- Cildin nem kazanmasına ve tazelenmesine destek olur.

- Lubex Extra Mild Cleanser, sağlıklı cildin 5.5'lik pH değerine sahiptir. Bu sayede cildin koruyucu tabakasına zarar vermeden cildin nazikçe temizlenmesine katkı sağlar.

- Sabun cildin temizlenmesine katkı sağlarken özellikle narin ciltlerde, cilt kuruluğuna neden olup cildin tahriş olmasına sebep olabilmektedir.

- Bu riske maruz kalınmaması için ürünün içeriğinde sabuna yer verilmemiştir. Hassas ciltler için koruyucu kompleks içerir.

- Antioksidan içeriğiyle cildin nazikçe temizlenmesine katkı sağlarken cildin sıkılaşmasına destek olur.

- Lubex Extra Mild Cleanser’ın içeriğinde Koenzim Q10, C ve E Vitaminleri yer almaktadır.

- Koenzim Q10, vücudumuzda doğal olarak bulunan bir enzimdir ve güçlü bir antioksidan etkisi vardır. Yaşlanmanın ciltte yarattığı olumsuz etkilerin yavaşlatılmasına katkıda bulunur ve cildin yenilenmesine destek olur.

- C vitamini, yoğun antioksidan özelliğe sahiptir ve bu özelliğinden dolayı cilt sağlığını korumaya destek olur. Cildin beslenmesine ve yenilenmesine katkı sağlar. Olgunlaşma karşıtı etkileri sebebiyle cildin canlanmasına destek olur.

- E vitamini, antioksidan özellikleri sayesinde cildin yenilenmesine destek olur. Cildi yatıştırıcı özellikleriyle cildin rahatlamasına katkı sağlar. Canlı bir cilde kavuşmaya katkıda bulunur. Cildin doğal bariyer işlevini korumaya ve güçlendirmeye destek olur.

- Lubex Extra Mild Cleanser, özel içeriğiyle cildin nazikçe arınmasına destek olan ve cilt bakımı yapılmasına katkı sağlayan cilt temizlik ürünüdür.

- Hassas ciltlerin kullanımına uygun olan bir içeriğe sahiptir. Parafin ve renklendirici içermeyen özel içeriğiyle cildinizin hassasiyetine önem verilmiştir.  

 

Kullanım Sıklığı: Ürün günlük kullanıma uygundur.

Kullanım Şekli:

- Cildi ılık su ile yıkayınız. Parmak uçlarınızla nazikçe cildinize uygulayınız. Sonrasında bol su ile durulayınız. Cildi hafifçe kurulayınız.

- Göz ile temas etmesinden kaçınınız. Göz ile temasında derhal bol miktarda ılık su ile yıkayınız. Sadece harici kullanım içindir.

- Güneş ışığı ve ısıdan uzak, oda sıcaklığında muhafaza ediniz. Çocukların göremeyeceği, erişemeyeceği yerlerde ve ambalajında saklayınız.

 

Lubex markasının ürün çeşitlerine uygun fiyat koşulları ile Turuncu Kasa’dan kolaylıkla sahip olabilirsiniz.

 

 

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.