Filtreleme kriteri
Kategoriler
Fiyat
Filtrele

Turuncukasa Blog

Ev mutfak Ürünleri

Ev Dekorasyon Ürünleri

Sunlife Vitamin C 1000 mg

Milupa

Milupa markası bebeklere ve emziren annelere özel beslenme ürünlerine sahiptir. Bebeğinizin içinde bulunduğu aya uygun olarak seçebileceğiniz mamalar ile beslenmesini sağlayabilirsiniz. Bebeğin doğumundan başlayarak, bebeğiniz büyüdükçe farklı mama çeşitlerini tercih etmeniz gerekir. Çeşitli bitki çayları da hem bebek hem de yetişkinler için tasarlanmıştır.

Milupa Ürünleri

Milupa, bebeklerinizin beslenmesi için çalışmaktadır. Milupa ürünleri, bebeklerin beslenerek sağlıklı bir şekilde gelişimini desteklemeye yardım eder.

Ülkemizde de dünyada da beğenilerek kullanılmakta, hem anne hem de bebeklerin tüketebileceği pek çok ürün çeşidi bulunmaktadır.

Bebekler için, Milupa Aptamil mama çeşitleri ve sütlerin yanı sıra bebek yemekleri olarak Milupa kavanoz ürünleri bulunur. Meyve içerikli besinler, lif açısından zengindir.

Bebek ve anneler için tasarlanan farklı lezzet ve özellikteki Milupa Çayının farklı çeşitleri de kullananlar tarafından beğenilmektedir.

Milupa Gece Çayı, İçeriğinde papatya, melisa, nane, anason ve kekik özleri bulunmaktadır.

Milupa Rezene Çayı, Beslenme sonrası, öğün aralarında veya uykudan önce kullanılabilen granül formda çaydır.

Milupa Papatya Çayını, lezzetiyle hem anne hem de bebek içebilir.

Bitki çayları pek çok faydaya sahiptir ve hem yetişkinler hem de bebekler için farklı özellikte çeşitleri bulunmaktadır.

Milupa Milumil, mama serisidir. Lezzetli ve doyurucudur, bebekler severek tüketmektedirler.

Milupa Still Tea, emziren anneler için tasarlanmış, bitkisel özellikli çaydır. Özellikle yeni annelerin kullanımı için tavsiye edilmektedir.

Milupa Lactamil ise emziren annelere özel tasarlanmış bir içecektir. Annelerin emzirme dönemindeki kayıplarını, ihtiyacı olan sıvıyı yerine koymaya yardım eder.

Bebekleriniz için en ideal beslenme anne sütü ile olmaktadır. Anne sütü bebeğin, zihinsel, fiziksel ve ruhsal gelişimi açısından çok önemlidir.

Bebeklerin 6. Ayından sonra ek gıdalara geçtiğinizde takviye olarak mama çeşitleri, devam sütleri verilebilir. Ayrıca çeşitli meyve ve sebze püreleri de bebekler için lezzetli öğünler oluşturabilmektedir.

Milupa Ürünleri ve Fiyatları

Ancak doğumdan itibaren bazen anneler isteseler de bebekleri memeyi almayabilir, sütleri gelmeyebilir ya da yetersiz olabilir. Anne ve bebek birbirinden ayrı kalmak zorunda olabilir. Bu gibi durumlarda bebeği mama ile beslenmesi gerekir.

Milupa markasında, bebeğinizin ilk doğduğu andan itibaren yedirebileceğiniz biberon mama çeşitleri bulunmaktadır. Mamalar bebeğin içerisinde olduğu ay ya da yaşa göre seçilmelidir. Bebek büyüdükçe yeni mama çeşidine geçiş yapılmalıdır.

Yeni doğmuş bir bebeğe ve 7. Aylık bir bebeğe yedirebileceğiniz mama çeşitleri aynı değildir. Buna dikkat ederek bebeğinizin sevebileceği mama, meyve ve sebze pürelerini, çorba çeşitlerinden oluşan kavanoz mama çeşitlerini tercih edebilirsiniz.

Milupa Aptamil serisi uzun yıllardır hem anneler hem de bebekler tarafından beğenilerek tercih edilmektedir. Bebekler için tasarlanmış kaşık ve biberon mamaları immunofortis içermektedir.

Milupa Aptamil Conformil 1 mama, özel içeriği ile bebeğinize doğumundan itibaren verebileceğiniz biberon mamasıdır. Doğumdan itibaren bebeğin 6. Ayına kadar verilebilir.

Mamaların hazırlanması da bebeğin düzenli ve sağlıklı beslenmesi açısından oldukça önemlidir. Mama hazırlamadan önce kullanacağınız tüm aksesuarları ve ellerinizi özenle temizlemeli ve gerekli hijyeni sağlamalısınız. Su ile hazırlanan mamalar da suyun önceden kaynatılarak ılıştırılması tavsiye edilir ve mamalar, mutlaka ürünlerin içinden çıkan kendi ölçekleri ile her kullanımda taze olarak hazırlanmalıdır.

Hazırlama sırasında kullanacağınız mama miktarı için de kutunun üzerinde yazan açıklamalara uyulması gerekir ve bebeğinizin beslenmesi bittikten sonra da yine kullandığınız tüm beslenme gereçleri dikkatli bir şekilde temizlenmeli ve kurutularak saklanmalıdır.

Milupa ürünlerinin pek çok çeşidine Turuncu Kasa’dan ulaşarak kolayca sipariş verebilirsiniz.

Fırsat Ürünlerini Kapat Fırsat Ürünleri.
whatsapp ile bize yazın. Whatsapp İletişim