Turuncukasa Blog

Fırsatlar

99Tl ve üzeri Alışverişe kargo bedava

Sonbahar Kampanyaları

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Milupa Aptamil 1 Devam Sütü 1200 gr

Kargolanma Süresi: 1 iş günü

16390

Markası : Milupa

1 Item Items

Anne sütünün yetersiz geldiği durumlarda kullanabileceğiniz, Milupa Aptamil 1 Devam Sütünü, 1200 gr 'lık formuyla, sayfamızda bulabilir ve indirimli fiyatı ile sipariş verebilirsiniz.

Daha fazla detay

179.95 TL

161.95 TL

10% indirim

- +

Kazanacağınız puan 1619 tupara Toplam tutarı: 1.62 TL.


Bu ürün sepetinizde varsa MNG ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA fırsatı yakalarsınız.
Ürün Avantajları

Milupa Aptamil 1 Devam Sütü 1200 gr :

Milupa Aptamil 1 Devam Sütü 1200 gr :

Marka Adı: Milupa

Ürün Adı: Milupa Aptamil 1 Devam Sütü

Ürün Miktarı: 1200 gr

Ürün Özellikleri: Anne sütünün yetersiz geldiği, annenin birtakım sebeplerle bebeğini emzirememesi durumunda kullanılabilir veya ek gıda olarak kullanılabilir. Bebeğin doğumundan itibaren 6. ayına kadar kullanılabilir. Su ile hazırlanan bir biberon mamasıdır.

Sonuç: Sıfır- altı aylık bebeklerin beslenmesine yardımcıdır.

Kullanım Şekli: Mamayı hazırlarken, kullanma mutlaka kullanma talimatlarına uymalısınız. Yaklaşık on dakika kaynatıp ılıttığınız suyun içine mamayı ilave ederek, iyice karıştırınız. Mamanın ılıklığını, bilek içinizde test edebilirsiniz. Mamayı hazırlarken, ürünün kendi ölçeğini kullanmaya dikkat edin. 30 ml su için, 1 ölçek mama önerilir.

İçerik: Yağ, protein ve mineraller içeren bir formüle sahiptir.


Bebeğiniz için en faydalı besin anne sütüdür, ilk altı ay bebeğe sadece anne sütü verilmelidir. Zaten her anne de, bebeğini kendi sütü ile beslemek ister.

Bebeğin sağlıklı fiziksel ve ruhsal gelişimi açısından anne sütünün önemi çok büyüktür.Normal şartlarda bebeğe sadece anne sütü verilmelidir.

Ancak, anne sütünün gelmediği, az olduğu veya bazı sebeplerle bebeğin anne sütü alamadığı özel durumlarda Milupa Aptamil devam sütü 1 yardımınıza yetişecektir. Ürün, biberon mamasıdır.

Anne sütü yetersizse bebeğin anne sütüne ek olarak alabileceği gibi, tek başınada kullanılabilir.

Doğumdan başlayarak bebeğinizin 6. Ayına kadar rahatlıkla kullanabileceğiniz mama, prebiyotik lifler,nükleotid ve Lcp içermektedir.

Ürün 1200 gram olan formu sayesinde uzun bir kullanım süresine sahip olmanızı sağlamaya yardımcı olacaktır.

Milupa Aptamil 1 Devam Sütü 1200 gr :

Pek çok lif içermektedir.

Doğumdan itibaren 6. ay dolana kadar kullanılan başlangıç biberon mamasıdır.

İçerdiği lif karışımı patentlidir.Milupa Aptamil serisinde bulunan özel prebiyotik lifkarışımı etkinliği klinik olarak kanıtlanmış tek patentli lif karışımıdır.

Bebeğiniz için en ideal beslenme şekli anne sütüdür ve hiçbir beslenme anne sütünün yerini tam olarak tutamaz, ancak bazen bazı rahatsızlıklar, ya da bebekle annenin bir arada olamayışı gibi nedenler sonucu bebeğinizi biberon mamalarıyla beslemeniz gerekebilir.

Milupa doğumdan itibaren bebekler için pek çok farklı mama çeşitleri tasarlamıştır. Bebeğin büyüme ayına göre farklı lezzetlere sahip olan mama çeşitlerinden bebeğinizin sevebileceklerini seçebilirsiniz.

Mamalar, kaşık mamaları, biberon mamaları olarak bulunur, ayrıca çeşitli meyve ve sebze püreleri, çorbalar da bebeğinizin sevebileceği lezzetlerle hazırlanmıştır.

Hızlı ve pratik hazırlama olanağı ile evinizin dışında bile rahatlıkla bebeklerinizi besleyebilir ve lezzetli öğünler sunabilirsiniz.

Bebeğinizin 6. ayından itibaren de ek gıda dönemine geçebilir ve bu dönemden sonra daha değişik lezzetlere bebeği yavaş yavaş alıştırabilirsiniz.

Milupa'da bebeğinizin sevebileceği farklı lezzetler büyüme aşamalarına uygun olarak Milupa2 ve Milupa 3 olarak bulunur.

Milupa Aptamil 1 Devam Sütü Mama karbonhidrat, yağ, protein, vitamin ve mineraller içerir.

Ayrıca demir, vitamin ve eserelementler içermektedir.

Milupa Aptamil 1 Devam Sütü 1200 gr, sitemizde uygun fiyatasatılmaktadır. Ucuz fiyat ve kaliteli ürünler Turuncu Kasa’da.

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.
13 Tem. 2015
(5/5
Başlık : APTAMİL 1200 GR
HIZLI GÜVENİLİR ÇÖZÜM ODAKLI KORKMADAN ALIŞ VERİŞ YAPABİLECEĞİNİZ BİR SİTE. 3 GÜNDE HIZLI KARGO
(Milupa Aptamil 1 Devam Sütü 1200 gr)

 Report abuse

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler