Filtreleme kriteri
Kategoriler
Markalar
Daha Fazla less
Fiyat
Renk
Daha Fazla less
Boyut
Daha Fazla less
Seçenek
Daha Fazla less
Filtrele

Turuncukasa Blog

Yaz kampanyası ile güneş kremlerindeki fırsatı kaçırma

Ev Dekorasyon Ürünleri

Sunlife Vitamin C 1000 mg

Makyaj

Kaliteli  Makyaj Ürünleri 

Kusurların gizlenmesi ve daha mükemmel görünebilmek için makyaj yapılır. Kusurlar kapatılırken güzel görünümlü bölgeler ortaya çıkartılır ve bu şekilde daha etkileyici ve çarpıcı bir görünüm elde edilmek istenir.

Bazı insanlar makyaja pek fazla önem vermezlerken bazı kadınlar için makyaj çok önemlidir. Özellikle günün genellikle yaklaşık 8-10 saati makyajlı bir şekilde geçirilir. Bu nedenle makyajın cildinize zarar vermeyecek ürünlerle yapılması önemli bir konudur. Cildinizde taşıyacağınız makyaj, ciltle uyumlu olmalıdır.

Kullanacağınız makyaj malzemelerinin içerikleri kadar seçeceğiniz renklerin uyumu da son derece önemlidir. Bilinçsizce yapılan makyaj uygulamaları güzel görünmekten çok daha yaşlı görünmenize ya da kusurların kapatılmadan daha fazla ortaya çıkmasına neden olabilmektedir.

Turuncu Kasa sayfasında bulunan farklı renkler, farklı özellikler ve farklı içeriklere sahip makyaj ürünlerine ulaşabilirsiniz. Özellikle kadınların son dönemlerde daha çok tercih ettikleri mineral içerikli makyaj malzemeleri cildinizle uyumlu özelliği ile beğenilmektedir.

Makyajınızın mükemmel olması için bazı makyaj malzemelerine ihtiyacınız olacaktır.

Öncelikli olarak seçeceğiniz makyaj malzemelerini cildinizin yapısına ve doğal tonlarına göre tercih etmelisiniz. Cildinizde bulunan kusurlarınızı kapatabilmek için kapatıcı ürünlerden yardım alabilirsiniz. Sivilce, leke, akne izleri gibi kusurlarınızı uygun bir kapatıcı ile kapattıktan sonra üzerine uygulayacağınız fondöten ya da compact bir ürünle cildinizin daha pürüzsüz ve eşitlenmiş görünümlü bir cilt tonuna kavuşmasını sağlayabilirsiniz.

Yanaklarınızı saç ya da kıyafet renginizle uyumlu bir şekilde renklendirdikten sonra yine mutlaka allığınızla uyumlu bir ruj ya da dudak parlatıcı gibi bir ürünle renklendirebilirsiniz.

Gözlerinizde doğru şekilde uygulayacağınız eye liner ile daha çekici ve büyük görünen gözlere kavuşabilirsiniz.

Makyaj Ürünleri Fiyatları

Kirpiklerinizi daha gür gösterecek ve renklendirecek, makyaj çantanızın vazgeçilmezi olan bir maskara ile de makyajınızı tamamlayabilirsiniz.

Makyaj uygulamalarınız için kullanabileceğiniz bu ürünler pek çok farklı ve kaliteli markaya ait olarak bulunmaktadır. Önemli olan cildinizle, saçınızla ve tarzınızla uyumlu olan ürün seçeneklerini tercih edebilmenizdir.

Makyajı uygulamak kadar etkili ve zararsız bir şekilde temizlemeniz de son derece önemlidir. Özellikle gün boyu cildinizde taşıdığınız makyaj cildinizden düzgün bir şekilde temizlenmelidir. Bunu yaparken de cilt bakımınız için tercih ettiğiniz ürünler gibi cildinizin yapısına uygun temizleyicileri tercih etmelisiniz.

Özellikle de cildinizde sorun yaşıyorsanız ya da hassas bir cilde sahipseniz cildinizi ve makyajınızı temizlemek için seçeceğiniz ürünleri daha özenli bir şekilde seçmelisini

Turuncu Kasa'da değişik renk, özellik ve formlarda makyaj ürünleri bulabilirsiniz.

whatsapp ile bize yazın. Whatsapp İletişim