Milupa Aptamil Junior Devam Sütü 200 ml

#HayatEveSığar
Siparişleriniz Hijyen Kurallarına Uygun, Kesintisiz Kapınıza Gelsin!

ZZ1586

Markası : Milupa

0 Item Items

Vitamin ve mineraller içeren Milupa Aptamil Junior Devam Sütü 200 ml'yi buradan ucuz bir fiyata satın alabilir ve 1 yaşından itibaren bebeğinizin her istediğinde kolayca içmesini sağlayabilirsiniz.

Daha fazla detay

6.95 TL

Kazanacağınız puan 69 tupara Toplam tutarı: 0.07 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
49TL ve üzeri alışverişlerde PTT kargo ile KARGO BEDAVA!
99TL ve üzeri alışverişlerde MNG kargo ile KARGO BEDAVA!
Kargo ücretimiz MNG ve PTT kargo ile 6,90 TL dir.

Bu ürüne bakanlar bu ürünlere de baktılar

Next Previous

Milupa Aptamil Junior Devam Sütü 200 ml :

1586

 

Milupa Aptamil JuniorDevam Sütü 1 yaşını dolduran bebekleriniz için geliştirilmiş olan süttür.

Anne sütünü artık almayan bebeklerde ya da anne sütüne ek olarak  Milupa  Aptamil Junior Devam Sütü 200ml kullanabilirsiniz.

200 ml olan formu ile de çantanızda kolayca taşıyabilir, her yerde bebeğiniz süt istediğinde verebilirsiniz.

Bebeğiniz bu sütü biberonla, pipetle, bardakla içebileceği gibi yaşına uygun olarak geliştirilen damlatmaz özellikli bardaklarla da içebilir. Bebeklerin yeni tatlara alışırken yemek saatlerini daha keyifli bir hale getirebilmeniz için kullanabileceğiniz, renkli, eğlenceli, kullanışlı aksesuarlar bulunur.

IMMUNOFORTIS, prebiyotikli lif karışımıdır.

sütün İçerisinde demir, çinko, kalsiyum, selenyum, Dvitamini bulunur.

Milupa dünya da 'da pek çok ülkede çocuklar tarafından tüketilmektedir, genellikle bebeğin severek içeceği tada sahiptir. biberon mamaları, devam sütlerinin yanı sıra, kaşık mamaları ve bebeklere farklı gıdalara alıştırmak için tasarlanmış olan sebze, meyve püreleri, hazırlanmış çorbalar da bulunmaktadır, Milupa hep yanınızda.

Bebekler ve çocuklar için oynama alanları, parklar, bahçeler kısıtlıdır ve gün içerisinde enerjisini atmakta zorluk çeken çocuklar beslenmelerini de aksatabilmekte ya da yeteri kadar hareket etmediklerinde kilo sorunuyla karşılaşabilmektedirler.

Bebeklerinizi ve çocuklarınızı sık sık parklarda, bahçelerde ve açık alanlarda vakit geçirmeye teşvik ederek fiziksel ve ruhsal gelişimleri açısından daha faydalı olabilirsiniz. Yeteri kadar enerji harcayan bebeklerin beslenmesi ve uyumasının da düzene girmesine bu şekilde yardımcı olabilirsiniz.

Milupa doğumdan itibaren bebekler için pek çok farklı mama çeşitleri tasarlamıştır. Bebeğin büyüme ayına göre farklı lezzetlere sahip olan mama çeşitlerinden bebeğinizin sevebileceklerini seçebilirsiniz.

Özellikle devam sütü çeşitleri doğumdan itibaren kullanabileceğiniz şekilde tasarlanmıştır ve bebeğin içinde bulunduğu aya göre 1- 2 -3  diye sınıflandırılmış biberon mamaları şeklindedir.

Kullanım ve taşıma  kolaylığı  ile çantanızda da rahatça  her  yere taşıyabileceğiniz ürünü çocuğunuz istediğinde vererek ihtiyaç duyduğunuzher an yanınızda bulabilirsiniz.

Milupa Aptamil Junior Devam Sütü 200 ml, sitemizde ucuzfiyata satılmaktadır. Turuncu Kasa’da uygun fiyata ürün çeşitliliği sizler içinbulunmaktadır.

 

 

 

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.
01 Şub. 2014
(5/5
Başlık :
9 aylık kızımız var milupayı tercih ediyoruz. lezziz ve hesaplı
(Milupa Aptamil Junior Devam Sütü 200 ml)

 Report abuse
06 Oca. 2014
(5/5
Başlık :
hep milupayı tercih ediyorum. öneririm annelere
(Milupa Aptamil Junior Devam Sütü 200 ml)

 Report abuse