Turuncukasa Blog

MArtidermÜrünleri

Marvis Ürünleri

AdidasÜrünleri

Mr.Olympia

Mr.Olympia, spor yapanların kullanabileceği ürünlerden oluşan bir markadır. Amino asitleri, proteinleri bulunur. Siz de Mr.Olympia ürünlerinden destek alabilirsiniz.

Mr. Olympia Ürünleri

Günümüzde spora verilen önem artmıştır. İnsanlar spor yapma konusunda bilinçlenmişlerdir.

Mr. Olympia, sporcu ürünleri için geliştirilen ürünleri bünyesinde taşır.

Mr.Olympia Amino Mix, karışık meyve aroması içeren bir üründür. Protein, çeşitli vitaminler, L - Glutamine, L- Creatin içerir. Bol sıvı ile birlikte alınması önerilir.

Amino asitler, vücuttaki protein üretiminde kullanılan en önemli kaynaklardan biridir. Amino asitler, yopun olarak spor yapan kişiler için fayda sağlayabilir.

Glutamin, besinlerde bulunan aminoasitlerden biridir. Glutamin, genellikle spor yapanlar, ağırlık çalışmaları yapanlar tarafından kullanılır. Glutamin, enerjinin daha iyi kullanılmasını sağlayabilir. Glutamin süt, yoğurt, lor, buğday, bakliyat, ıspanak, çiğ sebzeler, et, balık, tavuk gibi protein kaynaklı besinlerde bulunur. L-Glutamin toz, kapsül, tablet ya da likit şeklinde de bulunur.

Mr. Olympia Ürünleri ve Fiyatları

Mr.Olympia Bcaa Powder, günlük kullanım miktarı 10 gr olan bir üründür. Çilek aromasıyla severek kullanacağınız bir üründür. Antrenmandan önce veya sonra kullanıma uygundur. BCAA, protein sentezlenmesinde ve kas kütlesi oluşumunda önemli aminoasitlerden biridir.

Mr.Olympia Creatine Powder, L-Creatin içeren bir amino asittir. Toz forma sahiptir ve sıvılarla alımı önerilir.

Kreatin, kaslara enerji sağlamaya yardımcı olabilecek, organik bir asittir. En yüksek karnitinin, kırmızı etle birlikte alındığı bilinmektedir.

Mr. Olympia ürünlerine, Turuncu Kasa’ dan ulaşabilir ve indirimli fiyatlarla sipariş verebilirsiniz.