Milupa Papatya Çayı 200 gr

Kapıda Ödeme İmkanı Kargo 1TL

Milupa Papatya Çayı 200 gr

Markası : Milupa

2301

Barkod : 4008976591740

5/1
24.95 TL

Milupa Papatya Çayı 200 gr, bebekler ve yetişkinler tarafından beğenilerek tüketilebilecek bitkisel bir üründür ve bu sayfada ucuz fiyata satılmaktadır.

Adet
Stok Durumu: Stokta yok

Tüm Siparişlerinizde Kargo Sadece 1TL!
 

Güvenli Ödeme

 

Kapınıza Kesintisiz Teslimat

 

İade ve Değişim Hakkı

Milupa Papatya Çayı 200 gr :

 

Milupa tarafından geliştirilmiş olan papatya çayı, papatya özlerinden en doğal şekilde elde edilerek hazırlanmıştır.

Bazı bebekler doğumdan itibaren pek çok nedenlerle huzursuz olur, sık sık ağlarlar. Zamanla daha düzenli bir hayata alışan bebeklerin uykusu, beslenmesi düzene girer ve bebeğiniz daha huzurlu ve sakin günler geçirmeye başlarlar.

Bitkilerin etkileri, farklı aromalardaki tatları zaten bilinmektedir. Yüzyıllardır bitkiler pek çok sektörde kullanılmaktadır. Özellikle kozmetik ve içecek sektöründe de kullanımları tercih edilmektedir.

Papatya yıllardır, sevgiliye anneye hediye verilen, kaynatılarak saçlarımızı yıkadığımız ve çayı da lezzetli olan bir bitkidir.

Kuru ya da nemli hava koşullarına sahip olan bölgelerde rahatlıkla yetişebilmektedir. Genellikle güneşi sever ve killi kireçli topraklar da yetişir.

Ayrıca peyzaj düzenlemelerinde de sıklıkla kullanımı tercih edilen bir bitkidir. Sanayiide de kullanımı tercih edilen Papatya şimdi de içime özel olarak üretilmiştir.

Bebeklerin doğumundan itibaren kullanıma uygun olan Milupa bitki çaylarını yetişkinler de tüketebilir.

Bebeklerinizde kullanım için doktora danışmanız önerilir.

Milupa  bebeklerinizin doğumundan itibaren kullanabileceği değişik özellikte biberon ve kaşık maması çeşitleri tasarlamaktadır. Bebeğin büyüme ayına göre farklı lezzetlere ve özelliklere sahip olan mama çeşitlerinden bebeğinizin sevebileceklerini seçebilirsiniz.

Yeni doğan bebeklerde en temel ve doğru beslenme şekli ilk 6 ay sadece anne sütü olmalıdır. Ancak bunun mümkün olmadığı; annenin sütünün olmadığı ya da yetersiz olduğu gibi ya da bebeğin anne memesini almak istememesi gibi durumlarda kullanabileceğiniz biberon mamaları da mevcuttur. Bebek büyüdükçe içinde olduğu aya uygun olarak da bebeğin beslenmesine  Milupa mamalar ile yardımcı olabilirsiniz.

Mamalar, kaşık mamaları, biberon mamaları olarak bulunur, ayrıca çeşitli meyve ve sebze püreleri, çorbalar da bebeğinizin sevebileceği lezzetlerle hazırlanmıştır. Hızlı ve pratik hazırlama olanağı ile evinizin dışında bile rahatlıkla bebeklerinizi  besleyebilir ve lezzetli öğünler sunabilirsiniz.

Milupa'nın hazırlamış olduğu kavanoz mamaları sebze püreleri, çorbalar ve meyve pürelerinden öğüne göre tercih edebilir ve damak zevkine ve lezzet çeşitliliğine alışmasına yardım edebilirsiniz.

Kullanım Şekli :

Milupa Papatya Çayı, granül formdadır ve içilmeye hazırdır, kaynayan yaklaşık 100 ml suyatepeleme 1 tatlı kaşığı milupa papatya çayı ilave ederek karıştırılır,ılık halegelmesi beklendikten sonra 2 saat içerisinde tüketilmesi gerekmektedir,beslenme aralarında papatya çayı daha az miktarlarda hazırlanarak, günde 100ml'ye kadar kullanılabilir.

Şeker ilave edilmesine gerek yoktur. Kutuyu açtıktan sonra 3ay içerisinde tüketilmesi gerekmektedir.

Bebekler severek tüketirken bu çayı yetişkinlerde rahatlıkla içebilirler.

 

İçerik: dekstroz, papatya özü ve yağı, maltodekstrin, C vitamini

Milupa Papatya Çayı 200 gr, sitemizde ucuz fiyatasatılmaktadır.

 

 

2301

Özel Referanslar

Yorumlar

Ürün Hakkındaki Düşüncelerinizi Yazın

Milupa Papatya Çayı 200 gr

Milupa Papatya Çayı 200 gr, bebekler ve yetişkinler tarafından beğenilerek tüketilebilecek bitkisel bir üründür ve bu sayfada ucuz fiyata satılmaktadır.

Milupa Papatya Çayı 200 gr