Turuncukasa Blog

Fırsatlar

79Tl ve üzeri Alışverişe kargo bedava

Sonbahar Kampanyaları

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Molfix Jumbo 2 Numara (3-6 kg) 78 Adet

16503

Markası : Molfix

0 Item Items

Molfix Jumbo 2 Numara (3-6 kg) 78 Adet, 3 Kilodan 6 kiloya kadar olan bebekleriniz için kullanabileceğiniz bebek bezidir, uzun süre kullanım sağlamaya yardımcıdır.

Daha fazla detay

31 TL

Kazanacağınız puan 310 tupara Toplam tutarı: 0.31 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
99TL ve üzeri alışverişlerde MNG ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA!
Kargo ücretimiz ARAS, MNG ve PTT kargo ile 4,95 TL dir.
Ürün Avantajları

Molfix Jumbo 2 Numara (3-6 kg) 78 Adet

Marka Adı : Molfix

Ürün Adı : Molfix İkiz Paket 2 Numara (3-6 kg)

Ürün Miktarı : 1 paket içinde 78 tane bez vardır.

Ürün Özellikleri : Bebeğinizin kilosuna uygun olarak bez seçmeniz gerekmektedir ve Molfix Jumbo 2 numara 3 kilodan 6 kiloya kadar olan bebekler için hazırlanmış, emici bezlerdir.

Hızlı emiciliği ile ıslaklık bebeğin tenine fazla değmeden emilir ve alt bakaya geçer, bebek kendini kuru hisseder. Yumuşak yapısı ile de bebek cildi ile uyumludur. Esnek bantlar sıvının sızmasını engellemeye yardım ederken bebeğin vücuduna uyum sağlar.

Sonuç : Bebeklere kuruluk ve yumuşaklık konforu sağlamaya yardımcıdır.

Kullanım Şekli : Bebeğinizin altını ıslak havlu, temizleyici ya da suyla temizleyip kuruladıktan sonra bebek bezinin yapışkanlı tarafı arkaya gelecek şekilde konulur ve yapışkanlı bantlar göbek kısmına doğru ön tarafa yapıştırılır.

Bebekleri için hep en iyisini isteyen anneler Molfix’i çok seviyor.

Molfix bebek bezleri sıvıları daha çabuk emdiklerinden ıslaklık bebeğin cildine temas etmeden bezin içine hapsedilir, bu şekilde bebeğiniz uzun süre kuru hisseder.

Bebekler ilk doğdukları andan itibaren yaklaşık 5 yaşına kadar son derece hassas bir cilt yapısına sahip olurlar ve bu hassasiyet daha özenli bir bakım ve korumaya gereksinim duyduklarını ifade eder.

Bebeğiniz için uygun olmayan bir bebek bezi kullandığınızda havasız kalan bezli bölgesi sıvılarla temas ettiğinde, idrar ve dışkı asidi ile çok kolay bir şekilde hasarlanabilir. Bu hasarlar genellikle pişik olarak görülür.

Pişikler bebek için can yakıcıdır, bebek, ıslaklık ve pişiğin verdiği rahatsızlıktan dolayı huzursuz olur, ıslaklık hissi sık sık uykusunun bölünmesine yol açar ve bebeğiniz iyi uyumadığında rahat beslenemez, gün içinde mutsuz olur.

Bebeğiniz için uygun bebek bezini tercih ederek rahatlık, kuruluk sağlayabilirsiniz. Bebek bezi seçerken bebeğinizin içinde bulunduğu ay ve kilosu göz önünde bulundurulmalıdır.

Bebeğinizin altı kuru kalsın siz ede bebeğinizle geçireceğiniz mutlu ve huzurlu zamanlar kalsın.

Molfix Jumbo 2 Numara (3-6 kg) 78 Adet, ve diğer Molfix bebek bezi çeşitlerine Turuncu Kasa sayfalarından ulaşarak satın alabilirsiniz.

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler