ESRA EROL'LA TURUNCUKASA

Turuncukasa Blog

Fırsatlar

3 AL 2 ÖDE

150 TL Üzeri Kargo Bedava

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Milupa Lactamil 600 gr Emziren Anneler İçin Sütlü İçecek 6'Li Fırsat Paketi

16450

Markası : Milupa

0 Item Items

Milupa Lactamil Emziren Anneler İçin Sütlü İçeceği, 6'lı fırsat paketi ile bu sayfada bulabilir ve uygun fiyata satın almak için, sipariş verebilirsiniz.

Daha fazla detay

257.4 TL

- +

Kazanacağınız puan 2573 tupara Toplam tutarı: 2.57 TL.


Bu ürün sepetinizde varsa ARAS ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA fırsatı yakalarsınız.
Ürün Avantajları

Milupa Lactamil 600 gr Emziren Anneler İçin Sütlü İçecek6'Li Fırsat Paketi :

Milupa Lactamil 600 gr Emziren Anneler İçin Sütlü İçecek 6'Li Fırsat Paketi :

Marka Adı : Milupa

Ürün Adı :Milupa Lactamil 600 gr Emziren Anneler İçin Sütlü İçecek 6'Li Fırsat Paketi

Ürün Miktarı : 6 adet 600 gramlık paketten oluşmaktadır.

Ürün Özellikleri : Emziren annelere özel tasarlanmış sütlü içecektir. Zengin içeriği ile annelerin doğumdan itibaren emzirme dönemi boyunca vücutlarında ihtiyaç duyabilecekleri bazı vitaminleri ve sıvı takviyesini karşılamaya yardımcı olabilecek bir üründür.

Sonuç : Annelere emzirme döneminde yardımcı olabilecek bir üründür. Bu dönemde ihtiyaç duyabilecekleri pek çok vitanin ve sıvı desteği sağlamaya yardımcıdır.

Kullanım Şekli : Her gün tüketebilirsiniz. Bir su bardağına 40 gram olarak ilave edilen toz içecek karıştırılır ve günde 3 bardağa kadar tüketilebilir.

İçerik : A, D, E, C, B vitaminleri ve daha pek çok vitamin takviyesi ile birlikte mineraller içermektedir.

Emziren anneler için Milupa uzmanları tarafından hazırlanmışolan bu içecek 6 tane 600 gramlık kutu içersinde bulunan, ayrı ayrı paketlenmiş 200 gramlık toz halindeki ürünlerden oluşmaktadır.

Toplam 6 kutu olan ürün seçeneği ile daha uzun süre kullanım imkanı sağlamaya yardımcı olacaktır.

Bebeğin emzirilmesi çok önemlidir, ancak emzirme döneminde annenin sağlıklı ve mutlu olması, düzgün beslenmesi, hem bebeği hem de sütün kalitesini, miktarını da etkilemektedir.

Milupa Lactamil 600 gr Emziren Anneler İçin Sütlü İçecek 6'Li Fırsat Paketi :

Anne sütü, bebeğinizin bugününü ve geleceğini etkiler. Anne sütü ile beslenen bebeklerin bağışıklık sistemi, gelişimi, ruhsal durumu da etkilenir. Emzirme, anne ve bebek arasında özel bir bağ oluşmasına yardımcı olur. Mümkün olduğu kadar bebeğinizi anne sütü ile beslemeli ve buna bebek 2 yaşına gelinceye kadar devam etmelisiniz.

Özellikle bebek doğduktan sonra ilk 6 ay boyunca bebek sadece anne sütü ile beslenmelidir. Daha sonra da ek gıdalarla birlikte anne sütü verilmeye devam edilmelidir.

Bebeğini emziren anneler daha fazla vitamine ve sıvıya ihtiyaç duyarlar. Bunu karşılayabilmek için de beslenmelerine daha fazla dikkat etmelidirler.

Anne sağlıklı olmalı ki bebeğine ihtiyacı olan bakımı sağlayabilsin.

Milupa ürünleri doğumdan itibaren hem anne hem de bebek için ürünler tasarlamaktadır.

Annelerin sıvı alımını desteklemeye yardımcı olabilmek için tasarlanmış olanMilupa Lactamil 600 gr Emziren Annelerİçin Sütlü İçecek 12'Li Fırsat Paketi olarak da diğer bir seçeneği bulunmaktadır.

Milupa Lactamil 600 gr Emziren Anneler İçin Sütlü İçecek 6'Li Fırsat Paketi, Turuncu Kasa sayfasında satılan ucuz fiyata sahip olan bir üründür.

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.
31 Eki. 2014
(5/5
Başlık :
ne gerek var süt arttırıcılara sütün olur derlerdi. ilk 3 aydan sonra sütüm azaldı. reklamlardan etkilenerek denedim ve gerçekten memnun kaldım. hala anne sütü alıyor bebeğim. iyi ki de denemişim.
(Milupa Lactamil 600 gr Emziren Anneler İçin Sütlü İçecek 6'Li Fırsat Paketi)

 Report abuse
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler