Turuncukasa Blog

MArtidermÜrünleri

Marvis Ürünleri

AdidasÜrünleri

Multi-Gyn

Multi-Gyn Ürünleri özel içerikleri ile kadınlara özel bir temizlik ve bakım sunmaya yardımcıdır. Kadınların Vajinal bölge temizliği, korunması ve bakımının yapılması için ürünleri bulunmaktadır.

Aradığınızı bulamadık.

Aradığınızı tekrar arayın

Multi Gyn Ürünleri

Multi Gyn Tıbi biyolg olan Annelize Goedbloed tarafından 1989 tarihinde kurulmuştur. Stratejik yönetim konusunda bilgili Floris Koumans ve annesi tıbbi biyolog Annelize Goedbloed tarafından kurulmuştur.

İnsan vücudundaki hücrelerin canlı olduğu göz önünde bulundurularak insan florası üzerinde çalışmalar ve araştırmalar yapan bir şirkettir.

İnsan vücudunda bulunan yararlı oluşumlara zarar vermeden sadece sağlığa zararlı olan oluşumlar üzerinde etki göstermeye yardımcı ürünler tasarlamakta olan Multi Gyn firmasında bulunan ürünlerin içerikleri bitkisel maddelerden oluşmaktadır. Multi Gyn markasının 30'dan fazla ülkede satışı yapılmaktadır.

Özellikle kadınların vajinal bölgesinin ph değeri ve florası korunmalıdır.

Multi Gyn FemiWash 100ml, genital bölge yıkama jelidir. Yumuşak bir yıkama sağlamaya yardım eden ürün bu bölgenin ph derecesiyle uyumludur ve sabun, parfüm, koruyucu madde içermeyen bir içerikle formüle edilmiştir. Ürün, Patent 2QR-complex ile üretilmiştir. İçeriği bitkisel kökenlidir.

Vajinal bölge temizleyicisi, kaşıntı, tahriş, duyarlılık, kızarıklık, yanma hissi, kötü koku, ağrı, kuruluk gibi sorunlar yaşayan kişilerin vajinal bölgelerinde hijyen sağlamaya ve bölgenin doğal florasını korumaya yardım eder.

Multi-Gyn Ürünleri ve Fiyatları

Multi-Gyn LiquiGel Bakım Yapan Vajinal Kayganlaştırıcı, pek çok nedenden ötürü oluşan kuruluk sorunu ile mücadele etmeye yardımcı bir üründür. Özellikle kullanılan bazı ilaçlar, hormonal rahatsızlıklar, cinsel isteksizlik gibi nedenlerden kaynaklanan kuruluk sorunu için tasarlanmış olan kayganlaştırıcı jel, bitkisel içeriklerle formüle edilmiştir.

Vajinada olması gereken doğal ıslaklığı sağlamaya yardımcı jel, kuruluk sorunu ile mücadele eder.

Özellikle menopoz ve doğum sonrası gibi dönemlerde yaşanılan kuruluğu yatıştırmaya yardım eder, vajinal bölgenin doğal dengesine kavuşmasına yardımcıdır.

Kadınların en özel ve hassas bölgesi olan Vajinal bölge yapısı itibari ile pek çok rahatsızlıkların oluşumuna açık haldedir, uygun ürünlerle temizlenmesi, korunması, bazı rahatsızlıkların onarılması gerekmektedir.

Multi Gynmarkasında bulunan ürünler pek çok vajinal rahatsızlık sorunlarına çözüm bulmak için tasarlanmıştır.

İçeriklerinde bulunan doğal ve bitkisel etken maddeler sayesinde ürünlerini hamileler ve emziren anneler de kullanabilirler.

Multi Gyn FloraPlus 5x5ml Jel, ayrı ayrı paketlenmiş olan 5 paket jel, vajinal bölgede tahriş, koku, akıntı gibi sorunlar yaşayan kişiler için uygundur.

Düzenli olarak 5 gün boyunca kullanarak vajinal bölgenizde ihtiyacınız olan rahatlık ve dengeyi sağlamanıza yardımcı olabilir.

Multi Gyn ürünlerine Turuncu Kasa sitesinden ulaşabilirsiniz.