ESRA EROL'LA TURUNCUKASA

Turuncukasa Blog

Fırsatlar

150 TL Üzeri Kargo Bedava

Güneş Ürünlerinde İndirimler

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

mOmma Kaydırmaz Mat - Turuncu

16482

Markası : Lansinoh

0 Item Items

Mama tabağının kaymasını önlemeye yardımcı, kaşık koyma yeri bulunan mOmma Kaydırmaz Mat – Turuncu, bu sayfada indirimli fiyata satılmaktadır.

Daha fazla detay

12.5 TL

Kazanacağınız puan 125 tupara Toplam tutarı: 0.13 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
30TL ve üzeri alışverişlerde ARAS ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA!
Kargo ücretimiz ARAS ve PTT kargo ile 4,95 TL, YURTİÇİ kargo ile 6,95 TL dir.
Ürün Avantajları

mOmma Kaydırmaz Mat – Turuncu :

mOmma Kaydırmaz Mat – Turuncu :

Marka Adı : Lansinoh

Ürün Adı : mOmma

Ürün Miktarı : 1 adet

Ürün Özellikleri : Bebeğinizi beslerken tabak ve kaşığınkaymasını önlemeye yardım edebilecek, kauçuk kaplaması ile masa vesandalyelere yapışma sağlamaya yardımcı olur. Kaydırmaz etki sağlamaya yardımeden tabak altlığı bulaşık makinesinde de yıkanabilir. Delik olan bölmesi ilebir yere asabilirsiniz. Yumuşak yapısı son derece de kalitelidir.

Sonuç : Bebeğinizin beslenmesinde kolaylık sağlamaya yardım.

Kullanım Şekli : Bebeğinizin yemek yiyeceği tabağın altınakoyarak kaymasını önlemeye yardımcı olabilirsiniz, ayrıca kaşığı da üzerine koyarak daha hijyenik kullanım sağlayabilirsiniz.

İçerik : Yumuşak ve sağlıklı kauçuktan üretilmiştir.

Bebeğiniz, ilk 6 ayın ardından ek gıda ile beslenmeyebaşlayacaktır. Bu dönemde bebeğin içinde bulunduğu aya uygun olarakyiyebileceği, meyve sebze püreleri, et ve tavuk suyu çorbalar, yoğurt gibi pekçok besin bulunmaktadır.

mOmma Kaydırmaz Mat – Turuncu :

Lansinoh markasına ait olan mOmma ürün çeşitleri, bebeğinizibeslerken işinizi kolaylaştırmaya yardım edecek

mOmma Kaydırmaz Mat – Turuncu rengi ile mama sandalyelerininmasalarına, mutfak masalarına kolayca tutunur ve tabağın kaymasını önlemeyeyardım eder. Ayrıca yine bu markaya ait hacıyatmaz kaşık da ürünün delikkısmına konularak düşmesi engellenebilir.

Bebeğin sağlıklı ve düzenli beslenmesi önelidir. Bunun içinkullanacağınız aksesuarlar da aynı ölçüde özen gerektirir. Ürünlerin bulaşıkmakinesinde yıkanabilir özellikte olması gerekli hijyeni ve temizleme kolaylığısağlamaya yardım etmiş olur.

mOmma Kaydırmaz Mat – Turuncu , Turuncu Kasa’da ucuz fiyatasatılmaktadır.

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler