ESRA EROL'LA TURUNCUKASA

Turuncukasa Blog

Fırsatlar

150 TL Üzeri Kargo Bedava

Güneş Ürünlerinde İndirimler

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Mamajoo Gold %0 BPA Pes Biberon 150 ml

16408

Markası : Mamajoo

0 Item Items

Bu sayfadan indirim fırsatı ile sipariş verebileceğiniz Mamajoo Gold %0 BPA Pes Biberon 150 ml, geniş ağızlı ve helezonlu, silikon biberonludur.

Daha fazla detay

27 TL

Kazanacağınız puan 270 tupara Toplam tutarı: 0.27 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
30TL ve üzeri alışverişlerde ARAS ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA!
Kargo ücretimiz ARAS ve PTT kargo ile 4,95 TL, YURTİÇİ kargo ile 6,95 TL dir.
Ürün Avantajları

Mamajoo Gold %0 BPA Pes Biberon 150 ml

 

Mamajoo Gold %0 BPA Pes Biberon 150 ml

1991'de açılan Grup Ltd. 1994'de bünyesine Çocuk Ürünleri Departmanı'nı eklemiştir. Mamajoo, ABC Lisans tarafından üretilmiştir.Mamajoo'nun PES biberonları, PP biberonları, biberon emzikleri, biberon kapatma halkaları, biberon kulpları, anne sütü saklama kapları, emzikler, göğüs pompaları, silikon göğüs ucu koruyucuları, göğüs pedleri, biberon & mama ısıtıcılar ve buharlı sterilizörler gibi bebek bakım ürünleri bulunur. Mamajooürünleri, ISO 9001 belgeli tesislerde Avrupa Birliği Standartları ve gıdayauygun olarak üretilir.

Mamajoo biberonları Bisfenol-A içermeyen (%0 BPA) PES(PoliEtherSülfon) ve PP (PoliPropilen) maddelerinden üretilmektedir. PES ve PP,çok sıcak su da bile moleküllerine ayrışmadığı için Avrupa ve Amerika'da biberon üretiminde izin verilen maddelerdir.

Mamajo biberon ve biberon emzikleri Bisfenol-A içermez.

Beslenme sırasında hava yutan bebeklerde gaz sancısı oluşur.Anti-kolik valf sistemi hava yutma durumunu azaltmaya yardım eder. Biberon emziklerinde bebeklerin hava yutmasını engellemeye yardımcı hava kanalları vardır. Bu hava kanalları süt ve havanın yer değiştirerek sıvı akışına yardımcı olur.

 

Mamajoo Gold %0 BPA Pes Biberon 150 ml

Mamajoo biberonlarının geniş ağızlı olması temizlemeyi ve doldurmayı kolaylaştırır.Geniş tabanı kaymadan dengede durmasına yardım eder. Ergonomik yapısı ile bebek ve annenin kolayca kavramasına yardımcıdır.

Silikon biberon emzikleri, şeffaf, kokusuz ve tatsızdır,yapısı anne göğsüne benzer. Emziğin yumuşak ucu ve esnek helezonları anne göğsüne benzer olarak tasarlanmıştır.

Biberon kapağı kullanılmadığında ve taşıma esnasında sızdırmaz özellikle kolaylık sağlar. Biberon emzikleri, bebeğin ayına göre 4 farklı seçenektedir. Japon Test Laboratuarı'nda ısıya ve darbeye dayanıklı testlerden geçirilmiştir.

Üzerindeki ölçekler ile bebeğin ne kadar yediğini ölçebilirsiniz. 150ml küçük boy ve 250ml büyük boy olarak iki farklı seçeneği bulunur.

Avrupa Birliği Standartlarına gıdaya uygun olarak üretilir.PAGEV (Türk Plastik Sanayicileri Araştırma, Geliştirme ve Eğitim Vakfı)tarafından 2012'de ‘’Ürün ve Tasarım’’ ödülüne uygun görülmüştür.

Mamajoo Gold %0 BPA Pes Biberon 150 ml, uygun fiyatıyla ucuzluk ve kalitenin adresi Turuncu Kasa’dan satın alabilirsiniz.

 

 

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler