Milupa Aptamil Junior Devam Sütü 500 ml

#HayatEveSığar
Siparişleriniz Hijyen Kurallarına Uygun, Kesintisiz Kapınıza Gelsin!

ZZ1587

Markası : Milupa

0 Item Items

Bu sayfadan Milupa Aptamil Junior Devam Sütü 500 ml, bebeğinizin 1. yaşından itibaren severek tüketeceği besleyici, vitamin ve mineraller içeren özel bir üründür.

Daha fazla detay

5.95 TL

Kazanacağınız puan 59 tupara Toplam tutarı: 0.06 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
49TL ve üzeri alışverişlerde PTT kargo ile KARGO BEDAVA!
99TL ve üzeri alışverişlerde MNG kargo ile KARGO BEDAVA!
Kargo ücretimiz MNG ve PTT kargo ile 6,90 TL dir.

Bu ürüne bakanlar bu ürünlere de baktılar

Next Previous

Milupa Aptamil Junior Devam Sütü 500 ml :

 

1587

 

Bebekleriniz artık büyüdü ve 1 yaşına girdi, artık Milupa AptamilJunior Devam Sütü içebilir.

Bu dönemde dış dünyaya daha meraklı, yürümeye başlayan çocuklar için mamalar, ya da bazı besinler yetersiz gelmeye başlar, değişik tatlar denemek isterler. Milupa bebeğinizin doğumundan itibaren deneyebileceği farklı mamalar hazırlamıştır.

Anne sütünü artık almayan bebeklerde ya da anne sütüne ek olarak Milupa Aptamil Junior Devam Sütünü verebilirsiniz. Biberonla içebileceği gibi, bardakla da tüketebilir. Ayrıca bu dönemde bebeklerin kullanımı için geliştirilmiş damlatmaz bardaklar, ya da eğlenceli başka aksesuarla da bebeklere daha keyifli beslenme saatleri sunmaya yardım edebilirsiniz.

IMMUNOFORTIS  pebiyotikli lif karışımıdır.

İçerisinde demir, çinko, kalsiyum, selenyum, Dvitamini bulunur.

Bebekleriniz yavaş yavaş yürüme alıştırmalarına başladığı bu dönemde süte alışmaları iyi olacaktır, bebeklerin gelişiminde öncelikli besleyici olan anne sütüdür, ancak diğer sütler de bebekler için oldukça faydalıdır, anne sütünün yanında ilave olarak da kullanabilirsiniz.

Milupa, devam sütleri, biberon mamaları, kaşık mamaları, kavanoz mamaları çeşitleri ile geniş bir ürün yelpazesine sahiptir.

Günümüzde bebekler ve çocuklar için oynama alanları kısıtlıdır ve gün içerisinde enerjisini atmakta zorluk çeken çocuklar beslenmelerini de aksatabilmekte ya da yeteri kadar hareket etmediklerinde kilo sorunuyla karşılaşabilmektedirler.

Bebeklerinizi ve çocuklarınızı sık sık parklarda, bahçelerde ve açık alanlarda vakit geçirmeye teşvik ederek fiziksel ve ruhsal gelişimleri açısından daha faydalı olabilirsiniz. Yeteri kadar enerji harcayan bebeklerin beslenmesi ve uyumasının da düzene girmesine yardımcı olabilirsiniz. Yanınızda taşıyabileceğiniz devam sütleri ya da kavanoz mamaları da bebeğin dışarıda eğlenirken beslenmesine yardım edebilir.

Milupa doğumdan itibaren bebekler için pek çok farklı mama çeşitleri tasarlamıştır. Bebeğin büyüme ayına göre farklı lezzetlere sahip olan mama çeşitlerinden bebeğinizin sevebileceklerini seçebilirsiniz.

Mamalar, kaşık mamaları, biberon mamaları olarak bulunur, ayrıca çeşitli meyve ve sebze püreleri, çorbalar da bebeğinizin sevebileceği lezzetlerle hazırlanmıştır. Hızlı ve pratik hazırlama olanağı ile evinizin dışında bile rahatlıkla bebeklerinizi  besleyebilir ve lezzetli öğünler sunabilirsiniz.

Bebekler genellikle 6. aydan itibaren ek gıdalara geçerler ve büyüdükçe yiyebilecekleri besinler çeşitlenir.

Bazen de gelişme durumlarına göre ek gıdaya geçme dönemleri değişiklik gösterebilmektedir.

Milupa'nın hazırlamış olduğu kavanoz mamaları sebze püreleri, çorbalar ve meyve pürelerinden öğüne göre tercih edebilir ve damak zevkine ve lezzet çeşitliliğine alışmasına yardım edebilirsiniz.

Kavanozlar yanınızda taşımak için de uygundur ve her ihtiyaç duyduğunuzda bebeğinizi besleyebilmenize yardım ederler.

Milupa Aptamil  Junior  Devam  Sütü 500 ml,  sitemizde  ucuz  fiyata  satılmaktadır. Turuncu Kasa’da  uygun  fiyata  ürün  çeşitliliği  sizler içinbulunmaktadır.

 

 

 

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.
03 Oca. 2014
(5/5
Başlık :
milupaya güvenerek kullanıyorum
(Milupa Aptamil Junior Devam Sütü 500 ml)

 Report abuse