Moos Silikon İpli Silikon Kulak Tıkacı 2'li

Moos Silikon İpli Kulak Koruyucu
Kapıda Ödeme İmkanı
  • Moos Silikon İpli Kulak Koruyucu

Moos Silikon İpli Silikon Kulak Tıkacı 2'li

Markası : Moos Ürünlerini Gör

43045 Barkod : 8691502000999

5/1
SATIŞ FİYATI 18.14 TL
Sepette %10 İndirim 16.33 TL
907 Kişinin Favorisi

Marka Adı: Moos

Ürün Adı: Moos Silikon İpli Kulak Koruyucu

Ürün Miktarı: 1 Kutu İçerisinde 2 Adet

Ürün Özellikleri: 

- Moos Silikon İpli Kulak Koruyucu, doğal yolla daha iyi uyumayı sağlamaya yardım eden ve suyun kulağa girmemesi için destek olan yumuşak silikonlu bir kulak koruyucudur.

- Uykuda, yüzerken, sörfte, duşta, seyahat ederken, çalışırken ve dinlenme anlarında gürültünün ve suyun tamamen kesilmesine yardım ederek mükemmel bir rahatlık sağlamaya çalışır.

- Kullanım sonrası özel plastik kabında güvenle saklayabilirsiniz.

- Moos Silikon İpli Kulak Koruyucu, yetişkinler için özel olarak tasarlanan bir kulak koruyucudur. Silikon ipleri sayesinde havuzda ve denizde kullanım için idealdir.

- Şehir yaşamı birçok rahatlığı getirmesinin yanı sıra birçok sorunu da beraberinde getirmektedir. Gittikçe kalabalıklaşan şehirlerde sesten ve aşırı gürültüden kaçmak gittikçe zor hale gelmektedir.

- Moos Silikon İpli Kulak Koruyucu, özellikle ses ve gürültüye karşı daha hassas olan kişilerin kulaklarını, ses ve aşırı gürültüden korumaya destek olur.

- Ses ve aşırı gürültüye maruz kalmayan kişiler daha sakin ve huzurlu olurlar.

- Örnek olarak aşırı gürültü nedeniyle iyi bir şekilde uyuyamayan kişiler daha huzursuz olurlar. Çünkü iyi bir uyku özellikle kendimizi huzurlu ve iyi hissetmemiz için çok önemlidir.

- Moos Silikon İpli Kulak Koruyucu, dış seslerin duyulmasını azaltmaya yardım ederek insanların uykularını iyi bir şekilde almalarına destek olur.

- Moos Silikon İpli Kulak Koruyucu, deniz ve havuzda kullanıldığı takdirde, sudaki bazı maddelere hassasiyet kaynaklı oluşabilecek kulak sorunlarının önüne geçilmesine yardım eder.

- Moos Silikon İpli Kulak Koruyucu, kullanılmadığı zamanlarda özel plastik kabında rahatlıkla saklanabilir.

- Açıkta kalan kulak koruyucusuna kir ve toz yapışabilir.

- Daha sonra kirlenen kulak koruyucu, kulağa takıldığı zaman hijyenik olmaması nedeniyle birçok soruna yol açabilir.

- Özel plastik kabı ise kulak koruyucunun açıkta kaldığı zaman maruz kalabileceği toz ve kirden korunmasını sağlamaya yardım eder.

 

Kullanım Sıklığı: Ürün günlük kullanıma uygundur.

Kullanım Şekli:

- Dalgıçlar kullanmamalıdır. Yüksek hararetli ortamlarda tavsiye edilmez. Uçakta kullandığınızda inişten önce çıkarınız.

- Beklenmeyen durumlarda kullanımı bırakınız. Çocuklarda kullanım için ebeveynlerinin yardımı ve izni alınmalıdır. Bebek ve küçük çocuklardan uzak tutunuz.

 

Moos markasının ürün çeşitlerine uygun fiyat koşulları ile Turuncu Kasa’dan kolaylıkla sahip olabilirsiniz.

Yorumlar

Ürün Hakkındaki Düşüncelerinizi Yazın

Moos Silikon İpli Silikon Kulak Tıkacı 2'li

Moos Silikon İpli Kulak Koruyucu; uykuda, yüzerken, sörfte, duşta, seyahat ederken, çalışırken ve dinlenme anlarında gürültüyü ve suyu tamamen keserek mükemmel bir rahatlık sağlamaya destek olur.

Bu kategorinin en çok bakılanları

Satış Fiyatı 16.33TL
whatsapp ile bize yazın. Whatsapp İletişim