Milupa Aptamil Çocuk 4 Devam Sütü 900 gr
  • Milupa Aptamil Çocuk 4 Devam Sütü 900 gr

Milupa Aptamil Çocuk 4 Devam Sütü 900 gr

#HayatEveSığar
Siparişleriniz Hijyen Kurallarına Uygun, Kesintisiz Kapınıza Gelsin!

Markası : Milupa

1585

Barkod : 8699745020828

₺107,50

Bu sayfadan ucuz fiyata satın alabileceğiniz Milupa Aptamil Çocuk 4 Devam Sütü 900 gr'ı yiyeceklerine ekleyerek ya da doğrudan içererek, 1 yaşına giren bebeğinizin beslenmesine yardımcı olabilirsiniz.

Adet
Stok Durumu: Stokta

 

Güvenli Ödeme

 

Kapınıza Kesintisiz Teslimat

 

İade ve Değişim Hakkı

Milupa Aptamil Çocuk 4 Devam Sütü 900 gr

 

1 yaşından itibaren kullanılan devam sütüdür.

A-C-D vitamini, Aptamil prebiyotik lif karışımı, demiriçeriklidir.

IMMUNOFORTIS, içeren Aptamil mama, kalsiyum ve Dvitamini içermektedir.

Bebeğiniz artık büyümeye başladı, farklı tatlar denemek istiyor, Milupa, farklı tatlar, farklı kavanoz mamaları, kaşık mamaları ve sütler ile annelerin bebek büyütürken yardımcısı olacaktır.

Devam sütünü anne sütü almayan bebekler ve anne sütün alanlar da  ek olarak kullanabilirler.

Biberonla bebeğe verebileceğiniz bu mamayı, bebeğinizin yaşına uygun olan damlatmaz bardaklar veya normal bardaklarla da verebilirsiniz. Ancak mamanın hazırlanmasında üzerinde yazan hazırlama talimatlarına önemle uymanız gerekmektedir.

Bebeğinizin doğduğu andan itibaren beslenmesine yardım edebilecek olan pek çok farklı ürün çeşidi  Milupa'da bulunmaktadır. Bebeğin büyüme ayına göre farklı lezzetlere sahip olan mama çeşitlerinden bebeğinizin sevebileceklerini seçebilirsiniz.

Mamalar, kaşık mamaları, biberon mamaları olarak bulunur, ayrıca çeşitli meyve ve sebze püreleri, çorbalar da bebeğinizin sevebileceği lezzetlerle hazırlanmıştır. Hızlı ve pratik hazırlama olanağı ile evinizin dışında bile rahatlıkla bebeklerinizi  besleyebilir ve lezzetli öğünler sunabilirsiniz.

Bebekler genellikle 6. aydan itibaren ek gıdalara geçerler ve büyüdükçe yiyebilecekleri besinler çeşitlenir.

Bazen de gelişme durumlarına göre ek gıdaya geçme dönemleri değişiklik gösterebilmektedir.

Bebeklerimiz, çocuklarımız her şeyden değerlidir ve onlar için her zaman en iyisini isteriz. Milupa'da bebekleriniz için en iyisini ister.

Hazırlama Şekli:

Ellerinizi yıkadıktan sonra, biberon kapağı ve emziğini 10dakika kaynatın.

Mama suyunu 10 dakika kaynatıp, soğumaya bırakın.

Yeterli miktarda suyu biberona koyduktan sonra, ürün kutusundaki tarife göre mamadan koyun.

Biberon kapağını kapatıp iyice çalkalayın.

Bileğinizin iç kısmına damlatarak mamanın sıcaklığını kontrolediniz.

Her beslenmeden sonra kullanılan malzemelerin sterilize edilmesi önemlidir, kalan mama artıkları bebekleriniz için zararlı olabilmektedir.

İçerik:

Bitkisel yağlar (hurma yağı, ayçiçek yağı, kanola yağı),yağsız süt, demineralize peyniraltı suyu (sütten), laktoz (sütten), prebiyotiklifler (galakto-oligasakkarit), frukto oligasakkarit, maltodekstrin, hayvansalyağlar (balık yağı), kalsiyum karbonat, tri potasyum fosfat, L-askorbik asit,tri sodyum sitrat, emülgatör (soya lesitini), magnezyum DL tokoferil asetat,nikotinamid, kalsiyum D-pantotenat, D-biyotin, manganez sülfat, fitomenadyon,sodyum selenit

Milupa Aptamil Çocuk 4 Devam Sütü 900 gr, uygun fiyatıyla sitemizde bulabilirsiniz. 600 ml. ve 900 ml.’lik boyları sitemizde mevcuttur.

 

 

1585

Özel Referanslar

Yorumlar

Giriş yaparak ilk yorumu yazan siz olun

Write your review

Milupa Aptamil Çocuk 4 Devam Sütü 900 gr

Bu sayfadan ucuz fiyata satın alabileceğiniz Milupa Aptamil Çocuk 4 Devam Sütü 900 gr'ı yiyeceklerine ekleyerek ya da doğrudan içererek, 1 yaşına giren bebeğinizin beslenmesine yardımcı olabilirsiniz.

Write your review

kategorideki diğer ürünler: 16