Turuncukasa Blog

MArtidermÜrünleri

Marvis Ürünleri

AdidasÜrünleri

Matrigen

Matrigen Krem, selülit görünümüyle mücadele etmeye, cildi nemlendirmeye, sıkılaştırmaya, toparlamaya yardımcı bir üründür. Kol bölgesinde, basen bölgesinde, bacak bölgesinde ve alt bacaklarda kullanıma uygundur.

Matrigen Ürünleri

Matrigen Krem, selülitlerin görünümünü hafifletmeye yardımcı olmak amacıyla tasarlanmıştır. Cildin üst katmanını dış etkilerden korumaya ve cildi sıkılaştırmaya yardımcı olur. Cilde nem sağlamaya ve kadifemsi bir ten sunmaya yardımcıdır. 

Güzel ve düzgün vücuda sahip olmak oldukça önemlidir ve bunun için pek çok ürün kullanırlar, ancak doğru ürünleri, doğru bir şekilde kullanarak istediğiniz sonuçlara ulaşabilirsiniz.

Kol çevresinde, karın bölgesinde, üst bacakta, basenlerde, alt bacak bölgesinde kullanıma uygundur. Hamilelerin ve emziren kişilerin kullanılması önerilmez.

Dengesiz beslenme, zararlı alışkanlıklar, az su tüketimi, hareketsiz kalmak selülit oluşumuna neden olabilecek dış etkenlerdir. Hormonal sebepler, hamilelik, menopoz gibi durumlarda selülit oluşumuna neden olabilecek durumlardır. 

Matrigen Krem, selülit görünümlerinde azalma sağlamaya yardım ederken yeni oluşabilecek portakal kabuğu görünümleri en aza indirmeye yardımcı olmak için destek olur.

Selülit oluşumu, portakal kabuğu görünümündedir. Selülit görünümü, kadınların kendilerini rahatsız hissetmelerine neden olabilir.

Her kadın pürüzsüz ve güzel bir tene sahip olmak ister. Matrigen krem, selülit sorunu oluşan bölgelerde kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Bayanların kendilerini daha rahat hissetmelerine yardımcı olur. Cilde sıkılık ve esneklik sağlamaya çalışır. Cildin toparlanmasına yardımcı olur. 

Matrigen Ürünleri ve Fiyatları

Matrigen krem, erkeklerin de kullanımına uygundur. Ancak selülit kadınlarda daha sık rastlanan bir sorundur. Kadınlarda daha fazla görülmesinin nedeni ise cilt yapılarındaki farklılıktır. Bu farklılık genetik sebeplerden kaynaklanmaktadır.

Sağlıklı beslenmek, bol su tüketmek selülit görünümünü en aza indirmek için son derece önemlidir. Masajın da hücreleri harekete geçirici etkisi vardır, düzenli olarak yapılacak masaj ile selülitlerin görünümünde düzelme sağlanabilir. Bunların yanında dışarıdan kullanılacak ürünler de cildi sıkılaştırmaya, pürüzsüzleştirmeye yardımcı olabilir.

Matrigen krem cilt görünümünü düzgünleştirmeye çalışmasının yanı sıra, cildi nemlendirmeye de yardımcı olur. Cilde yumuşaklık hissi sağlamaya çalışır. Matrigen krem, uygulanacağı bölgede yaklaşık on dakika masaj yapılarak uygulanır. 

Matrigen markasının ürün çeşitlerine uygun fiyat koşulları ile Turuncu Kasa'dan kolaylıkla ulaşabilirsiniz.