Turuncukasa Blog

Fırsatlar

50 TL Üzeri Kargo Bedava

Sonbahar Kampanyaları

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Marnys Jun Or Multivitamin 125 ml

3568

Markası : Marnys

0 Item Items

Farklı vitaminler içeren, Marnys Jun Or Multivitamin 125 ml ürününü, hemen kullanmaya başlamak için, bu sayfadan indirimli fiyata sipariş verebilirsiniz.

Daha fazla detay

75 TL

- +

Kazanacağınız puan 750 tupara Toplam tutarı: 0.75 TL.


Bu ürün sepetinizde varsa ARAS ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA fırsatı yakalarsınız.
Ürün Avantajları

Ürün Adı: Marnys Jun Or Multivitamin

Marka Adı: Marnys

Ürün Miktarı: 125 ml

Ürün Özellikleri:

- Çocukların düzenli beslenmeyle birlikte alacağı vitamin ve mineraller sağlıklı büyüme ve gelişmeleri için son derece önemlidir. Ancak çocukların ihtiyacı olan vitaminleri alıp almadığıyla alakalı ailelerin sürekli bir endişesi vardır.

- Beslenmenin yetersiz kaldığı durumlarda ise vitamin şurupları ve hapları devreye girmektedir. Yetersiz beslenme sonucunda büyüme ve gelişmede gerileme, iştahsızlık gibi sorunların başlamaması için ek olarak dışardan gıda takviyesine gereksinim duyulabilir.

- Marnys Jun Or Multivitamin 125 ml, çocukların günlük ihtiyacı olan vitamin ve minerallerin karşılanması amacıyla formüle edilmiştir.

- Ürün, Kraliçe Arı'nın tek başına ana besin kaynağı olan işçi arıların ürettiği polen, nektar ve enzimlerin bir karışımıdır.

- Arı sütünden özel olarak üretilmiş olan şurup, çocukların iştahsızlık probleminin azaltılmasında oldukça etkilidir.

- Vitamin ve mineral bakımından çeşitlilik gösteren ürün, multivitamin ihtiyacının karşılanmasına destek olur.

- A, C, B1, B2, B3, B5, B6, B12, D ve E vitaminleri bakımından zengin olan şurubun içeriğinde folik asit, pantotenik asit, tiamin, niasin ve biotin bulunur.

- Folik asit, A, B12, B6, C ve D vitaminleri normal bağışıklık sistemi üzerinde katkıda bulunurken; pantotenik asit, biotin, niasin, tiamin, C ve B6 vitaminleri de normal enerji metabolizmasının foksiyonuna katkıda bulunur.

- Çocuğunuz düzenli beslenmesine rağmen yeteri kadar vitamin ihtiyacı karşılanamıyorsa ürünü tercih ederek ihtiyacı olan besin değerlerinin dışardan takviye edilmesini sağlayabilirsiniz.

- Hoş bir aromaya sahip olan besin takviyesi, bu sayede çocuklar tarafından kolay içilir. Ürün, çocukların sevdiği bir tatdır.

- Yetişkinler ve gençler tarafından da kullanılabilen gıda takviyesi, özellikle 5 yaşın üzerindeki çocuklar için idealdir.

- İspanya'da üretilmiş olan Marnys ürünleri, müşterisine en yüksek kaliteyi sunmak için 50 yıl boyunca kalite, kontrol, güvenlik ve yenilik prensiplerine sadık kalınarak geliştirilmektedir.

- Junior Multivitamin Şurup , normal beslenmenin yerine geçmez. Düzenli beslenme eşliğinde sadece takviye olarak alınır.

Kullanım Şekli: Yemeklerden önce kullanılan ürün, 5 ile 12 yaş arasındaki çocuklar için günde 5 ml,

- Genç ve yetişkinler için de günde 10 ml kullanılır.

Kullanım Sıklığı: Tavsiye edilen günlük miktarın aşılmamasında yarar vardır. Toleransı belirlemek için de küçük dozlarda başlanabilir. Ayrıca ürünü çocukların ulaşamayacağı yerde muhafaza etmeniz tavsiye edilir.

Besin takviyeleri, yağlar, sağlıklı beslenme ürünleri ve doğal güzellik ürünleri olarak geniş bir ürün grubuna sahip olan markanın Jun Or Multivitamin 125 ml'lik şurubunu satın almak için Turuncu Kasa'yı tercih edebilirsiniz.

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.
04 Eyl. 2014
(5/5
Başlık :
almanızı kesinlikle tavsiye ederim.
(Marnys Jun Or Multivitamin 125 ml)

 Report abuse
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler