Turuncukasa Blog

Fırsatlar

79Tl ve üzeri Alışverişe kargo bedava

Sonbahar Kampanyaları

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Mamajo %0 BPA Eğitici Biberon Bardak Kulbu 2 li

16413

Markası : Mamajoo

0 Item Items

Mamajo %0 BPA Eğitici Biberon Bardak Kulbu 2 li, bu sayfadan indirimli fiyatı ile satın alabileceğiniz, bebeğinizin rahatça tutarak, kendi başına bir şeyler içmesini sağlamaya yardımcı olabilecek bir üründür.

Daha fazla detay

14.9 TL

Kazanacağınız puan 149 tupara Toplam tutarı: 0.15 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
99TL ve üzeri alışverişlerde MNG ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA!
Kargo ücretimiz ARAS, MNG ve PTT kargo ile 4,95 TL dir.
Ürün Avantajları

Mamajo %0 BPA Eğitici Biberon Bardak Kulbu 2 li

 

Mamajo %0 BPA Eğitici Biberon Bardak Kulbu 2 li

Mamajoo Eğitici Biberon Kulpları, biberondan bardağa geçişteve kas gelişiminde yardımcı olur. Tasarım ve dolgunluğu özel Mamajoo EğiticiBiberon Kulpu bebeği bardak tutmaya hazırlar.

Bebekler ilk 6 ay sadece anne sütüyle beslenir. Biberonla beslenmedöneminden sonra bebekler içme dönemine geçerler. Biberondan içme döneminegeçişte bardaklar kolaylık sağlar. Kulplu bardaklar, bebeğin kolayca tutupkavramasına ve kendi başlarına içme alışkanlığını kazanmalarına yardımcı olur.

6 ayını dolduran bebekler ek gıdaya başlar, bu dönemdebiberonlar, kulplu bardaklar ve aksesuarlar yardımcı olur. Bebeğin kendi başınabir şeyler yiyip içmesi, kendilerine olan güvenini artırmaktadır. Kulplubiberonlarla kendileri rahatça beslenebilir.

 

Mamajo %0 BPA Eğitici Biberon Bardak Kulbu 2 li 

Biberonları bebeklerin tutması elleri küçük olduğu için zorolur. Kulplar, bebeğin biberonu kolayca tutmasına ve taşımasına yardımcı olur.Kulplar sayesinde bebekler kolayca beslenebilir. Şişeye kolayca takabilirsiniz.

1991 yılında kurulan Grup Ltd. 1994'de Çocuk ÜrünleriDepartmanı'nı açmıştır. Kardeş firma ABC Lisans tarafından Mamajooüretilmiştir. PES biberonları, PP biberonları, biberon emzikleri, biberonkapatma halkaları, biberon kulpları, anne sütü saklama kapları, emzikler, göğüspompaları, silikon göğüs ucu koruyucuları, göğüs pedleri, biberon & mamaısıtıcılar ve buharlı sterilizörler gibi pek çok ürüne sahip Mamajoo Avrupa veAmerika’da en çok tercih edilen markalar arasındadır. Ürünleri, ISO 9001belgeli tesislerde Avrupa Birliği Standartları ve gıdaya uygun olarak üretilir.

Mamajo %0 BPA Eğitici Biberon Bardak Kulbu 2 li, uygunfiyatıyla ucuzluk ve kalitenin adresi Turuncu Kasa’dan satın alabilirsiniz.

 

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler