Lubex Femina Cleanser 200 ml (S.K.T 06-2025)

Kapıda Ödeme İmkanı

Markası : Lubex Ürünlerini Gör

42190

7640108660060

5/1
SATIŞ FİYATI 437.5 TL
454
Kişinin Favorisi
Stok Durumu: Stoktaki son ürünler

Marka Adı: Lubex

Ürün Adı: Lubex Femina Vücut Temizleme Emülsiyonu

Ürün Miktarı: 200 ml

Ürün Özellikleri: 

-Lubex Femina Vücut Temizleme Emülsiyonu, kadınların günlük temizlik ve bakımı için geliştirilmiş ve cildin savunmasını destekleyen hafif bir temizleme emülsiyonudur.

-Her cilt uygun bakım ve korumaya ihtiyaç duyar. Lubex ürünleri, özel cilt bakım ihtiyaçları olan hassas ciltler için tahriş karşıtı ve cildinizle dost ürünler geliştirmektedir.

-Lubex Femina Vücut Temizleme Emülsiyonu, tüm cilt tipleri için idealdir ve cildiniz için nazik bir temizlik yapmaya çalışır.

-Ciltte uzun süre kalıcı hoş bir koku bırakmaya çalışır ve tende bir ferahlık hissetmeye yardım eder. Vücut kokusuna karşı uzun süre etkili olmaya çalışır.

-Lubex Femina Vücut Temizleme Emülsiyonu’nun içeriğinde Eser Elementler, Polidocanol 600 ve Bisabolol bulunmaktadır.

-İçeriğindeki özel bakım maddeleri sayesinde tahriş olmuş cildi yatıştırmaya yardım eder ve uzun süreli kullanımda tahriş oluşumuna karşı destek olur.

-Cildin dış etkenlere karşı oluşturduğu doğal savunmasını güçlendirmeye yardım eder.

-Lubex Femina Vücut Temizleme Emülsiyonu, vücudunuza özel bir bakım yaparken, nazikçe temizlenmesini sağlamak için ideal bir temizleme emülsiyonudur.

-Özel bölgelerin dış kısımlarının tahriş karşıtı etkisiyle temizliği için idealdir. Sadece harici olarak kullanılır.

-Kadınların günlük hijyeni için uygundur ve cilt savunmasına katkıda bulunur.

-Lubex Femina Vücut Temizleme Emülsiyonu, nazikçe temizlik yapmanıza ve kendinizi tazelenmiş olarak hissetmenize yardım ederken tahriş olmuş cildinizi yatıştırmaya destek olur.

-Cildin doğal dengesinin sağlamasına destek olur. Dermatolojik olarak test edilmiştir. Cildinizle en iyi uyumu yakalaması için içeriği hassasiyetle hazırlanmıştır.

-Lubex Femina Vücut Temizleme Emülsiyonu, dış bölge temizliğinin nazikçe yapılmasına yardım eden ve tahriş karşıtı etkileriyle cildi sakinleştirmeye destek olan bir temizleme emülsiyonudur.

 

Kullanım Sıklığı: Ürün günlük kullanıma uygundur

Kullanım Şekli:

-Nemli cilde birkaç damla elde köpürtülerek nazikçe uygulayınız. Ardından cildinizi ılık bir suyla iyice durulayınız. Tüm vücut için kullanılabilir.

-Göz bölgesinden kaçınınız. Göz ile temasında derhal bol miktarda ılık su ile yıkayınız. Sadece harici kullanım içindir.

 

Lubex markasının ürün çeşitlerine uygun fiyat koşulları ile Turuncu Kasa’dan kolaylıkla sahip olabilirsiniz.

Yorumlar

Ürün Hakkındaki Düşüncelerinizi Yazın

Lubex Femina Cleanser 200 ml (S.K.T 06-2025)

437.5TL
Fırsat Ürünlerini Kapat Fırsat Ürünleri.
whatsapp ile bize yazın. Whatsapp İletişim