Filtreleme kriteri
Kategoriler
Fiyat
Filtrele

Turuncukasa Blog

Ev mutfak Ürünleri

Ev Dekorasyon Ürünleri

Sunlife Vitamin C 1000 mg

Molfix

Molfix Bebek Bezi ve ıslak havlu çeşitlerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Bebeğinizin büyüKlüğüne uygun seçebileceğiniz bez çeşitleri ile günboyu kuru kalmalarını ve rahatça hareket etmelerini sağlabilirsiniz.

Molfix Ürünleri

Molfix markası 1998 senesinde Hayat holding tarafından satışa sunulmuştur. 72 ülkede satılan ve anneler tarafından çok beğenilen Molfix bebek bezlerinden başka, ıslak mendil çeşitleri, bebek bakım örtüsü gibi ürünler de tasarlamaktadır.

Hayat holding kuruluşu, Molfix markasından başka daha pek çok önemli markanın satışını yapmaktadır.

Bebeğinizin kilosuna uygun olarak seçebileceğiniz bezlerle gün boyu kuruluk yakalayabilirsiniz.

Özel emici yapısı ve sızdırmaz bariyerleri ile bebeğiniz kuruluk hissi daha uzun bir süre yaşar. Koruyucu bariyerleri sıvının dışarı çıkmasını önlemeye yardımcıdır. Bezlerin ön tarafında sevimli ve renkli desenler bulunmaktadır.

Cırt cırtlı bantları kolayca açılıp kapanabilir ve bunu gün içerisinde bebeğin bezini kontrol etmek için defalarca yapabilirsiniz, özelliğini kaybetmez. Yapışkanlı bantlar yağ, pudra, krem gibi maddelerden etkilenmez.

0 beden Molfix bebek bezleri, prematüre doğan ve 3kg'a kadar olan bebekler için tasarlanmıştır.1 beden, 2 ve 5 kg arasında ağırlığa sahip olan bebekler için uygundur.

2 beden Molfix bezler, 3 ve 6 kg arasındaki bebekleriniz için tasarlanmıştır.3 beden bezler ise 4 ve 9 kg'a kadar olan bebekler içindir, bir de 4+ beden bulunmaktadır, bu beden bebek bezleri de 9-20 kg arasına uygundur.

5 beden bezler, 11-25 kg arasındaki bebeklerde kullanılabilecek şekilde tasarlanmış; 5+ beden ise 13-27 kg arasında bulunan bebeklere uygundur.

En büyük beden olarak da 6 numaralı Molfix bebek bezi, Extra Large boyutyla 16 kg ve üzeri çocukların kullanımı için uygun olan bezlerdir.

Molfix bebek bezleri ile bebeğinizin cildi kuru kalır ve nefes alır.

Molfix Bebek Bezi Ürünleri ve Fiyatları

Bebeklerde en sık karşılaşılan sorunların başında pişik gelmektedir. Bebeğinizin nazik cildi sürtünme ve ıslaklık gibi etkenler sonucunda pişik oluşumuna maruz kalabilir. Bebeklerinizde kullanabileceğiniz bezler altını uzun süre kuru tutmaya ve cildin hava almasını önlememeye yardımcı olmalıdır.

Molfix bebek bezleri, ıslaklığı hızlı bir şekilde içine çeker ve dışarı sızmasını engelleyerek bebeğin daha uzun süre kuru kalmasını sağlamaya yardımcı olur. Islaklıkla temas etmeyen bebeğin poposunda pişik oluşmaz.

Molfix Jumbo 3 Numara (4-9 kg) 68 Adet, bebeğinizin 4 kiloya ulaştıktan sonra yapısına göre 8 kg olana kadarki dönemde kullanabileceğiniz bebek bezidir. Bebeğinizin cildini yumuşak bir şekilde sararak, pamuksu yüzeyi ile cildine uyum sağlar. Bel ve bacaklarını saran bantlar esnek olduğundan cildi tahriş etmez, uzun süre kuruluk ve koruma sağlamaya yardımcıdır. 68 adet bez ise size uzun süre kullanım imkanı sağlamaya yardım eder.

Molfix İkiz Paket 1 Numara (2-5 kg) 44 Adet, bebeğinizin ilk doğduğu dönemde kullanıma uygundur. Bebekler genellikle ortalama 2 ile 5 kilo arasında doğarlar ve bebeğiniz de mutlaka ağırlığına uygun olan bezi kullanmanız gerekmektedir. Uygun olan bezler bebeğin bacak ve bel çevresine göre ayarlanmış ve uygun esnekliğe sahiptir.

Bebek özellikle ilk doğduğunda cildi, dış dünya ile adaptasyona sağlamaya çalışmaktadır. Bu nedenle hassas cildinde kullanacağınız her ürün, giydireceğiniz giysiler çok önemlidir. Bebeğin cildi ile uyumlu olması gerekmektedir.

Mofix bebek bezi çeşitleri, bebeğinizin cildinde kuruluk sağlamaya yardımcıdır.

Molfix Sensitive Islak Havlu Mendil 40`lı, bebeğin ilk doğduğu andan itibaren temizliğinde kullanabileceğiniz ıslak mendillerdir. 1 pakette bulunan 40 adet ıslak mendil, bebeğinizin bezli bölgesini temizlemeye, elini, yüzünü ve vücudunu temizlemeye yardımcıdır. Paraben, parfüm, alkol ve sabun içermeyen formülü en hassas ciltlerde bile etkili ve rahat bir temizlik sağlamaya yardımcıdır. PH değeri 5.5 olarak formüle edilen mendiller bebeğin cildi ile uyumludur. Pamuksu özellikte, yumuşacıktır.

Bezli bölgenin temizliği çok önemlidir. Dışkı, ter, idrar bebeğin cildinde pişik ve tahriş oluşmasına neden olur bu nedenle kirlenen bezin beklemeden değiştirilmesi ve bebeğin altının uygun bir ürünle temizlenmesi gerekmektedir.

Molfix markasında bulunan ürün çeşitlerine Turuncu Kasa’dan ulaşarak sipariş verebilirsiniz.

Fırsat Ürünlerini Kapat Fırsat Ürünleri.
whatsapp ile bize yazın. Whatsapp İletişim