Turuncukasa Blog

Fırsatlar

50Tl ve üzeri Alışverişe kargo bedava

Sonbahar Kampanyaları

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Mamajoo %0 BPA Silikon Dişlik

16419

Markası : Mamajoo

0 Item Items

Bbeğinizin diş çıkartmaya başladığı önemde kullanabileceğiniz Mamajoo %0 BPA Silikon Dişliği bu sayfadan ucuz bir fiyata satın alabilirsiniz.

Daha fazla detay

7.9 TL

Kazanacağınız puan 79 tupara Toplam tutarı: 0.08 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
50TL ve üzeri alışverişlerde MNG ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA!
Kargo ücretimiz ARAS, MNG ve PTT kargo ile 4,95 TL dir.
Ürün Avantajları

Mamajoo %0 BPA Silikon Dişlik :

Mamajoo %0 BPA Silikon Dişlik :

Bebeğiniz yaklaşık 3. ayından itibaren diş çıkartma belirtileri göstermeye başlar, diş etleri kaşınır, ağzı salyalanır ve bulduğu her şeyi ağzına götürmeye çalışır.

Bebeğe vereceğiniz dişlikler bebeğin diş etlerini rahatlatırken daha hijyenik bir uygulama sağlanmasına yardımcı olur.

Mamajoo %0 BPA Silikon Dişlik, bebeğinizin 3. ayından itibaren kullanıma uygun olarak tasarlanmıştır ve en yüksek kalite silikondan üretilmişlerdir.

Yüzeyi kabarcıklı olan ürün daha rahat bir kaşıma sağlarken şekli ile de bebeğin küçük elleriyle tutmasına uygundur.

Şeffaf yapıda olan dişlik silikondan üretilmiştir. Silikon maddesi şeffaf yapıda olur ve kolay temizlenebilir özelliktedir, yumuşaktır, deforme olmaları zordur.

Bazı bebekler diş çıkartma döneminde huzursuz, sıkıntılı, iştahsız, ateşlenme ve kusma gibi yan etkiler gösterirken, bazı bebeklerde fazla bir etki görülmeyebilir. Genellikle yaklaşık 3. aydan başlayarak diş çıkartma belirtileri bebeklerde görülmeye başlayabilir.

Mamajoo %0 BPA Silikon Dişlik :

Her dönemde bebekler dişlerini kaşıma ve rahatlatma ihtiyacı duyarlar, çünkü bu dönem ilk dişin ardından 2. 3. 4. ve ardından diğer dişler olarak devam eder.

Bebeklerin ve annelerin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayabilmek için hazırladığı sağlıklı ürünlerini Grup Baby'nin kardeş şirketi olan ABC lisans tarafından üretilen bir markadır. Türkiye'de üretilenbiberonlarında BPA içermeyen antikolik özellikli bir biberon markasıdır. 19 Senedir güvenle kullanabileceğiniz farklı ürünler geliştirmiştir ve annelerin büyük yardımcısıolmuştur.

Mamajoo ürünlerinin hepsi ISO 9001 belgelidir ve en son teknoloji ürünleri kullanılarak Avrupa Birliği Standartlarına uygun olarak üretilmektedir ve ürünler BPA içermez.

Grup Baby'nin kardeş şirketi, ABC lisans tarafından üretilmektedir.

Mamajoo %0 BPA Silikon Dişlik, Turuncu Kasa’da satılan ve ucuz fiyatıyla sizi memnun edecek bir üründür.

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler