Turuncukasa Blog

MArtidermÜrünleri

Marvis Ürünleri

AdidasÜrünleri

Max Rockhard

Geciktirici sprey olarak tasarlananMax Rockhard markasınısayfamızda uygun fiyatı ile bulabilir ve sahip olduğumuz gizlilik esasına uygun olarak, sipariş verebilirsiniz.

Aradığınızı bulamadık.

Aradığınızı tekrar arayın

Max Rockhard Ürünleri

Max Rockhard erkeklere özel tasarlanmış bir üründür. Erken boşalma sorunu yaşayan erkekler için uygundur.

Hayatınızın her alanında pek çok sorunla karşılaştığınız gibi cinsel yaşamınızla ilgili de sorunlar yaşayabilirsiniz. Bu sorunlar son derece doğaldır.

Erkek ve kadınları yaşadığı cinsel sorunlar farklıdır ancak hepsinin sonucu cinsel yaşamda yaşanılan doyumsuzlukla ilgilidir.

Erkeklerin çok sık karşılaştığı cinsel sorunların başında erken boşalma sorunu gelmektedir.

Erken boşalma, erkeğin cinsellik yaşarken doyuma partnerinden çok daha önce ulaşması olarak tanımlanabilir. Bu sorunu tetikleyen pek çok faktör olabilmektedir.

Erken boşalma sorunu yaşayan erkeklerin partnerleri de bu durumdan rahatsızlık duyarlar, çünkü kadınların cinsellik de doyuma ulaşma süreleri erkeklere göre daha uzun sürmektedir. Bu nedenle kadınlar doyuma ulaşmadan ilişki erkeğin erken boşalması ile son bulur, bu durum devam ettiği sürece de eşler cinsel isteksizlik duymaya başlarlar.

Max Rockhard Ürünleri ve Fiyatları

Özellikle de kontrolü dışında gerçekleşen bu olay erkek için oldukça yıpratıcı ve üzücü olabilmektedir. İnsanın doğal yaşamında doğal olarak gerçekleşen cinsellik sorunu doğal yaşamı da etkileyecek, kişilere mutsuzluk, evlilik hayatında sorunlar ya da ilişkinin bozulması olarak sonuçlanabilir.

Sosyal hayatınızı ve iş yaşamınızı bile etkileyebilecek bu sorun hiç de hafife alınacak bir konu değildir.

Max Rockhard Geciktirici Sprey 59ml, erkeklerin kullanımına uygun olarak hazırlanmış bir cinsel sağlık ürünüdür.

ABD'den ithal edilen bu ürün erkeğin cinsel organına sıkılarak uygulanmaktadır.

İlişkiden yaklaşık 9-10 dakika kadar önce sıkılır ve bu süre içerisinde etki göstermeye yardımcı olur.

Max Rockhard sahip olduğu boyutu ile de çok daha uzun süre kullanım sağlamanıza yardımcı olabilecektir.

Turuncu Kasa'da bulabileceğiniz Max Rockhard, tüm cinsel sağlık ürünlerinde olduğu gibi gizlilik ilkemiz doğrultusunda paketlenir ve yine bu ilke doğrultusunda elinize ulaşır, kargo görevlisi bile paketinizin içinde ne olduğunu asla bilemez. Siz de tüm cinsel sağlık ürünlerini güvenle sipariş vererek rahatlıkla kullanmaya başlayabilirsiniz.